Parsi Coders
اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - نسخه قابل چاپ

+- Parsi Coders (http://parsicoders.com)
+-- انجمن: Mobile (http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=56)
+--- انجمن: Basic4Android (http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=112)
+--- موضوع: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها (/showthread.php?tid=1439)

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - majid20100 - 04-24-2014

سلام چطوری می تونم یک لیست بسازم که بشه روی هر موضوع کلیک کرد و بعد از کلیک متن ها به نمایش بیاد. متن html

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - majid20100 - 05-13-2014

سلام لطفا کار با webview را توضیح دهید

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - hasan68 - 05-17-2014

سلام دوستان
من یه تازه کارم به همین خاطر مشکلم شاید مبتدیانه باشه
لطفا کمک کنید
کلا برای قرار دادن متن برای هر قسمت(چه فایل html ,,,,)اگه فارسی باشه کل متن میریزه به هم و حالا اگر عکسم داخل فایلhtmlداشته باشم
اصلن نشونش نمیده( یه کادر سفید با علامت سوال نشون میده)
باید چیکار کنم تا متن فارسی بتونم استفاده کنم؟
ممنون

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - Amin_Mansouri - 05-17-2014

این سوال قبلا مطرح شده لطفا پست های قبلی رو مشاهده فرمایید

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - mojtaba212 - 05-27-2014

سلام امین جان حاله شما
من یه برنامه دارم مینویسم که نیاز دارم به جی پی اس و نقشه گوگل که از محل شخص (جی پی اس) تا مقصد مورد نظر اطلاعات مسیر را روی نقشه گوگل بهم بده میشه راهنماییم کنید و لطفا خواهشا لینک از سایت بیسیک بهم ندید چون خیلی گشتم اونجا و اونم پاسم داد به سایت گوگل و گوگل هم تحریمیم مرسی اگه کتابخونه هم داره لطفا واسم بفرستید. خیلی ممنونم.
راستی چرا چند وقتیه این انجمن خوابش برده؟؟؟؟

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - Amin_Mansouri - 05-28-2014

سلام این کتابخانه پولیه
متاسافنه هاستو جا به جا کردیم یه مد خیلی اذیتم کردن و خسته شدم.
تا فردا اپلود میکنم

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - mojtaba212 - 05-31-2014

سلام آق امیر خسته نباشی عزیز یه سوال چه طوری میتونم تو برنامه از زوم و دکمه هاش استفاده کنم؟
فکر میکنم با وب ویو بشه ولی چطوری میتونم به یه وب ویو یه تکست یا لیبل یا لیست ویو اضافه کنم؟

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - Mohammad Sabaeian - 06-04-2014

شما دقیقا منظورت چیه؟؟؟
می تونی یک panel بسازی زیر و روی اون چیزایی رو که می خوای بزاری...... اون موقع وب ویو رو بالای پنل بزار

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - mojtaba212 - 06-04-2014

(06-04-2014، 11:59 AM)'Mohammad Sabaeian' نوشته: شما دقیقا منظورت چیه؟؟؟
می تونی یک panel بسازی زیر و روی اون چیزایی رو که می خوای بزاری...... اون موقع وب ویو رو بالای پنل بزار

سلام و تشکر از پاسختون دوست عزیز ولی فکر میکنم سوالم خیلی واضح بود من فقط میخوام از زوم توی برنامم استفاده کنم حالا به هر طریقی مهم نیست
اگرم گفتم وب ویو واسه این که خودم فکر میکنم با وب ویو بشه زوم رو انجام داد ولی وب ویو فقط یو آر ال داره و اگه من بخوام بجای یو آر ال متن دستی بهش بدم آیا میشه یا نه و اگر که میشه چطوری؟

RE: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها - hamed76 - 06-05-2014

سلام....ببخشید من یه سوال داشتم...کارم خیلی گیر این سواله......من میخواستم بدونم چطور وقتی که تو یه اکتیویتی یه عذ رو با هم جمع میکنی و جوابشو میریزی تو یه متغییر بعدش داخل اکتیویتی دیگه از همون متغییر که حاصل جمع اون دو عدد داخلشه استفاده کرد؟؟؟؟

اگه میشه زودتر جوابمو بدین ممنون میشم