Parsi Coders
اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - نسخه قابل چاپ

+- Parsi Coders (http://parsicoders.com)
+-- انجمن: Mobile (http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=56)
+--- انجمن: Basic4Android (http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=112)
+--- موضوع: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها (/showthread.php?tid=1439)

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - mahdi72 - 03-15-2014

سلام دوستان چطوری دیتابیسم رو قفل گذاری کنم و در برنامه بهش وصل بشم؟sqlite

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - mytel - 03-18-2014

دوستان من با b4a میخوام نرم افزاری بنویسم که تو یه بخشی از اون نیازه صدای موزیک تو گوشیه من برای کسی که تماس گرفته پخش بشه و اون بشنوه کسی میدونه چطوره میشه؟

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - kamran_pc - 03-19-2014

شما که الان داری این مطلبو میخونی شاید جوابشو بدونی ولی پاسخ دادنش یکم از وقتتو میگیره.میدونم، ولی اگه بدونی چه مدت طولانی از وقت منو گرفته و به جواب نرسیدم شاید باعث بشه لطف کنی و پاسخمو بدی.سوالم اینه:یه برنامه پیامکی دارم درست می کنم که اطلاعاتشو از بانک sqlite میگیره برای نشون دادن پیامک از کاستوم لیست ویو استفاده کردم که هر پنل دارای متن و عکس های ستاره برای علاقمندی و اشتراک گذاری و حذف و خواندن می باشد. همچنین اندازه پنل باید به اندازه متن بشه با یه روشای ابتکاری این کارو کردم ولی در حلقه for اگه تعداد زیاد باشه یعنی مثلا بخوام صفحه پیامکهای دوستانه 200 تا پیامک رو با کاستوم لیست ویو تو 200 پنل نشون بده چند ثانیه طول میکشه تا لود بشه که خیلی بده.یه برنامه ای هست به اسم پیامکستان که با بیسیک فور اندروید درست شده دقت کردم دیدم اول صفحه با تعداد کمی پنل لود میشه بعد تو چند ثانیه به طور نامحسوس پنل های دیگه اضافه میشه البته تو این مدت کاربر اسکرول هم میتونه بکنه.خواهش می کنم راهنماییم کنین اگه میشه یه مثال با لود از بانک برام بذارین که سایز متن ها هم متفاوت باشه خیلی ممنونم.

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - mahdi72 - 03-20-2014

سلام من وقتی میخوام یه چیزی رو از دیتابیسم جستجو کنم گوشی یکم هنگ میمونه تا نتیجه پیدا بشه و نمایش داده بشهدیتابیسم یکم سنگینهتوی دات نت با استفاده ازBackgroundworkerو کلمات asyncمیتونستیم کاری کنیم تا برنامه اصلا هنگ نکنه و عملیات پشته پرده انجام بشه همچین چیزی تویb4aهستش؟آخه خیلی عذاب میده

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - android.app - 03-20-2014

نقل قول:خیلی ممنون فقط یه سوال می شه با basic 4 androoidسه بعدی هم طراحی کرد..

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - kamran_pc - 03-20-2014

(03-19-2014، 06:58 PM)'kamran_pc' نوشته: شما که الان داری این مطلبو میخونی شاید جوابشو بدونی ولی پاسخ دادنش یکم از وقتتو میگیره.میدونم، ولی اگه بدونی چه مدت طولانی از وقت منو گرفته و به جواب نرسیدم شاید باعث بشه لطف کنی و پاسخمو بدی.سوالم اینه:یه برنامه پیامکی دارم درست می کنم که اطلاعاتشو از بانک sqlite میگیره برای نشون دادن پیامک از کاستوم لیست ویو استفاده کردم که هر پنل دارای متن و عکس های ستاره برای علاقمندی و اشتراک گذاری و حذف و خواندن می باشد. همچنین اندازه پنل باید به اندازه متن بشه با یه روشای ابتکاری این کارو کردم ولی در حلقه for اگه تعداد زیاد باشه یعنی مثلا بخوام صفحه پیامکهای دوستانه 200 تا پیامک رو با کاستوم لیست ویو تو 200 پنل نشون بده چند ثانیه طول میکشه تا لود بشه که خیلی بده.یه برنامه ای هست به اسم پیامکستان که با بیسیک فور اندروید درست شده دقت کردم دیدم اول صفحه با تعداد کمی پنل لود میشه بعد تو چند ثانیه به طور نامحسوس پنل های دیگه اضافه میشه البته تو این مدت کاربر اسکرول هم میتونه بکنه.خواهش می کنم راهنماییم کنین اگه میشه یه مثال با لود از بانک برام بذارین که سایز متن ها هم متفاوت باشه خیلی سپاسگزارم.

بالاخره دوست خوبم امید از سایت******* جوابمو داد.یکی از با معرفت ترین آدمایی که تا حالا دیدم.این سوال خیلیا بوده ولی تو این فروم کسی بهش جواب نداده حالا که امید جان جوابمو داده منم اینجا مینویسم که همه ببینن.فقط باید کد زیر رو تو حلقه بنویسیم تا همونطور که حلقه داره اجرا میشه یکی یکی پنل ها یا هر چیز دیگه لود بشه و منتظر لود کلی نباشه : DoEvents
امید جان خیلی مردی .

(03-20-2014، 12:09 PM)'mahdi72' نوشته: درود من وقتی میخوام یه چیزی رو از دیتابیسم جستجو کنم گوشی یکم هنگ میمونه تا نتیجه پیدا بشه و نمایش داده بشهدیتابیسم یکم سنگینهتوی دات نت با استفاده ازBackgroundworkerو کلمات asyncمیتونستیم کاری کنیم تا برنامه اصلا هنگ نکنه و عملیات پشته پرده انجام بشه همچین چیزی تویb4aهستش؟آخه خیلی عذاب میده

عزیزم منم مشکل تورو داشتم ولی دوست خوبم omid student از سایت ****** جوابمو داد کافیه تو حلقه بنویسی: DoEvents
اینجوری منتظر لود کلی نمیشه و به عبارتی حلقه میره تو بک گراند.اگه خواستی تشکر کنی از امید جان تشکر کن

تدکر :
تبلیغات سایت در این بخش ممنوع !

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - mahdi72 - 03-20-2014

دوست عزیز من از حلقه استفاده نمیکنم از کد ساده sql و کوئری select و where استفاده میکنم برنامه فقط باید 1 نتیجه برگردونه

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - sara_m - 03-20-2014

(03-20-2014، 12:31 PM)'android.app' نوشته:
نقل قول:خیلی سپاسگزار فقط یه سوال می شه با basic 4 androoidسه بعدی هم طراحی کرد..

دقیقا نمی دونم . ولی با ویژوال اناتومی میشه که حدود 900 حجم داره . من خیلی با اون کار کردم عالیه .
[align=right]

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - Amin_Mansouri - 03-21-2014

دوستان تبلیغات در این انجمن ممنوعه
100 باره تذکر داده بار بعدی اکیدا بدون تذکر اخراج میکنم
اینجا انجمن هست نه لینکستان !
سوال های زیادی پرسیده شده که دارم مجموعه اموزشی جدیدی ایشالا واسه امسال درست میکنم سوالها زیاده من تا جایی که تونستم وقت ارائه دادم سوالهای تکراری زیاد شده
واسه اینکه برنامه هنگ نکنه در بین کدهاتون از
DoEvents
استفاده کنید.
پیروز باشید

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - Amin_Mansouri - 03-21-2014

فراموش نکنید basic4android دستوراتش شبیه ویژوال بیسیک 6 میباشد !