Parsi Coders
اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - نسخه قابل چاپ

+- Parsi Coders (http://parsicoders.com)
+-- انجمن: Mobile (http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=56)
+--- انجمن: Basic4Android (http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=112)
+--- موضوع: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها (/showthread.php?tid=1439)

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - Amin_Mansouri - 02-23-2014

درود
هزاران با رگرفتم لینک سایت دیگه ممنوعه !
این سایت ایرانیه و vip هست لینکهاشون \ولیه
باید از خودشون بخرید

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - hoseinbastaki - 02-24-2014

سلام
میخوام یه تایمر درست کنم که با اون بتونم یک تصویر از بالا به پایین بیاد میشه کدش رو بزارین ممنون میشم

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - parvin - 02-25-2014

سلام . دوستان من هنوز نتونستم کاری کنم که برنامم تو همه گوشیها و تبلت ها درست نشون داده بشه.. میشه کمک کنین این مشکل من هم حل بشه؟

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - usef.chemist4 - 02-25-2014

سلام دوستان 
من می خوام یه دیکشنری درست کنم ، دیتابیسم رو از نوع SQL است و شامل 100.000 لغت با معنیشه ودارای خاصیت  SearchView  است
اما سرعتش خیلی پاینه ، هر بار که برنامه رو باز می کنی یه مدت طول میکشه دیتاها رو لود کنه 
اگه کسی راه حلی سراغ داره ممنون میشم یا اینکه سورس کد دیکشنری رو داشته باشه 

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - hamseda04 - 02-26-2014

در لود اولیه فکر کنم شما کل لغت ها رو لود می کنید در آبجکت مربوطه به همین دلیل سرعتت میاد پایین این کار رو انجام نده بذار بعد از سرچ لود بشه.
در دستوری جستجوی دیتابیس هم از Limit استفاده کن مثلاً در هر جستجو 20 تا لغت رو به کاربر نمایش بده چون فکر نمی کنم کلمات یکسان بیشتر از 20 مورد با معانی متفاوت در یک زبان وجود داشته باشه.

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - sepidpor - 02-26-2014

سلام
یه نمونه مثال از انتقال عکس از اینترنت به داخل حافظه گوشی رو بزارید ممنون می شم

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - Amin_Mansouri - 02-26-2014

سوال کار با دیتابیس
و سایز برنامه جواب داده شده
واسه انلاین ذخیره عکس :
http://www.basic4ppc.com/android/forum/threads/download-picture-from-web-to-file-problem.16674/
http://www.basic4ppc.com/android/forum/threads/imageview-picture-load-from-internet.18256/

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - wikiccu - 02-27-2014

(02-08-2014، 09:02 AM)'Amin_Mansouri' نوشته:
(02-05-2014، 02:21 PM)'wikiccu' نوشته: دوست عزیز سوالم این بود که این سرویس یعنی پرداخت داخلی که مثلا یه فیلم عکس دیتابیس هرچیزی توی نرم افزار بخوای بفروشی رو با این برنامه چطور میتونیم استفاده کنیم خود بازار برای اکلایپس فقط توضیح داده

هر چیزی که بوای مستقیم بفورشی دیگه نیازی به بازار نیست که این وسط یه پولی بگیره !
میتونی مستقیم از درگاه بانک استفاده کنی
و از api اونها استفاده کنی
بعضی از بانک ها توضیح دادن (من هنوز روی basic4android پیاده سازی نکردم که سورسی ارائه بدم

دوست عزیزم آقا امین ، بازار جلوی پرداخت به غیر از خود بازار رو میگیره و فقط باید از درون برنامه ای یه کوفتیشون استفاده کنی که برای اکلیپس توضیح داده شده 

(02-12-2014، 03:44 PM)'mojtaba212' نوشته: هیچ کس نیست جواب بده من حدود یک ساله رو بانک این برنامه کار کردم ولی الان به یه همچین مشکلی خوردم نمیتونم کلا بیخیالش بشم.
اگه کسی بلده خواهشا جوا بده. سپاسگزارم

به جواب سوالت رسیدی؟
مشکل گرفتن عکس از دیتابیس هستش؟ 

(02-17-2014، 03:09 AM)'m.gooooolzar' نوشته: درود
در جواب سوال 1 و 2 شما یه نمونه برنامه براتون نوشتم و پیوست کردم اما سوال 3 ، متاسفاته منظورتون متوجه نشدم !
و در مورد این حرفتون (آقا امین که تا یکی سوال میکنه سریع سایت b4a رو معرفی میکنه خوب عزیزه من اگه انگلیسی مون خوب بود چرا میومدیم اینجا سوال کنیم) باید بگم که دوست خوبم من قصد بی احترامی به هیچکس رو ندارم اما اگه شما قبل از اینکه سوال بپرسید پست های قبل رو خونده باشید میبینید به بیشتر سوال ها پاسخ داده شده مثل سوال 2 شما
در ضمن بعضی از سوال ها اصلاً شبیه سوال نیستن ،مثل این میمونه که طرف یه ایده ای برای برنامه خودش داره و میاد اینجا مطرح میکنه و انتضار داره یکی بشینه کل برنامه ای که میخواد رو براش بنویسه و کد برنامه رو دو دستی تقدیمش کنه .بنظر خودتون به این میگن برنامه نویسی ؟؟؟؟؟!!!
انصافاً یه خسته نباشید باید به آقا امین گفت که تاحالا به بیشتر سوالها پاسخ داده

بله کاملا درسته آقا امین واقعا خسته نباشی داداش 
خود من اکثر غریب به اتفاق همه سوالایی که میشه جوابشونو میدونم اما اصن مرگم میگیره بخوام جواب بدم خیلی کار سختیه 

خواهشمندم یکی کتابخونه Reflection رو ضمیمه کنه برای دانلود ترجیحا 2 یا بالاتر
خدا خیرتون بده 

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - mojtaba212 - 02-27-2014

سلام دوست عزیز بله واسه گرفتن عکس آق امین یه لینک بهم داد که نگاش کردم متوجه شدم چطوریه

الان یه مشکل دیگه دارم اونم اینکه چطوری میتونم یه متن رو با استفاده از مسنجر خود گوشی ارسال کنم؟
من میتونم با برنامه خودم اس ام اس ارسال کنم ولی نمیتونم با فشار یک کلید کاربر رو به مسنجر گوشی خودش بفرستم و متن مورد نطر تو قسمت تکستش باشه و کاربر فقط شماره تلفن رو وارد کنه.
مرسی دوستان گرامی.
یه اشتباه توی ویرایشگر این انجمن هست اونم اینکه       مم نون م        رو میکنه   مسپاسم    اونوقت   مسپاسم یعنی چی؟

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - hamseda04 - 02-27-2014

(02-25-2014، 01:13 PM)'usef.chemist4' نوشته: درود دوستان 
من می خوام یه دیکشنری درست کنم ، دیتابیسم رو از نوع SQL است و شامل 100.000 لغت با معنیشه ودارای خاصیت  SearchView  است
اما سرعتش خیلی پاینه ، هر بار که برنامه رو باز می کنی یه مدت طول میکشه دیتاها رو لود کنه 
اگه کسی راه حلی سراغ داره سپاسگزار میشم یا اینکه سورس کد دیکشنری رو داشته باشه 

با توجه به اینکه ایمیل زده بودید پاسخ میدم یک نمونه کد برای Limit می ذارم بقیه با خودتون

کد:
SELECT * FROM Persons LIMIT 20