Parsi Coders

نسخه‌ی کامل: Mikrotik Port Knocking
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام

خسته نباشید .

ابن مقاله رو برای میکروتیک نوشتم که توی سایت حودش قرار بده .

گفتم برای شما هم بذارم که بخونید و مطمئن هستم براتون جذاب هم هست .

موفق باشید .

ftp://ftp.faraisp.ir/PORT%20KNOCK.pdf

ثبت در ویکی میکروتیک :
http://wiki.mikrotik.com/wiki/Port_Knocking

توضیح :
پورت های دسترسی به میکروتیک ( Winbox و Telnet و SSH ) رو برای امنیت بیشتر میبندید ، زمانی این پورت ها باز میشوند که ادمین یک سری فعل و انفعالات خاص مد نظرش رو انجام بده و میکروتیک اون فعالیت ها رو نگاه میکند و متوجه میشود که این شخص ادمین است و برای اون پورت ها رو باز میکند .

در این مقاله ، پورت های دسترسی رو بستم و در حالی این پورت ها باز میشوند که ادمین ابتدا آدرس میکروتیک رو پینگ کند ، سپس یک درخواست وب به میکروتیک ارسال کند ، سپس امکان دسترسی به مدت 1 دقیقه ( در این مقاله ) پیدا خواهد کرد .

یک روش امنیتی بسیار جالب است .
میتونین تخمین بزنید که با خصوصیت هایی که انتخاب میکنید ، تا 99% از امکان هک شدن و ... میکروتیک جلوگیری میکنید و در حالت عادی دسترسی برای همه بسته است .

با آرزوی موفقیت
رضا مقدم
(05-02-2011، 01:59 AM)Reza Moghadam نوشته: [ -> ]درود

خسته نباشید .

ابن مقاله رو برای میکروتیک نوشتم که توی سایت حودش قرار بده .

گفتم برای شما هم بذارم که بخونید و مطمئن هستم براتون جذاب هم هست .

موفق باشید .

ftp://ftp.faraisp.ir/PORT%20KNOCK.pdf

ثبت در ویکی میکروتیک :
http://wiki.mikrotik.com/wiki/Port_Knocking

توضیح :
پورت های دسترسی به میکروتیک ( Winbox و Telnet و SSH ) رو برای امنیت بیشتر میبندید ، زمانی این پورت ها باز میشوند که ادمین یک سری فعل و انفعالات خاص مد نظرش رو انجام بده و میکروتیک اون فعالیت ها رو نگاه میکند و متوجه میشود که این شخص ادمین است و برای اون پورت ها رو باز میکند .

در این مقاله ، پورت های دسترسی رو بستم و در حالی این پورت ها باز میشوند که ادمین ابتدا آدرس میکروتیک رو پینگ کند ، سپس یک درخواست وب به میکروتیک ارسال کند ، سپس امکان دسترسی به مدت 1 دقیقه ( در این مقاله ) پیدا خواهد کرد .

یک روش امنیتی بسیار جالب است .
میتونین تخمین بزنید که با خصوصیت هایی که انتخاب میکنید ، تا 99% از امکان هک شدن و ... میکروتیک جلوگیری میکنید و در حالت عادی دسترسی برای همه بسته است .

با آرزوی موفقیت
رضا مقدم
دوست عزیز ftp تون از فایل pdf خالیه.
ایول خوشم اومد این مقاله لازم بود. همین الان رو رنج ADSL ام همه پورت شون بازه پسوردم که از دم Default . البته یه نفر دیدم تغییر داده بود. (شاید خودم بودم Big Grin)
شوخی کردم ولی واقعا" ADSL الان امنیتش در حد بوقه راحت میشه User & Pass زد. یا تنظیمات طرف رو به هم ریخت :d :d :d

ضمنا" لینک خراب نیست ولی نمیشه دانلود کرد !!!!