Parsi Coders

نسخه‌ی کامل: تکثیر برنامه ها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
س !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دوستان خسته نباشید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یه سوال!!!!!!!!!!!!
چه طور می شه برنامه هایی رو که با وی بی 6 نوشته شده است را تکثیر کرد. یعنی از آن در کامپیوترهای دیگر نیز که وی بی 6 در آن نیست نیز اجرا کرد.
مثلا من یه ویروس درست کردم، چه طور می شه اون رو به کامپیوتر های دیگه انتقال بدم و اون کامپیوتر رو آلوده کنم. (از هیچ OCX هم استفاده نکردم).

دوستان راهنمایی کنید ممنون می شم.
(06-26-2012، 08:11 AM)Thewolf نوشته: [ -> ]س !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دوستان خسته نباشید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یه سوال!!!!!!!!!!!!
چه طور می شه برنامه هایی رو که با وی بی 6 نوشته شده است را تکثیر کرد. یعنی از آن در کامپیوترهای دیگر نیز که وی بی 6 در آن نیست نیز اجرا کرد.
مثلا من یه ویروس درست کردم، چه طور می شه اون رو به کامپیوتر های دیگه انتقال بدم و اون کامپیوتر رو آلوده کنم. (از هیچ OCX هم استفاده نکردم).

دوستان راهنمایی کنید ممنون می شم.
سلـام دوست عزیز
باید شما به ویروستون بگید که متشر بشه مثلا مثل ویروس های اتورانی روی درایو ها بشینه و منتشر بشه!
درود

دوست عزیز اول اینکه رو کامپیوتر طرف باید VB6 Runtime داشته باشه تا برنامه شما رو اجرا کنه پس با نصب VB6 Runtime کار راه میفته. راه دیگه اینه که msvbvm60.dll رو توی system32 کپی و رجیستر کنین :
کد:
regsvr32 [DLL File Address]
با شل کردن دستور بالا میشه اینکارو کرد.
msvbvm60.dll ویندوز xp بصورت پیش فرض دارتش و فایل های بدون کامپونت وی بی 6 نیای به چیز خاص دیگه ندارن

واسه تکثیر از اتوران اینف استفاده کن
(06-26-2012، 12:01 PM)Kei armin نوشته: [ -> ]درود

دوست عزیز اول اینکه رو کامپیوتر طرف باید VB6 Runtime داشته باشه تا برنامه شما رو اجرا کنه پس با نصب VB6 Runtime کار راه میفته. راه دیگه اینه که msvbvm60.dll رو توی system32 کپی و رجیستر کنین :
کد:
regsvr32 [DLL File Address]
با شل کردن دستور بالا میشه اینکارو کرد.
ُسستم عامل های جدید حتی دات نت هم روشون نصبه
msvbvm60.dlاینکه از اول هم روی همشون نصب بود!!
شاید روی هم رفته
یک دهم درصد هم کمتر هستن سیستم عامل هایی که ندارن این فایل را!
اما در ویندوز 7 مثل اینکه این فایل رو نداره!!!!
(06-27-2012، 08:12 AM)Thewolf نوشته: [ -> ]اما در ویندوز 7 مثل اینکه این فایل رو نداره!!!!
نه اگه dllخاصی استفاده نکرده باشی مشکل نداره جواب میده!من تست کردم قبلا!