Parsi Coders

نسخه‌ی کامل: دعوت کاربران و دوستان در عید باستانی نوروز (عید رو با هم باشیم)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
درود به همه دوستان و اعضای پارسی کدرز
چیزی دیگه تا عید نیست ,سال سختی رو طی کردم ,امیدوارم در کنار اهورامزدا سال خوبی رو داشته باشم و برای شما دوستان و کاربران فروم ارزوی سال بسیار خوب میکنم.
راستی اینم اس ام اس سال جدید :
درود بر فرزندان پارس و میراث داران کورش بزرگ آغاز سال ۷۰۳۴ آریایی سال ۳۷۵۰ زرتشتی و ۲۵۷۱ هخامنشی و ۱۳92خورشیدى برشما و خانواده محترم تبریک...
35  روز دیگه فروم پارسی کدرز 2 ساله  میشود ,تو این 2 سال خیلی ها کنارم بودن و خیلی ها رفتن ,کنار خیلی ها بودم و خیلی ها جاشون خالی شده از همینجا میگم دلم براشون خیلی تنگ شده...
تو این 2 سال بخاطر هاست جا به جایی ها که داشتیم به روز رسانی های فروم ,قالب ها ,جواب دادن به کاربران و ایجاد پست های اموزشی من و دوستان زحمت بسیار کشیدند.

رتبه 7 هزار 638 رو در بین سایت های ایرانی کسب کردیم  و رتبه 376,636  جهانی
البته اینم بگم سایت های مثل ]ت روم اینها رتبه بالاتری دارن بخاطر بازدید هم هست.
به هر حال رتبه alexa ما بعد از 2 سال فعالیت اینقدر بود.
http://www.alexa.com/siteinfo/parsicoders.com#
در سال جدید با مطالب و پست های جدید رتبه بالاتری رو حتما کسب خواهیم کرد البته با کمک اهورامزدا ,و یاری دوستان

از اینکه میدونید که من ساکن مرودشت -تخت جمشید هستم در واقع 45 کیلومتری شیراز هستم.

و میدونید که تخت جمشید بهترین مکان برای لحظه سال تحویل و تفریح هست ,همچنین مقبره کوروش بزرگ ,نقش رستم و مکان های مثل بهشت گمشده که بسیار زیبا هستند .
و همچنین شیراز که شهر بسیار زیبایی هست.

بار قبلی دوستان همچون حمید ,علیرضا ,ارش ,پوریا و دوستان دیگه رو ملاقات داشتم.

در صورتی اینکه دوستان خواستن این طرفها بیان خبر بدن از قبلش یک هماهنگی کنند در صورتی که بودم ملاقتشون میکنم.
با تشکر
amin mansouri