• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: چندتا بدافزار آندرویدی میخام?
حالت موضوعی
سلام دوستان.

از عنوان تاپیک معلومه که چی لازم دارم و میخام، دوستان میدونم همه حرفه ای هستین و گوشتیتون گیر این بدافزارهای بدجنس نمیوفته Big Grin ولی دوستان گرامی اگر لینکی دارن و یاد توی دست و بالشون هست بزارن دانلود کنیم و در جهت خیر استفاده کنیم.برای ویندوز که ماشالله کلی سایت ریخته و از ریز و درشت ویروس ها هست واس استفاده و دانلود ولی آندروید پیدا نمیکنم.

باتشکر ازهمگی :wub:
معبودا مرا ببخش، بخاطر درهایی که کوبیدم ولی هیچکدام خانه تو نبود ...

پاسخ
.
با B4A یا نرم افزار هایی که میشه واسه آندروید برنامه نوشت یه برنامه کاربردی بنویس و یه تروجان هم داخلش طراحی کن.
البته یه متد هست که background برنامه نصب میشه که معمولا" از کامپیوتر به گوشی هست و تو گوشی باید USB Debuging روشن باشه. تو نرم افزار هایی مثل اونایی که واسه روت کردن بکار میرن و نرم افزار pda net که واسه استفاده از اینترنت گوشیه از همچین متدی استفاده میشه.
دقیقا" چجوری اطلاع خاصی ندارم چون هنوز کار نکردم رو این قضیه.
باید حرف زورو نشنوم کر شم فقط -- تو نه رفیق ریگی نیست به کفشم نترس

نه ، نه من تروریست نیستم -- من رو کاغذ می بازم ولی تئوری نیستم

باید دردای دلمو و تو دلم چال کنم -- تا چشمای من یه روزی  یهویی خیس  شن

پاسخ
درود:
دوست عزیز کیلاکر دارم برای اندروید که اطلاعات از طریق اینترنت میفرسته برات اگه خواستی بهم بگو تا اپلود کنم
با همه چيز درآميز و با هيچ چيز آميخته مشو

که در انزوا پاک ماندن نه سخت است و نه با ارزش
-
-
-

پاسخ
(09-01-2012، 11:07 AM)امیر نوشته: درود:
دوست عزیز کیلاکر دارم برای اندروید که اطلاعات از طریق اینترنت میفرسته برات اگه خواستی بهم بگو تا اپلود کنم
نیکی و پرسش؟بزار همه استفاده کنیم دیگه! Big Grin

پاسخ
درود:
پوزش به دلیل تاخیر اخه تو ترک هستم d:

کد:
Log Calls (Incoming, Outgoing ) with phone number and contact name.  Log SMS text (incoming)  Log Clipboard text data  Log WiFi, USB, SD card, GSM connection state  Log opened Applications  Log phone activity periods  Log visited web sites (URL, Android browser only)  Log all typed keystrokes (requires "Soft Keyboard PRO")  Work as a service in background  Autostart when phone is restarted.    Password protection allows to stop unwanted access to KidLogger settings.  Log files viewer allows to browse log files on the phone  Optionally uploads log files to your kidlogger.net accoun

نحوه نصب هم این طوری هست :

1-برنامه رو نصب کنید در گوشی.( KidLogger.apk یا KidLogger_for_Android_2_1.apk )
2-برنامه کیبورد رو هم نصب کنید. (KidLoggerKeyboard.apk )
3-حالا به این مسیر برید: Settings > Language And Keyboards و Soft Keyboard PRO رو فعال کنید.
4-وارد Soft Keyboard PRO setting بشید و روی Open additional setting کلیک کنید و پسورد پیشفرض *123456# رو وارد کنید.
5-در پنجره باز شده گزینه Start Log رو انتخاب کنید.

حالا یکبار وارد قسمت sms بشید و بانگه داشتن انگشت روی صفحه چند لحظه، کیبورد پیشفرض رو به Soft Keyboard PRO تغییر بدید.

حالا در هر برنامه ای که چیزی نوشته بشه لاگ خواهد شد.
[عکس: 13465604601.png] [عکس: 13465604612.png]

در نهایت به این شماره *123456# یه تماس بزنید تا وارد قسمت تنظیمات لاگ ها بشید.
از اینجا میتونید نوع فایل های لاگ مثل تماس های دریاقتی یا پیام ها یا ... رو انتخاب کنید.

[عکس: 13465605631.png]

برای مانیتورینگ آنلاین هم ابتدا باید در این در سایت ثبت نام کنید و با اطلاعاتی که در اختیار شما قرار میده اقدام کنید.

دانلود نرم افزار

تمام این مطالب مربوط به اقای mohammadf255 میباشد .
با همه چيز درآميز و با هيچ چيز آميخته مشو

که در انزوا پاک ماندن نه سخت است و نه با ارزش
-
-
-

پاسخ
خب خوشتیپ اینکه اولا" خیلی ضایع هست راحت میشه فهمید از اسمش مشخصه واسه کنترل والدین هست !
اینجوری فقط بدرد این می خوره که کسی که گوشیش در دسترس هست بتونیم نصب کنیم تازه اگه نفهمه بعد بریم قسمت لاگش. ولی اگه با برنامه های هک بلوتوث استفاده بشه بد نیست. که البته آندروید وقتی بلوتوث رو روشن می کنه invisible هستش.

به هر حال بازم جالبه ولی در اصل این بدافزار نیست. نرم افزار قفل کودک و مانیتورینگ بچه توسط والدینه !!! به هر حال ...
باید حرف زورو نشنوم کر شم فقط -- تو نه رفیق ریگی نیست به کفشم نترس

نه ، نه من تروریست نیستم -- من رو کاغذ می بازم ولی تئوری نیستم

باید دردای دلمو و تو دلم چال کنم -- تا چشمای من یه روزی  یهویی خیس  شن

پاسخ

پرش به انجمن:

Browsing: 1 مهمان