Parsi Coders
اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - نسخه قابل چاپ

+- Parsi Coders (http://parsicoders.com)
+-- انجمن: Mobile (http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=56)
+--- انجمن: Basic4Android (http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=112)
+--- موضوع: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها (/showthread.php?tid=1439)

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - alaska - 02-01-2014

(02-01-2014، 09:49 AM)'parvin' نوشته: درود آقا امین. خوبی؟ اخر هفته انجمن مشکل داشت یا خودت داشتی یه کارهایی میکردی.همش ارور  میداد.
مشکل اسکرولم حل شد. دستت درد نکنه. فقط مونده مشکل چرخش گوشی. و اینکه وقتی برنامه رو رو تبلت تست میکنم اندازش با اندازه تبلت یکی نمیشه.
راستی b4a فقط از txt ساپورت میکنه؟ نمیشه توش فایل مثلا docx گذاشت؟ میخوام تو متنی که دارم تصویر هم داشته باشم . هنوز نتونستم .

یه سئوال رو تو چند تا تاپیک نمیپرسن خانم میرزایی. برو اینجا جوابت رو دادم

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - Amin_Mansouri - 02-01-2014

(02-01-2014، 09:49 AM)'parvin' نوشته: درود آقا امین. خوبی؟ اخر هفته انجمن مشکل داشت یا خودت داشتی یه کارهایی میکردی.همش ارور  میداد.
مشکل اسکرولم حل شد. دستت درد نکنه. فقط مونده مشکل چرخش گوشی. و اینکه وقتی برنامه رو رو تبلت تست میکنم اندازش با اندازه تبلت یکی نمیشه.
راستی b4a فقط از txt ساپورت میکنه؟ نمیشه توش فایل مثلا docx گذاشت؟ میخوام تو متنی که دارم تصویر هم داشته باشم . هنوز نتونستم .

درود
از بی لیاقتی مدیر سرور هست پشتیبانیش در حد .....
بکن pdf
نمونه کد:

کد:
Sub button1_click
File.Copy(File.DirAssets, "Motion.pdf", File.DirDefaultExternal,"motion.pdf")
OpenPDF
End Sub
Sub OpenPDF
Dim Intent1 As Intent
Intent1.Initialize(Intent1.ACTION_VIEW,"motion.pdf")
Intent1.SetType("application/pdf")
StartActivity(Intent1)
End Sub

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - parvin - 02-02-2014

ممنون آقا امین. این کد متن من رو تبدیل میکنه به pdf یا اینکه باید خودم متن pdf رو بهش بدم؟؟

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - Amin_Mansouri - 02-02-2014

pdf باید با office تبدیلش کنی به pdf
pdf بهتره حجمشم کمتره

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - parvin - 02-02-2014

پس webview رو بیخیال شم؟ اخه تبدیل به Html وقت میبره. منم کدهای Html همش یادم رفته. ولی pdf راحت تر تبدیل میشه . درسته؟

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - Amin_Mansouri - 02-02-2014

اره
شما خروجی افیس رو میتونی به pdf بدی

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - alaska - 02-03-2014

(02-02-2014، 08:39 AM)'parvin' نوشته: پس webview رو بیخیال شم؟ اخه تبدیل به Html وقت میبره. منم کدهای Html همش یادم رفته. ولی pdf راحت تر تبدیل میشه . درسته؟

خانم پروین خانم متنت رو که نوشتی و کامل کردی با save as  خود wordبه html تبدیلش کن. احتیاج به کدهای html  هم نداری.
webview امکاناتی که داری از pdf بیشتره.

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - wikiccu - 02-04-2014

سلام دوستان چطور میشه از سرویس های بازار مثل پرداخت درون برنامه ای و همچنین سرویس (عدد) توی بیسیک 4 اندروید استفاده کرد
تشکر ویژه از پاسخ دهنده عزیز 

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - Amin_Mansouri - 02-05-2014

(02-04-2014، 11:14 PM)'wikiccu' نوشته: درود دوستان چطور میشه از سرویس های بازار مثل پرداخت درون برنامه ای و همچنین سرویس (عدد) توی بیسیک 4 اندروید استفاده کرد
سپاس ویژه از پاسخ دهنده عزیز 

درود
واسه فروش برنامه ( توی بازار ) خودشون برنامتو واسه فروش میزارن یه چیز هم خودشون بر میدارن
سوال بعدیت رو نفهمیدم

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - Amin_Mansouri - 02-05-2014

(02-03-2014، 09:59 AM)'alaska' نوشته:
(02-02-2014، 08:39 AM)'parvin' نوشته: پس webview رو بیخیال شم؟ اخه تبدیل به Html وقت میبره. منم کدهای Html همش یادم رفته. ولی pdf راحت تر تبدیل میشه . درسته؟

خانم پروین خانم متنت رو که نوشتی و کامل کردی با save as  خود wordبه html تبدیلش کن. احتیاج به کدهای html  هم نداری.
webview امکاناتی که داری از pdf بیشتره.

میتونید واسه طراحی صفحه html از نرم افزارfront page 2003 استفاده کنی
برای ادمی که مبتدی هست راحت کارشو راه میندازه