• 35 Vote(s) - 2.83 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکاتی برای خرید ....... هوای خودرو
#1
    برای اینکه بتوانیم ....... هوا مناسب تهیه کنیم باید برخی از نکات را رعایت نماییم. در این بخش قصد داریم نکاتی را برای خرید ....... هوا در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم تا بتوانید به راحتی مناسب ترین ....... هوا را برای خود خریداری نمایید.

    اصلی ترین و اساسی ترین نکته برای خرید ....... هوا، اندازه ....... هوا است. اندازه ....... هوا باید دقیقا با سیستم تهویه مطابقت داشته باشد. از این رو باید قبل از خرید ابتدا ....... هوا قبلی در سیستم تهویه را اندازه گیری کنیم. اندازه گیری ابعاد در ....... هوا کار بسیار ساده ای است. علاوه بر این می توانید از دفترچه راهنمای سیستم تهویه نیز ابعاد ....... هوا ا به دست آورید. به طور کلی برای اندازه گیری ....... هوا دو روش اسمی و اندازه گیری واقعی وجود دارد. برخی از انواع ....... هوا دارای اسم مشخصی هستند که خرید ....... هوا را بسیار آسان تر می نمایند. در روش دوم باید به صورت دقیق ....... هوا را اندازه گیری کرد در صورت نیاز، ضخامت ....... هوا نیز باید اندازه گیری شود، زیا در برخی موارد ضخامت در ....... هوا متغیر است. به طور کلی ضخامت در برخی از انواع ....... هوا از زیر یک اینچ تا حدود بیش 6 اینچ متفاوت است.

    بعد از تعیین اندازه های دقیق ....... هوا ، نوبت به انتخاب نوع ....... هوا می رسد. در واقع همانطور که قبلا نیز گفته شد، ....... هوا در انواع مختلف ....... هوا کاغذی ، ....... هوا هپا ، ....... هوا کربنی و غیره وجود دارد. برای خرید ....... هوا باید به نوع آن دقت کنید و در نهایت مناسب ترین ....... هوا را که برطرف کننده نیازهای شما است را با دقت انتخاب کنید. گاها ب استفاده از ابزارهای مخصوص می توان با توجه به وزن ....... هوا ، عملکرد آن را مشخص کرد. به علاوه توصیه می شود به نحوه پاکسازی،تمیز کردن و نگهداری ....... هوا نیز دقت نمایید.

    نقش ....... هوا در سوخت    ....... هوا در اتومبیل بسیار مهم و ضروری است. در واقع ....... هوا نقش اساسی را در خودرو ایفا می کند. به عبارت دیگر ....... هوا در اتومبیلها دارای عملکردی مشابه ریه در بدن انسان است. از این رو آلودگی ....... هوا و مسدود شدن آن می تواند به اصطلاح تنفس خودرو را با مشکل مواجه کند.

    ....... هوا تاثیر به سزایی در سوخت صحیح بنزین در اتومبیل دارد به گونه ای که در صورت مسدود بودن آن، هوا به دستی به سوخت نمی رسد از این رو سوخت بنزین کامل نخواهد بود این امر موجب می شود تا مصرف بنزین در اتومبیل افزایش پیدا کند. ....... هوا علاوه در بخش سیستم سوخت اتومبیل، در بخش کابین نیز کاربرد دارد.و موجب تصفیه هوای ورودی به کابین خودرو نیز می شود.
    با این وجود اصلی ترین نقش ....... هوا در اتومبیل، همان تصفیه هوای ورودی به سیستم احتراق و سوخت است. با اینکه قیمت ....... هوا در مقایسه با سایر قطعات اتومبیل بسیار کم و ارزان قیمت است اما عدم توجه به آن می تواند مشکلات عدیده و هزینه های گزافی را به دنبال داشته باشد.
    با توجه به این نقش و تاثیر ....... هوا در خودرو باید در نگهداری و تعویض آن دقت نمایید. در مقالات قبلی در مورد زمان مناسب تعویض
....... هوا اطلاعاتی را ارائه کرده ایم که شما عزیزان می توانید با مطالعه آن در زمان مناسب به تعویض ....... هوا در اتومبیل خود بپردازید تا از هزینه های ناشی از مسدود شدن ....... هوا جلوگیری نمایید.
    ....... هوای مورد استفاده در اتومبیل ها معمولا از نوع ....... هوا کاغذی است که دارای قیمت پایینی است و تعویض آن نیز کار نسبتا ساده ای است و شما می توانید بدون نیاز به کمک گرفتن از مکانیک، خودتان این کار را انجام دهید. با تمام این تفاسیر باید به ....... هوا در خودرو خود توجه ویژه ای داشته باشید. منبع:
....... هوا
  Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  تفاوت تحریمهای این دوره با دوره قبل و تاثیر آن بر صنعت خودرو youka 0 11 Yesterday، 01:02 PM
Last Post: youka
  برای ایدرو، سازمان توسعه تجارت و ایمیدرو سرپرست تعیین شد youka 0 33 11-18-2018، 05:53 PM
Last Post: youka
  قطعه‌سازان مشکلی برای تامین خط تولید و بازار ندارند youka 0 29 11-18-2018، 05:30 PM
Last Post: youka
  با راهکارهای پیشگیرانه از خالی شدن باتری خودرو جلوگیری کنید youka 0 30 11-18-2018، 05:19 PM
Last Post: youka
  کیفیت خدمات پس‌از فروش به مهمترین معیار انتخاب خودرو تبدیل شد youka 0 24 11-18-2018، 05:09 PM
Last Post: youka
  توقف تدریجی فعالیت واحدهای قطعه سازی خودرو youka 0 24 11-18-2018، 01:21 PM
Last Post: youka
  زیان 20هزار میلیارد تومانی عملکرد شورای رقابت در صنعت خودرو youka 0 29 11-17-2018، 03:12 PM
Last Post: youka
  برنامه‌ ای برای بهبود وضعیت موتورسیکلت‌ها در پایتخت youka 0 28 11-17-2018، 02:50 PM
Last Post: youka
  ضرر و زیان قطعه‌سازان خودرو حتی با ارز نیمایی youka 0 34 11-17-2018، 02:28 PM
Last Post: youka
  شرکت کنندگان خارجی نمایشگاه خودرو : بازار خودروی ایران را آسان ترک نمی کنیم youka 0 51 11-15-2018، 04:12 PM
Last Post: youka

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)