Parsi Coders

Full Version: افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر Visual Composer پارسی نسخه 5
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
افزونه ویژوال کامپوزر فارسی
 آیا می دانید سایت کوکا کولا ، ASUS ، بلومبرگ و سایت های معروف دیگری از ویژوال کامپوزر استفاده می کنند

اگر شما هر قالبی را خریداری کنید و نصب کنید قطعا یا اون قالب یک افزونه صفحه ساز همراه خود دارد که بدون صفحه ساز کمتر کسی میتونه صفحه اصلی سایت را شبیه به صفحه اصلی دموی قالب های بزرگ و پر فروش امروزی برسونه که باید بهتون بگم که حتما اون شخص ده برابر کسی که با صفحه ساز صفحه را میسازه وقت میزاره و دانش بالایی باید داشته باشه .

خب بریم سر این مبحث که حدود 90 درصد از اون افزونه های صفحه ساز که همراه قالب به شما میدهند افزونه Visual Composer میباشد که همین الان هم اگر بخواید میتونید به سایت تم فارست برید و ببینید که افزونه صفحه ساز Visual Composer پر فروش ترین افزونه این سایت بزرگ هست!

افزونه صفحه ساز گرافیکی وردپرس یا visual composer یک افزونه وردپرس حرفه ای است که برای شما امکان تغییر چیدمان کلی سایتتان را بصورت Drog & Drop ( کشیدن و رها کردن ) فراهم می کند. یعنی شما بدون نیاز به هیچگونه دانش کد نویسی می توانید سایتتان را به سبک و شیوه دلخواه خودتان طراحی کنید. همچنین می توانید چیدمان هر صفحه را جدا از صفحه ای دیگر طراحی کنید. پس با این افزونه می توانید کنترل کاملی در طراحی سایت وردپرسیتان داشته باشید.


همونظور که در عکس ها میبینید این افزونه امکانات متعددی دارد که با این امکانات به راحتی قادر خواهید بود که بهترین صفحه ها و حتی برگه های نوشته را ساخت چون این افزونه کمتر محدودیتی را پیش پای شما میگذارد که بتوانید به راحتی از امکانات جالب این افزونه بهره ببرید که دیگر هم کمتر وقتتون به اتلاف برود و هم بهترین چیزی ممکن را خودتون با توجه به سلیقه خودتون بسازید .

 

از امکانات جالب و خوب این افزونه به طور خلاصه میتوان به موارد زیر یاداوری کرد .

    بیش از 40 عنصر برای ساخت صفحات مورد نیاز
    طراحی صفحه با کشیدن و رها کردن عنصر ها
    کاملا ریسپانسیو با تمام گوشی ها و تبلت های هوشمند
    قابلیت ارتقاع کاربردی افزونه
    دارای دو حالت ویرایش و ساخت برگه برای شما
    ویایشگر در صفحه برگه
    ویرایشگر در ویرایش برگه در مدیریت
    چند زبانه کردن سایت
    شئی گرا بودن
    طراحی تعاملی
    بروز رسانی رایگان افزونه
    طراحی بر پایه سئو
    قابلیت استفاده در وردپرس شبکه ای
    ....... تصویر
    پخش ویدئو


پلاگین Visual Composer یا همان ویژوال کامپوزر نسخه 5 را بصورت رایگان دانلود کنید ( این پلاگین در بعضی از سایت ها به قیمت 15 تا 35 هزار تومان به فروش میرسد.

رایگان دانلود گنید.

Visual Composer Version 5[attachment=610]
عالی بود عزیزم rose
با درود سپاسگزار از شما