Parsi Coders

نسخه‌ی کامل: آموزش ساخت کتاب و برنامه پیامکی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان .هرکی آموزش ساخت نرم افزار کتاب مثلا داستان یا نرم افزار پیامک چیزی میدونه اینجا بذاره .با تشکر

(07-10-2014، 07:46 PM)'bihamta66' نوشته: [ -> ]درود دوستان .هرکی آموزش ساخت نرم افزار کتاب مثلا داستان یا نرم افزار پیامک چیزی میدونه اینجا بذاره .با سپاس

سلا م!!! خسته نباشید!!! خوش اومدید به انجمن!!!

این سوال بارها و بارها در انجمن مطرح شده !!! می تونید در قسمت جستجوی سایت در بالای صفحه جستجو کنید و مطالب مورد نیاز را پیدا کنید !!!
لینک زیر هم میتونه کمکتون کنه:
http://parsicoders.com/showthread.php?tid=3460

موفق باشید !!!

من جستجو کردم .آموزش ساخت یک برنامه پیامکی  یا ساخت یک نرم افزار آموزشی نبود .اگه آدرسشو داری بذار. لینک بالا که گذاشتی ربطی به موضوع نداشت.لطفا چک کنید.
(07-12-2014، 08:56 AM)'bihamta66' نوشته: [ -> ]من جستجو کردم .آموزش ساخت یک برنامه پیامکی  یا ساخت یک نرم افزار آموزشی نبود .اگه آدرسشو داری بذار. لینک بالا که گذاشتی ربطی به موضوع نداشت.لطفا چک کنید.

ببخشید من چند روزه سرم خیلی شلوغه نشد بیام جواب بدم!!! ولی اون لینک که دادم روش ساخت کتاب با بیسیک ۴ اندروید هستش!!! نمی دونم چه طور میگید ربطی نداره!!!

مرسی پیدا کردم.فقط اگه میشه یه راهنمایی در مورد به اشتراک گذاری یک صفحه مثلا یه داستان رو بگین .آیا کتابخونه میخواد یا از طریق کدنویسی میشه. لطفا کامل بگین من هیچی از اشتراک گذاری نمیدونم. اگه لینک تو انجمن در موردش هست بذارین .مرسی