• 37 Vote(s) - 2.76 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند مورد ساده از تکنیک های سئو قست دوم
#1
<dir option="rtl" style="direction: rtl;">ادامه مطلب چند مورد از تکنیک های سئو: ابتدا کلمات کلیدی که برای تجارت شما اهمیت دارد را در نظر بگیرید، آن ها را در گوگل جستجو کنید و رقبایتان را به وسیله 4 نتیجه اول گوگل شناسایی کنید ، از آن ها الگو برداری کنید ببینید ساختار<b> طراحی وب سایت <url href="https://www.parsaya.com/wedding-hall" option="https://www.parsaya.com/wedding-hall">تالار عروسی</url> </b>شما چه تفاوت هایی با رقبایتان دارد. می توانید ساختار سایتتان را بر اساس کار آن ها بچینید ولی محتویات سایت آن ها را کپی نکنید گوگل به راحتی محتوای کپی شده را تشخیص می دهد. گوگل تبحر خاصی در زمینه الگو مطالب کپی شده دارد، و همچنین امکان دارد سایت شما را پنالتی کند که آن زمان دیگر برای جبران بسیار دیر شده .
</dir>

<dir option="rtl" style="direction: rtl;"> 
</dir>

<dir option="rtl" style="direction: rtl;"><b><b>5.چند ویدئو در </b><b>youtube</b><b> آپلود کنید</b></b>
</dir>

<dir option="rtl" style="direction: rtl;">گوگل علاقه زیادی در رتبه بندی ویدئوهای youtube دارد.
</dir>

<dir option="rtl" style="direction: rtl;">در حقیقت، فیلم های youtube در صفحات اول گوگل به تعداد زیادی نمایش داده می شوند. در بعضی مواقع امکان دارد که اگر سایت شما به صفحه اول نیاید فیلمی که در سایت youtube آپلود کرده اید. در رتبه های اول در صفحه اول قرار بگیرد. در اینجا می توانید مثالی از طراحی سایت را مشاهده کنید.
</dir>

<dir option="rtl" style="direction: rtl;"> 
</dir>

<dir option="rtl" style="direction: rtl;"><b><b>6. برای مسائل مختلف راهنما ایجاد نمایید</b></b>
</dir>

<dir option="rtl" style="direction: rtl;">یکی از رازهای سئو که سال ها مورد استفاده قرار گرفته است، ایجاد بک لینک است. می توانید مطالبی خوبی را در سایت خودتان قرار دهید و به در سایر سایت ها به مطالب خودتان لینک دهی نمایید. اگر مطالب سایت شما مفید باشند افراد زیادی آن ها را به اشتراک خواهند گذاشت، که در انیصورت باعث می شود سایت شما از اعتبار سایر سایت ها استفاده کند.
</dir>

<dir option="rtl" style="direction: rtl;"> 
</dir>

<dir option="rtl" style="direction: rtl;"><b><b>7.بک لینک های رایگان بسازید</b></b>
</dir>

<dir option="rtl" style="direction: rtl;"> به سایت ها یک نگاهی بی اندازید، بسیاری از آن ها به شما اجازه می دهند لینک خودتان را رایگان روی سایتشان قرار دهید مانند سایت soundCloud و بسیاری از سایت ها و بانک های اطلاعاتی هستند که می توانید در آن ها لینک سایت خودتان را قرار دهید.
</dir>

<dir option="rtl" style="direction: rtl;"> 
</dir>

<dir option="rtl" style="direction: rtl;"><b><b>8. با وبلاگ نویسان همکار آشنا شوید</b></b>
</dir>

<dir option="rtl" style="direction: rtl;">می توانید با کسانی که تقریبا زمینه کاریتان یکسان است تبادل لینک کنید، از وبلاگ نویسان بخواهید که در مطالبی که می نویسند لینک شما را قرار دهند.
</dir>

<dir option="rtl" style="direction: rtl;"> 
</dir>

<dir option="rtl" style="direction: rtl;">اگر شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرید، به سرعت کسب و کار شما رشد خواهد کرد، یکی از راه هایی که می توانید با سرعت بیشتری در زمینه بهینه سازی سایت ها فعالیت نمایید. استخدام یک سئو کار ماهر و با تجربه است.
</dir>

<dir option="rtl" style="direction: rtl;">شرکت طراحی سایت و بهینه سازی پارسایا با بیش از 10 سال تجربه می تواند در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی انواع وب سایت های تجاری و شرکتی و فروشگاه های اینترنتی مشاوره رایگان بدهد.
</dir>
  Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  چند مورد ساده از تکنیک های سئو قست اول as2017 0 527 12-01-2017، 05:44 PM
Last Post: as2017
  نرم افزارهای مورد نیاز برای طراحی سایت noyasystem 0 841 08-06-2017، 01:47 PM
Last Post: noyasystem
  سوال در مورد دلفی امیر 5 7,136 12-05-2011، 03:29 PM
Last Post: Amin_Mansouri
  سوال در مورد اوراکل poupak 3 5,927 06-23-2011، 10:29 PM
Last Post: Amin_Mansouri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)