Parsi Coders
اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - نسخه قابل چاپ

+- Parsi Coders (http://parsicoders.com)
+-- انجمن: Mobile (http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=56)
+--- انجمن: Basic4Android (http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=112)
+--- موضوع: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها (/showthread.php?tid=1439)

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - Amin_Mansouri - 06-17-2013

(06-17-2013، 09:56 AM)'irantech' نوشته: درود دوستان
من وقتی برنامه را اجرا میکنم متاسفانه نمی دونم پطوری باید در باکس package name مقدار دهی کنم. خواهشا راهنمایی فرمائید.

با سپاس فراوان

یکی از نمونه سورس ها بگیر
ببین
پکیج اینجوری بده
Garage.Sales.Nyc
اسم بده دیگه

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - parsvb - 06-18-2013

درود.
میخواستم ببینم چطوری میتونم یه گالری تصاویر داشته باشم با عکس های انتخابی خودم.
باید خودم طراحی کنم یا کتابخانه مخصوصی داره؟

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - mytel - 06-19-2013

با سپاس از اموزشهای جالبتون
جوابمو ندادین!!!
میخواستم بدونم راهی هست که فایل دیتابیس را به فایل apk پیوست کنم که موقع نصب خود دیتابیس در مسیر مورد نظر قرار بگیره و نیاز نباشه اونو جدا انتقال بدیم.مثلا فایل db را با نرم افزار sqlserver پر کنم و بعد با نرم افزار اونو بخونم؟

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - Amin_Mansouri - 06-20-2013

درود
چیزی از سایت سانزده \یدا نکردم در مورد همچین چیزی
یا ریسورس
میتونی یه دانلودر بنویسی تا طرف وصل شد دیتابیسو بگیره روی sd card دانلود کنی و بعد برنامه بیاری بالا

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - DoomLord - 06-20-2013

سلام.من همیشه راحت کامپایل میکردم اما نمیدونم چی شده که الان دیگه کامپایل نمیکنه.اروری هم نمیده.اصلا دیباگش خالی میاد و هیچی نمینویسه!
چیزی رو هم دست کاری نکردم.مشکل از چیه؟

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - parsvb - 06-22-2013

منظورتون رو نفهمیدم - خوب اگه دیتابیس رو پوشه Files جایی که برنامه رو ذخیره کردین بریزید اون دیتابیس هم جزوه فایل های برنامه داخل فایل apk قرار می گیره دیگه. بعد اونو هر جا خواستید کپی کنید.
(06-19-2013، 10:22 PM)'mytel' نوشته: با سپاس از اموزشهای جالبتون
جوابمو ندادین!!!
میخواستم بدونم راهی هست که فایل دیتابیس را به فایل apk پیوست کنم که موقع نصب خود دیتابیس در مسیر مورد نظر قرار بگیره و نیاز نباشه اونو جدا انتقال بدیم.مثلا فایل db را با نرم افزار sqlserver پر کنم و بعد با نرم افزار اونو بخونم؟

(06-20-2013، 12:11 PM)'DoomLord' نوشته: درود .من همیشه راحت کامپایل میکردم اما نمیدونم چی شده که الان دیگه کامپایل نمیکنه.اروری هم نمیده.اصلا دیباگش خالی میاد و هیچی نمینویسه!
چیزی رو هم دست کاری نکردم.مشکل از چیه؟

درود.
بهتره زمان استفاده از برنامه به اینترنت وصل نباشی اگه نه یک قسمت برنامه حتما مشکل پیدا میکنه.

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - parsvb - 06-22-2013

درود
کسی میدونه چطور باید به مقدار یکی از آیتم های لیست دسترسی پیدا کرد؟
مثلا آیتم دوم لیست را مقدارش رو از طریق کد نویسی عوض کنی یا height اونو زیاد کنی.
لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه.

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - milad.coder - 06-23-2013

سلام دوستان . من یک برنامه نوشتم که صدا ضبط میکنه . اما متاسفانه فقط بروی گوشی های اجرا میشه که مموری کارت دارند . 
اما زمانی که برنامه اجرا میشه یک فولدر میسازه توی حافظه گوشی . حالا من نمیدونم چه ربطی داره این حافظه گوشی به مموری کارت ؟

از دستور زیر هم استفاده میکنم : 

کد:
File.MakeDir(File.DirRootExternal,"Recorder")

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - plc_ups - 06-24-2013

جناب اقای منصوری
از قبول زحمتی که کردید و این قدر وقت گذاشتید و مطالب رو جمع بندی کردید نهایت سپاسگذاری را دارم
امیدوارم که من و بقیه دوستان قدر شناس باشیم
با تشکر

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - Kei armin - 06-24-2013

دستور زیر پوشه ای بنام Recorder در ریشه ی حافظه ی خارجی (External) ایجاد میکنه !! که میشه همون مموری کارت یا SD

کد:
File.MakeDir(File.DirRootExternal,"Recorder")