Parsi Coders
همه چیز در مورد مسدود شدن و بلاک شدن در فیس بوک - نسخه قابل چاپ

+- Parsi Coders (http://parsicoders.com)
+-- انجمن: Hardware / Software (http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=66)
+--- انجمن: Trick (http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=84)
+--- موضوع: همه چیز در مورد مسدود شدن و بلاک شدن در فیس بوک (/showthread.php?tid=3056)

صفحات 1 2

همه چیز در مورد مسدود شدن و بلاک شدن در فیس بوک - Amin_Mansouri - 02-12-2013

به نام اهورامزدا
  [عکس: facebookbanned.jpg]

در این مقاله که از سوی فروم پارسی کدرز منتشر گردیده شده است میخواهیم به انواع روش های بسته شدن و نحوه باز کردن اکانت مسدود شده در فیس بوک صحبت کنیم.
امیدوارم مطلب بسیار مفیدی برای دوستانی که در شبکه اجتماعی فیس بوک حضور دارند  ارائه داده باشم ,فیس بوک با اینکه در ایران مسدود شده ولی بسیار از کاربران و جوانان امروزی در شبکه اجتماعی فیس بوک عضو هستند.
یکی از نکاتی که در فیس بوک دیدم که افراد به عنوان اسپمر معرفی میشدند یا پست انها ارسال نمیشد ,بخاطر اینکه ادد لیستشون پایین تر از 10 نفر بوده است.
سعی کنید لیست دوستانتون بیشتر از 30 نفر باشه
نگاهی به پیام های مسدود شدن حساب کاربری شما در فیس بوک میپردازیم.
 ‎Some of your comments have been reported as spam. To avoid getting blocked again, make sure your posts are in line with the Facebook Community Standards

برخی از نظرات و پیشنهادات شما به عنوان اسپم گزارش شده. برای جلوگیری از مسدود شدن دوباره، قوانین و استانداردها فیس بوک رعایت بکنید.
نحوه حل مشکل :
باید منتظر بمانید تا فیسبوک به صورت خودکار این محدوید رو رفع کند.
You’ve Been Temporarily Blocked‎
‎You’ve been blocked from using this feature because you may have violated Facebook’s Terms. Please review the Community Standards to learn what’s acceptable to share on Facebook.
ممکن شما یکی از قوانین و مقررات در فیس بوک نقض کردید که موجب مسدود شدن شما شده.
شما به صورت موقت مسدود شدید. و باید منتظر رفع اون از طرف فیسبوک بمانید.
اگر شما نیاز به کمک بیشتر دارید، لطفا با پشتبانی فیسبوک تماس بگیرید.

یکی از مشکلات دیگر که کاربران نمیتونند  به دوستانی که در لیست دوستانشون نیست یا کسی رو نمیتونند Add کنن بخاطر این هست که دائم به کسانی پیغام دوستی دادید که درخواست دوستی شما رو رد کردن
و فیس بوک معمولا به مدت 30 روز شما رو بلاک میکند.

یکی از علت های دیگه که فیس بوک شما رو بدون هیچ کار اشتباهی بلاک میکند ,ریپورت افراد هستند.
هکرها هم میکن :
یک دختر با یک ادد لیست 1000 نفره از هزار تا اکسپلویت تروجان کیلاگر بدتر هستند ,یکی از نکات ضعف فیس بوک این هست اگر فردی دارای پیج باشد یا ادد لیست زیاد ,کافیه فقط بگن پروفایل شما رو ریپورت بدن و فیس بوک هم به راحتی پروفایل شما رو بلاک (مسدود) میکند.

پس بهتر هست هیچ وقت سعی نکنید با کسی بحثی ایجاد کنید که دچار این مشکل بشید .

یکی از مشکلات دیگه که فیس بوک شما رو بلاک میکنید ,وقتی مرورگر شما تغییر میکند و یا ای پی شما تغییر میکند به شما مشکوک میشود اول هویت شما رو چک میکند ,در صورتی که جواب رو اشتباه بدید فیس بوک سوال امنیتی که هنگام ثبت نام رو دادید میپرسد ,و اگر سوال پرسیده شده رو هم اشتباه بدید اکانت شما بسته میشود.
معمولا برای حل مشکل سعی کنید با ای پی قبل خود و مرورگر قبل خود وارد شوید,و یا جواب سوال امنیتی رو بدید.

یکی از دوستان پرسیده بودن از من چرا عکسهای من اپلود نمیشود ؟ چرا سرعت فیس بوک من با اینکه سرعت اینترنتم زیاد هست کند باز میشود ؟
و همچنین در بعضی مواقع وقتی ای پی یا مرورگر ما عوض میشود سوال کلافه وار و خطرناک فیس بوک که اگر اشتباه جواب بدیم باعث از کار افتادن پروفایل شما در فیس بوک میشود.

فیس بوک برای امنیت بیشتر روی پروتکل HTTPS هست بخاطر امنیت بالاتر ,ولی پروتکل ذکر شده یکی از مشکلاتش سرعت شما رو کمتر میکند !
برای حل این مشکل من پیشنهاد میکنم غیر فعالش کنید.
به ادرس زیر بروید :
https://www.facebook.com/settings?tab=security&section=approvals&view

اولین گزینه مرور امن روی دکمه ویرایش کلیک کرده
تیک عبارت زیر رو بردارید :
هر وقت مقدور است از طریق ارتباط امن (https) فیس‌بوک را مرور کن
گزینه دوم :
اطلاعیه‌های ورود

چنانچه حساب کاربری شما از طریق یک رایانه یا گوشی همراه که تاکنون استفاده نکرده‌اید مورد دسترسی قرار گیرد، ما می‌توانیم شما را آگاه سازیم. یک روش خبر رسانی را از قسمت پایین انتخاب نمایید.

روی دکمه ویرایش کلیک کنید این 2 گزینه هم بردارید.

گزینه بعدی :
تأییدیه‌های ورود

‎Require a security code to access my account from unknown browsers‎
تیک گزینه ذکر شده هم بردارید.
تاییدیهای ورود یکی از مشکلات سااسی کاربران ما ایرانی هست وقتی مرورگر شما عوض شود یا ای پی شما فیس بوک هم سوال امنیتش رو میپرسد.
پیشنهاد میکنم غیر فعالش کنید.

یکی از مشکلات کاربران قدیمی که به فیس بوک خود سر میزنند یا هنگام ثبت نام از شما شماره موبایل میخواهد ,خود فیس بوک (کامیپوتر) به شما زنگ میزند یا اس ام اس ارسال میکند.
توجه کنید که فقط خطوط ایرانسل مورد پشتبانی هستند روی همراه اول جواب نمیدهد !

حریم خصوصی در فیس بوک :
مطلع شدیم بسیاری از انشتشار عکسهاشون در فیس بوک ناراحت شدن ,چیزی به اسم حریم خصوصی در فیس بوک معنا ندارد ,شما در هر صورت باید عکستون رو یک سری از افراد ببینید.
وقتی کسی لایک میکنه دوستان طرف مقابل هم میبینن عکس شما لایک شده ! و یکی از مشکلات دیگر هم اینه که هر چقدر حریم خصوصی خود رو رعایت کنید حتی دوستانتون رو مخفی کنید میشه به لیست دوستان شما دسترسی پیدا کرد ! که من در این مقاله توضیحی در موردش نمیدهم !
یکی از قبالیت های دیگه فیس بوک اینه که لیست دوستان شما از یه حد بگذره دیگه کسی شما رو نمیتواند اد کنید <البته ناگفته نماند ادم های بیکار به همچین ادد لیستی میرستن
برای حل این مشکل فیس بوک Follower یا دنبال کننده ارائه داده هست ,اگر Follower شما فعال باشد همه میتونند پیگیر استاتوس های شما باشند.
برای فعال کردن یا غیر فعال کردن به لینک زیر برید :
https://www.facebook.com/settings?tab=followers

پیوست:

این پست ویرایش خواهد شد و مرجع کامل تری برای حل مشکلات دوستان در فیس بوک ارائه خواهم داد.

نویسنده: امین منصوری
منتشر کننده : Www.ParsiCoders.Com

RE: همه چیز در مورد مسدود شدن و بلاک شدن در فیس بوک - کسری - 08-13-2013

سلام و خسته نباشید
من قبلا با سایفون وارد میشدم که چند روزه به مشکل خورده وصفحه در هم ریخته باز میشه پیگیری کردم متوجه شدم که وی پی ان های رایگان بعد از یه مدت اینجوری میشن.
امروز که خواستم وارد بشم از پروکسی فایر استفاده کردم ومتاسفانه بلاک شدم و کلا حساب کاربریم مسدود شده.
سوال امنیتی هم پرسیده نشد که بخواهم جواب بدم فقط اسم چند تا از فرندام میاد که هر کدوم رو تیک میزنم میگه جواب صحیح نیست
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

RE: همه چیز در مورد مسدود شدن و بلاک شدن در فیس بوک - Amin_Mansouri - 08-13-2013

اسم دوستاتو بدی میاد بالا
قبلا از چه پ           ر ا ک    س ی و چه مرورگری اسفتاده کرده بودید.
مثل گذشته وارد فیس بشید ازتون سوال امنیتی نمیپسره

RE: همه چیز در مورد مسدود شدن و بلاک شدن در فیس بوک - کسری - 08-14-2013

قبلا از وی پی ان سایفون استفاده میکردم و با گوگل کروم وارد میشدم.
با همون روش قبل وارد شدم و از بلاکی در اومدم اما باز دیشب که پروکسی رو عوض کردم دوباره بلاک شد.
الان چاره چیه ؟

RE: همه چیز در مورد مسدود شدن و بلاک شدن در فیس بوک - Kei armin - 08-14-2013

یا کلا با همین روش برو یا اینکه موقع بلاک با یکی از 3 روشی که میده از بلاک دربیار. ساده ترین هم همون دوستان هستش که البته اگه از اونایی هستی 1000 تا ادد کردی 999 تاشو نمیشناسی با استفاده از دو روش دیگه از بلاک دربیار !

RE: همه چیز در مورد مسدود شدن و بلاک شدن در فیس بوک - alifv - 08-16-2013

سلام من با اکانتم زیاد اد کردم ولی چون دو طرفه بوده فقط یک بار بلاک شدم الان اکانتم کلا بسته شده احتمالا یه نفر با چند تا اکانت این کارو کرده الان باید چیکار کنم

RE: همه چیز در مورد مسدود شدن و بلاک شدن در فیس بوک - Kei armin - 08-16-2013

یه مدتی صبر کنید از بلاک درمیاید (بیشتر از 1 ماه) ولی اگه به فیس بوک اعتیاد دارید یه اکانت دیگه بسازید و اینجا دیگه الکی ادد نکنید که بلاک نشه !!!

RE: همه چیز در مورد مسدود شدن و بلاک شدن در فیس بوک - Amin_Mansouri - 11-27-2013

چگونه تمام استاتوس های نوشته شده رو در فیس بوک از دید همگان مخفی کنیم؟

RE: همه چیز در مورد مسدود شدن و بلاک شدن در فیس بوک - arman.masroori.7 - 12-05-2013

سلام.ممنون از سایتتون.اطلاعاتتون خلیلی کمک میکنه.من تازه عضو شدم.
من در مورد فیس بوکم دچار مشکل شدم.همونطور که خودتون در قسمت بالا,در مورد مرور امن گفتین,من این تیک رو میخوام بردارم.اما نمیشه.ویرایش ی که جلوش نوشته و از اونجا باید برداری,واسه من نمونده.نمیدونم چرا برداشته شده.الان به زور اینترنت اکسپلورر میام.اگه میشه خواهشا کمکم کنین که درستش کنم.ممنون

سلام.ممنون از سایتتون.اطلاعاتتون خلیلی کمک میکنه.من تازه عضو شدم.
من در مورد فیس بوکم دچار مشکل شدم.همونطور که خودتون در قسمت بالا,در مورد مرور امن گفتین,من این تیک رو میخوام بردارم.اما نمیشه.ویرایش ی که جلوش نوشته و از اونجا باید برداری,واسه من نمونده.نمیدونم چرا برداشته شده.الان به زور اینترنت اکسپلورر میام.اگه میشه خواهشا کمکم کنین که درستش کنم.ممنون

RE: همه چیز در مورد مسدود شدن و بلاک شدن در فیس بوک - mehpar - 12-27-2013

سلام
سوال امنیتی را فراموش کردم حالا چکار کنم.