Parsi Coders

نسخه‌ی کامل: دکمه خروج یا صفحه اصلی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام من می خوام واسه برنامه دکمه خروج یا صفحه اصلی بزارم  و نیاز دارم که کل اکتیویتیهای باز شده بسته بشه اما کدی پیدا نکردم که اینکار انجام بشه فقط با کد activity.finish اکتیویتی که داخلش هستم بسته می شه و بقیه باز می مونه و وقتی به صفحه اصلی انتقال می دم بک که می زنم بر می گرده به اکتیویتی های که باز بوده از قبل
برای دکمه خروج هم exitapplication می نویسیم اما فقط اکتیویتی که باز هست و در حال نمایش هست رو می بنده و بقیه اکتیویتی ها باز هست هنوز و خیلی سرچ کردم برای این مشکلم نتونستم راهی پیدا کنم
ممنون می شم اگه کسی می دونه بگه با سپاس از شما
عزیز شما باید وقتی می خواهی از یک اکتیویتی به اکتیویتی دیگر بری آن اکتیویتیه اولیه را ببندید این جوری هیچ مشکلی پیدا نمی کنید.
مشکل من همینه نمی خوام ببندمش که کاربر خواست برگرد عقب بتونه برگرده در عین حال می خوام وقتی تو یه دسته و زیرگروهی رفت و خواستش از برنامه بره بیرون انقدر عقب نیاد و در جا بره بیرون برای این کار راهکاری ندارید؟
خیلی گشتم راه حلی پیدا نکردم
ولی خودم تونستم از یه روش استفاده کنم که براتون می زارم

روی دکمه یا عکسی که می خواید از برنامه به کل خارج بشه این کد رو می نویسید
Sub imghome_click
File.OpenOutput  (File.DirInternal , "khoroj.txt", False)
File.WriteString (File.DirInternal , "khoroj.txt", "khoroj")
Activity.Finish
End Sub
داخل تمام resume های اکتیویتی های قبل این کد رو بنویسید
Sub Activity_Resume
If File.Exists (File.DirInternal , "khoroj.txt")= True Then
If File.GetText (File.DirInternal , "khoroj.txt")= "khoroj" Then
Activity.Finish
End If
End If
End Sub
و در آخر داخل activity main داخل resume می تونید دو حالت بزارید که خیلی به کارتون ممکنه بیاد

حالت اول برای خروج کامل از برنامه
Sub Activity_Resume
File.Delete (File.DirInternal , "khoroj.txt")
activity.finish
End If
End If
End Sub

حالت دوم برای اینکه خروج نکنه و اکتیویتی main رو نشون بده این کارو بکنید دکمه خروج تبدیل می شه به دکمه home یا مشاهده صفحه نخستتون
Sub Activity_Resume
File.Delete (File.DirInternal , "khoroj.txt")
End If
End If

End Sub
کسی باز روش بهتری داشت ادامه همین پست بزاره که منم استفاده کنم مرسی

(08-26-2013، 09:35 PM)'Amin_Mansouri' نوشته: [ -> ]http://www.basic4ppc.com/android/forum/t...ton.11736/

این برای اینه که رو دکمه back گوشی مدیریت بشه
من می خواستم راهی باشه که وقتی روی یه عکس یا دکمه کلیک می شه کل اکتیویتی ها بسته بشه و از برنامه خارج شه
یا این که اکتیویتی های باز بسته شه و به صفحه مین بره طوری که طرف انتقال خورد صفحه اصلی دکمه بک گوشی رو می زنه بر نگرده اکتیویتی های باز قبلی ....
یه کد exitapplication دیدم ولی نتونستم باهاش کار کنم و تمام اکتیویتی هارو نمی بست نمی دونم چه طور دقیق باید باهاش کار کنم

در ضمن به جای ساختن فایل تکست و نوشتن چیزی توش می شه از گذاشتن مقدار داخل متغییر ماژولها استفاده کرد
من هم همین مشکلو داشتم که با زدن دکمه خروج بر میگشت به صفحه اسپلش و برنامه باز شروع میشد.تو دکمه خروج به متغیر مقدار یک رو دادم.اونوقت تو resmue صفحه اسپلش که قبل از صفحه اصلیم بود یه شرط گذاشتم که اگه متغیر یک بود از برنامه خارج شو.به همین راحتی.البته مقدار اولیه متغیر رو صفر داده بودم که بیخود از برنامه خارج نشه.کلی مخمو کار گرفته بود تا با این روش ابتکاری خودم حلش کردم.امیدوارم به درد شما هم بخوره
(03-04-2014، 07:52 AM)kamran_pc نوشته: [ -> ]من هم همین مشکلو داشتم که با زدن دکمه خروج بر میگشت به صفحه اسپلش و برنامه باز شروع میشد.تو دکمه خروج به متغیر مقدار یک رو دادم.اونوقت تو resmue صفحه اسپلش که قبل از صفحه اصلیم بود یه شرط گذاشتم که اگه متغیر یک بود از برنامه خارج شو.به همین راحتی.البته مقدار اولیه متغیر رو صفر داده بودم که بیخود از برنامه خارج نشه.کلی مخمو کار گرفته بود تا با این روش ابتکاری خودم حلش کردم.امیدوارم به درد شما هم بخوره

سلام
دوست عزیز کاش کدهایی که استفاده کردی رو میذاشتی تا افراد مبتدی بهتر متوجه بشن
ممنون