Parsi Coders

نسخه‌ی کامل: سورس کد بولوتوث
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام 
من نیاز شدید به سورس هایی که مربوط به کار با بلوتوث هست را دارم لطف 
هم نسخهای که با ویژوال بیسیک میشه باز کرد و هم اندروید اگه دارین بزارین 
بینهایت ممنونم
درود
واسه وی بی چیزی در دسترس ندارم
واسه اندروید توی بخش کتابخانه میتونید (کتابخانه پیدا کنید :
http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=137
این کتابخانه ها مربوط به زبان basic4andorid هست
(09-17-2013، 07:01 PM)'Amin_Mansouri' نوشته: [ -> ]درود
واسه وی بی چیزی در دسترس ندارم
واسه اندروید توی بخش کتابخانه میتونید (کتابخانه پیدا کنید :
http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=137
این کتابخانه ها مربوط به زبان basic4andorid هست

سلام 
ممنونم  
یه سوال دیگه دارم  من یه تبلت دارم که همه چی بهش میخوره و میخونه غیر از بلوتوس . که اصلا بلوتوس نداره .و برام مشکل شده . از جایی هم نمیخوام عوضش کنم . میخواستم بدونم میشه براش با  
basic4andorid  کدی بنویسم که ارتباطش با بیرون فعال بشه ؟؟؟
بلوتوث سخت افزار هستش برید تو اینترنت مشخصاتش رو ببینید که اصلا" بلوتوث داره یا نه.اگه داشته باشه که می تونین و مشکلی نداره ولی اگه نداره که ...
(09-21-2013، 10:39 AM)'Kei armin' نوشته: [ -> ]بلوتوث سخت افزار هستش برید تو اینترنت مشخصاتش رو ببینید که اصلا" بلوتوث داره یا نه.اگه داشته باشه که می تونین و مشکلی نداره ولی اگه نداره که ...

ببخشید خودم نفهمیدم چی گفتم . منظورم این که اصلا بلوتوث نداره و حتی با این بلوتوث انگشتی ها هم که بهش بزنی  چیزی اتفاق نمی افته . واصلا برنامش را نداره . ایا سورسی هست که بتونم برای اندروید  باشه و برای این تبلت قرار بدم تا ارتباطش برقرار بشه .

(09-21-2013، 12:23 PM)'sara_500' نوشته: [ -> ]
(09-21-2013، 10:39 AM)'Kei armin' نوشته: [ -> ]بلوتوث سخت افزار هستش برید تو اینترنت مشخصاتش رو ببینید که اصلا" بلوتوث داره یا نه.اگه داشته باشه که می تونین و مشکلی نداره ولی اگه نداره که ...

ببخشید خودم نفهمیدم چی گفتم . منظورم این که اصلا بلوتوث نداره و حتی با این بلوتوث انگشتی ها هم که بهش بزنی  چیزی اتفاق نمی افته . واصلا برنامش را نداره . ایا سورسی هست که بتونم برای اندروید  باشه و برای این تبلت قرار بدم تا ارتباطش برقرار بشه .

درود
همینجور که داداش گلم ارمین گفتن مدل تبلتو ذکر کنید.
ربطی به سورس یا برنامه نداره اون سخت افزار بلوتوث باید اندروید شناسایی کنه
که معمولا با اپگرید فریم ور مشکل حل میشه
شما مدل تبلتتون ذکر کنید تا راهنمایی کنم