Parsi Coders
اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - نسخه قابل چاپ

+- Parsi Coders (http://parsicoders.com)
+-- انجمن: Mobile (http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=56)
+--- انجمن: Basic4Android (http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=112)
+--- موضوع: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها (/showthread.php?tid=1439)

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - milad.csharp - 04-25-2012

خواهش میکنم برارد... یه پیام خصوصی دادم داش امین . یه نگاهی بنداز بی زحمت . دمت گرم

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - milad.csharp - 04-28-2012

داداش وقتی داریم برنامه رو دیزاین میکنیم مصلاما" برنامه با اون سایز گوشی یا امولاتور تنظیم میشه . چطور میشه کاری کرد که توی همه گوشی ها درست نمایش داده بشه ؟

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - Amin_Mansouri - 04-28-2012

یه سری مباحث طولانی داره که به وقتش اموزش تصویریش رو میدم

توی basicandroid 1.9 سایز device رو انتخاب میکنی و روش کار میکنی یعنی برای هر سایزی باید یه Design تعریف کنی توی پست قبلی هم یکی از دوستان کدی که گذاشت و تایید کردم اونم واسه ریسایز به کار میاد.
روش های دیگه هم هست که انشالا تو اموزش بعدی داداش عزیزم حتمی ارائه خواهم کرد.

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - milad.csharp - 05-01-2012

دوستان اگه کسی کتابخانه AnswerCall1.1 داره لطف کنه بزاره واسه دانلود

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - milad.csharp - 05-02-2012

کسی نداشت ؟

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - milad.csharp - 05-04-2012

پس چرا کسی جواب نمیده . . . . عجببب

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - Amin_Mansouri - 05-04-2012

درود
میلاد جان این کتابخانه ندارم اگر داشتم ارائه میدادم.
لطفا سایز امضاتون رو کم کنید میتونید تو بخش تبلیغات تبلیغ کنید یا سایز امضا کمتر کنید.
با تشکر

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - smfazel - 05-14-2012

سلام و درود بر دوستان عزیز
من یه نرم افزار ساده میخوام طراحی کنم که فقط با زدن یه دکمه عدد بشماره و با هربار زدن عدد هم زیاد بشه، یعنی یه جور شمارنده
جالا چند تا سوال در این زمینه داشتم:
1- وقتی روی دکمه شمارش کلیک میکنم عدد رو همرا با صفر اضافه میکنه مثلا 1.0، 2.0، 3.0 و تا آخر، چیکار کنم که عدد رو بدون صفر نشون بده؟
2- میخوام وقتی از برنامه خارج میشم تا شماره ای که شمارش شده ذخیره بشه و بعد که دوباره وارد شدم از ادامه شروع کنه، راه حل این کار چیه؟
3- میخوام تو تنظیماتش یه گزینه باشه که اگه اون رو تیک بزنی تا برنامه باز هست صفحه گوشی خاموش نشه، راه حل اینکار چیه؟
4- میخوام نرم افزار من دو تا زبان فارسی و انگلیسی داشته باشه که از تنظیمات قابل انتخاب باشه، چطور میشه اینکار رو کرد؟

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - meisam1376 - 05-14-2012

smfazel عزیز
دیگه میخوای پس چیکار کنی؟؟؟(شوخی)
همه رو که سوال کردی
بعد این نرم افزار اگر می خوای صلواتشمار بسازی بهترنش ساخته شده با کم حجم ترین
تو فکر برنامه ای باش که بتونی بسازی
[b]
[/b]

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - Amin_Mansouri - 05-14-2012

درود
خوش امدید
1.واسه کم کردن و زیاد کردن کافیه یه متغییر بیگیری من 2 تا تابع و 2 تا باتن گذاشتم میتونی تست امتحان کنی یکیشون کم میکنه و کییشون به عدد اضافه میکنه
سورس :
کد:
Sub Globals
    'These global variables will be redeclared each time the activity is created.
    'These variables can only be accessed from this module.

Dim Num As Long
    Dim NumDastan As Long

End Sub

Sub Button2_Click
Num = Num - 1
If Num = 0 Then  Num = 1
check    
End Sub

Sub Button11_Click
Num = Num + 1
If Num = 68 Then  Num =68
check    
End Sub

Sub nextt_Click
NumDastan = NumDastan + 1
If NumDastan = 68 Then  NumDastan =126
check2    
End Sub

Sub back_Click
NumDastan = NumDastan - 1
If NumDastan = 0 Then  NumDastan =1
check2    
End Sub
2.واسه خروج از برنامه کدش تو همین تایپک هست میتونی تو فایل بنویسی یا توی دیتابیس سمپل واسه دیتابیس هم هست.
3.اینو تست نکردم معمولا این کار هم لازم نیست هم باطری گوشی فشار میاره هم بعضی از کاربرا کلافه میکنه
و در کل بهتون میگم این جا و تمامی مقاله های که همراه فایل هست رو مطالعه کنید به سوال هاتون میرسید.