Parsi Coders

نسخه‌ی کامل: ورود به صفحه مدیریت
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
دوستان من برای اینکه برم تو صفحه مدیریت سایت یوزر پسورد تعریف کردم و در صورت صحیح بودن به صفحه مدیریت منتقل میکنم
حالا اگه حتی یوزر پسورد را نداشته باشیم و فقط ادرس مدیریت را داشته باشم بازم مدیریت باز میشه
حالا مشکل من ایجاست که می خوام تا زمانی که کسی لاگین نکرده نتوانه از صفحه مدیریت استفاده کنه!!!
میشه راهنمایی کنید؟
خوب تو کوکی ذخیره میشه
شما باید یه log out طراحی کنم همین فروم رو ببین دکمه خروج داره وقتی میزنی فیلد پسوورد پاک میشه و دیگه ذخیره نمیشه
ممنون من توی فرم لودم چک میکنم اگه اطلاعات درست نیست به صفحه دیگه برگرده اما نمیدونم چرا این اتفاق نمی افته
در ضمن چطوری کوکی ها را خالی کنم؟یعنی غیر معتبر بشن ؟
پاک کردن کوکی در asp.net
نقل قول:How-To: Delete a cookie in ASP.NET

Deleting a cookie from ASP.NET is something that trips up a lot of people (myself included when I first started ASP.NET coding). Here’s how:

What confused me originally is that HttpCookieCollection contains a Remove method. This doesn’t remove cookies from the user’s browser. It only removes the cookie entry from the local collection. What you have to do is force the user’s browser to delete the cookie itself. The way to do this is to add an expired cookie: the browser will then clean up the cookie itself.
کد:
void DeleteCookie( HttpContext context, string name )
{
  var cookie = context.Request.Cookies[name];

if( cookie != null )
  {
    cookie.Expires = DateTime.Now.AddYears( -30 );

context.Response.Cookies.Add( cookie );
  }
}