• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: اموزش+ ابزار حملات برای شبکه GEM TV
حالت خطی
امین جان درود
من خودم وطن پرست تیری هستم
ولی یه سوال دارم:
آیا در این سریال بطور مشخص به ایرانیها یا شاه وقت بی احترامی یا توهینی شده؟ یا صرفا دارن داستان رو از دید خودشون روایت میکنن؟
منظورم یه چیزی مثل فیلم 300 هست.
مثلا همین چنگیزخان رو که گفتی، مثلا مغول ها میتونن از چنگیز خان فیلم بسازن و سخن پروری کنن یا ما هم میتونیم برای کوروش کبیر و داریوش کبیر فیلمها بسازیم و اندر رشادتها و توانمندیهای اونها حرف بزنیم. ولی به نظر من حتی ما هم نباید در این فیلمها به دشمن های وقت بی احترامی بکنیم.
بخاطر همین من آماده شلیک هستم. ولی شلیک نکردم که ببینم در این فیلم صرفا رشادتهای خودشون رو بلد کردن یا به ایرانیها یا ایرانیهای وقت بی احترامی و هتک حرمت کردن.
این آخری قابل بخشش نیست. اما اولی رو میشه تحمل کرد.
اگه حالت اول باشه و من تحمل بتونم بکنم، البته که کار شبکه جم و ایرانیهایی که دارن توی این شبکه کار میکنن رو نمی پذیرم. چون جواب من برای این حالت اینه که به فیلمشون نگاه نمیکنم. ولی اون ایرانی که بشینه این رو دوبله کنه باید بره بمیره، حالا شبکه جم جای خودش.
حالت دوم که دیگه جای خودش داره.
حالا با همه این حرفها، اگه شبکه جم توضیحات قانع کننده ای نداشته باشه و چرت و پرت تحویل بده، دکمه قرمز رو فشار میدم.

فداتون
بابک

پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اموزش+ ابزار حملات برای شبکه GEM TV - توسط mimABBA30 - 09-14-2012، 01:25 PM