Parsi Coders

نسخه‌ی کامل: كمك لطفا سريع راهنمايي كنيد !!!
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
س ببخشيد !!!!!! شرمنده !!!! يكي دو ماه پيش يه لپتاپ ايسوس كا 45 وي خريدم، حالا روش فتوشاپ CS 6 نصب كردم. حالا هر وقت فتوشاپ رو اجرا مي كني هنگ مي كنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سيستمم Win 7 64Bit و Ram 4G و فتوشاپ هم CS6 64 Bit هستش

لطفا به دادم برسيد خيلي عجله دارم به خدا ..................

ممنون
درود
عنوان موضوع درست انتخاب کنید خوب میدونید من سریع جواب میدم
نوت بوک شما مدل نوت بوک خودم هست.
درایورها کاملا نصب کردی؟
انتی ویروس؟
اطلاعات دقیقی بدید
شرمنده آقا امين عجله داشتم ... ببخشيد
الان دارم با CS2 كار مي كنم فعلا ...
انتي ويروس يه مدت شيد روش نصب بود اما حدود 2 هفته پيش برداشتم حالا هيچي روش نصب نيست. درايورها همشون نصبه!!! با CS2 هم مشكلي نداره !!!
CS6 رو يه كامپيوتر ديگه نصب كردم كار مي كنه !!!!!!

ديگه نمي دونم .......
یه سیسم ریسوری کن به اولین point
اگر ج نداد یه وین عوض ک
باید صد در صد مشکل حل شه
خيلي ممنون دوست عزيز .............
ويندوز عوض مي كنم ببينم چي مي شه .............

---------- وقتي ويندوز عوض كردم عالي كار كرد بدون هيچ مشكلي ....
تشكر از مدير محترم ..........................................
درود، ببخشيد،
پس از چند روز، دوباره همون مشكل واسش اتفاق افتاده، امروز حتي دوباره ويندوز عوض كردم اما بازم خرابه، تازه حالا ديگه CS4 , 5 , 6 هم روش كار نمي كنه، ديگه نمي دونم چي كار كنم، لطفا راهنمايي كنيد،
 ببخشيد ديگه، ممنون
سیستمو اسکن ویروس کردی؟
من فکر کنم فایروال نداره بعد نت وصل میشه برنامه میریزه بهم ولی وقتی ویندوز عوض کرده درست نشده مشخه یه جای کار فاحشا" می لنگه.
از ادوب محصول دیگه مثل دریم ویور داری نصب کنی ببینی قضیه چیه؟
ممکنه از کارت گرافیک باشه فقط ممکنه!!
س، از وقتي كه خريد (يكي دوماهه)، هنوز يه بار به اينترنت وصل شده، الانم با كامپيوتر خونه مي آم، كارت گرافيكش كامل نصبه، (البته واسه 32 بيتش درايور خريدم)، حالا بعضي اوقات، يه صفحه آبي بالا مي آد و فورا مي ره بعد ريستارت مي شه، واقعا همه كاري كردم، از ويروس كشي گرفته تا عوض كردن ويندوز و ... .
برو سایت soft98.ir
ویندوز 8 دانلود کن نسخه 64 بیتی نصب کن درایور کارت گرافیکی هم با قند شکن برو سایت
www.nvidia.com اخرین نسخه  دانلود کن(داریور هم از بیرون تهیه نکن این ماه حدود 3 بار اپدیت داده !)
بعد یه سر بزن سایت asus.com هر چی برنامست بگیر نصب کن
در ضمن bios هم از سایت asus سر بزن اخرین نسخه فریم ور بایوس رو بگیر بایوستو اپدیت کن (تاثیر وحشتناکی داره)

صفحات: 1 2