Parsi Coders

نسخه‌ی کامل: نقد و بررسی بازی /Kinect-Sports-Season-Two
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
به نقل از فروم پارسی کدرز میخواهیم بازی Kinect-Sports-Season-Two یا همان سری بازی ورزشی کینکت رو مورد بررسی قرار بدهیم.

[عکس: 360_kinect-sports-season-2_pack.jpg]

بازی دارای چند قسمت ورشی هست
لیست بازیها :
فوتبال امریکایی
[عکس: images?q=tbn:ANd9GcRry3Hs6QUFDcRMmMkrhLm...z-UJ5iJfaw]
بیس بال

[عکس: 632876_20111107_640screen006.jpg]

اسکی روی برف

[عکس: 632876_20111107_640screen005.jpg]

دارت

گلف
[عکس: 632876_20111214_640screen009.jpg]
بازی دارای گرافیک خوبی هست و قبل از بازی فیلمی از نحوه بازی کردن به شما نشان میدهد که بازی کرد رو برای شما اسان تر میکند.
منو های بازی دارای گرافیک خوب مثلا در گفل دریاچه و کشتی شبیه سازی شده رو که دیدم واقعا عالی طراحی کرده بودن وقتی فیلم نمایشی دمو (طریقه بازی کردن ) رو میبینید با کیفیت بسیار عجیب فیلم برداری شده است من که از دیدنش لذت بردم.
اما یکی از اشکالات بازی های کینکت شرکت مایکروسافت اینه که بازیهاش رو بچه گونه طراحی میکنه
مثلا در بازی صورت یا سر افراد از تنشون بزرگتره و یه جور حالت غیر طبیعی و کودکانه داره !
توی بازی فوتبال امریکایش من که گیر کردم از قبل باید از قوانین فوتبال امریکایی بدونید.
توی بازی دارت خیلی خوب شبیه سازی انجام نشده بود توی بازی بیس بال بازی جذاب تر بود و حرکات بخوبی انجام میشد در بعضی از قسمت ها باگ داشت ولی بد نبود.
بازی گلف عالی طراحی شده بود حرکات ها نحوه ضربه زدن (یه خرده اولاش توی حرکت توپ گلف مشکل داشتم ) ولی بعد از چند ساعت بازی عادت کردم و از بازی لذت بردم.(اگر بخوام توی بازی هاش رتبه اول رو بدم از همه لحاظ به بازی گلفش میدم)
بازی اسکی روی برف هم حرکات به خوبی انجام میشد ولی هنوز جای افکت های بیشتری و مرحلات بیشتری در بازی انتظار میرفت .

در کل بازی ها که شرکت مایکروسافت پابلیک کنندش باشه یکی اینکه اعضای اون بازی کودکانه طراحی شده و دوم این که چند بازی داخل یک دی وی دی قرار داده و بازی های دارای مراحل کمتری هستند.

این بازی ولی نسبت به بازی که همراه کینکت هست بسیار بهتر و عالی تر طراحی شده
معلوم نیست ایا سری 3 بازی سری ورزشی این مجموعه به بازار میاد یا نه ؟
البته با وارد شدن Xbox 720 و کینکت 2 امکان داره بازی های xbox و کینکت رو فراموش کنیم و مجبور به تعویض دستگاه بشیم.

موفق باشید