• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: کپی خودکار فایل به فلش
حالت خطی
هم از داداش امین منونم و هم از داداش گلم آقای Kei Armin
اولا سلام به Kei Armin که اولین باره که با شما آشنا میشم و یک تشکر جانانه از شما که وقت گرانبهاتون را به حقیر اختصاص دادید.
آره راست میگی Hide_Process رو گذاشته ولی برنامه بازم تو تکس منیجر بازم دیده می شه و این کد کار نمی کنه ولی حرف معقولیه و دلیل خوب و منطقیه !
درمورد Run هم درسته ولی من تو اکثر برنامه هایی که توی استارت آپ (ریجستری) قرار میگیرن ندیدم که بخاطر این ؛ آنتی حتی نود 32 گیر بدن.بخاطر همین این احتمال ضعیفه اما ممکنه درکنار دستور های دیگه معنی ویروس رو به آنتی القاء کنه !
عرض کردم فقط نود 32 گیر میده و آنتی های آویرا-پاندا-کاسپراسکی-مک آفی ،گیر نمی دند و چون اکثر مردم از نود32 استفاده میکنند برام نتیجه نود 32 ملاکه و اهمیت داره! و شمام که از آواست استفاده میکنید هم دیدید که آنتی ویروس گیر نداد!!!!
آره منم فکر نمی کنم بخاطر Autorun.inf آنتی گیر بده چون زمانی باید گیر بده که Autorun.inf بخواد یک فایل مشکوک رو راه بندازه و من حتی این دستور رو حذف کردم اما بازم مشکل حل نشد.
اما در مورد نحوه گیر دادن نود هم اینطوریه که :
اگه اجراش کنی (روش دابل کلیک کنی)گیر نمیده و اجازه اجرا را می دهد ؛اما وقتی بخواهی خود برنامه را اسکن کنی ویروس شناسایی میکنه. و وقتی بخواهی همین برنامه را جای دیگه کپی کنی باز گیر میده و حذفش می کنه!
داداش Kei Armin (مدیر ارشد) اگه کمکم کنی تا مشکل حل بشه فقط خدا می دونه که چقدر ثواب میکنی!

راستی یه چیز دیگه ؛ نکنه مشکل از زبان برنامه نویسی ویژوال باشه ؟ بنظتون اگه به زبان دیگه مثلا اسمبلی نوشته بشه دیگه گیر نمیده؟

پاسخ

پیام‌های این موضوع
کپی خودکار فایل به فلش - توسط پنام - 09-05-2012، 12:03 AM
RE: کپی خودکار فایل به فلش - توسط پنام - 09-05-2012، 10:06 AM
RE: کپی خودکار فایل به فلش - توسط پنام - 09-05-2012، 11:59 AM
RE: کپی خودکار فایل به فلش - توسط Kei armin - 09-05-2012، 12:18 PM
RE: کپی خودکار فایل به فلش - توسط پنام - 09-05-2012، 01:01 PM
RE: کپی خودکار فایل به فلش - توسط Kei armin - 09-05-2012، 01:20 PM
RE: کپی خودکار فایل به فلش - توسط پنام - 09-05-2012، 02:13 PM
RE: کپی خودکار فایل به فلش - توسط Ghoghnus - 09-06-2012، 01:54 PM
RE: کپی خودکار فایل به فلش - توسط Kei armin - 09-06-2012، 02:22 PM
RE: کپی خودکار فایل به فلش - توسط Ghoghnus - 09-07-2012، 10:57 AM