• 43 Vote(s) - 2.72 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکاتی برای خرید ....... هوای خودرو
#1
    برای اینکه بتوانیم ....... هوا مناسب تهیه کنیم باید برخی از نکات را رعایت نماییم. در این بخش قصد داریم نکاتی را برای خرید ....... هوا در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم تا بتوانید به راحتی مناسب ترین ....... هوا را برای خود خریداری نمایید.

    اصلی ترین و اساسی ترین نکته برای خرید ....... هوا، اندازه ....... هوا است. اندازه ....... هوا باید دقیقا با سیستم تهویه مطابقت داشته باشد. از این رو باید قبل از خرید ابتدا ....... هوا قبلی در سیستم تهویه را اندازه گیری کنیم. اندازه گیری ابعاد در ....... هوا کار بسیار ساده ای است. علاوه بر این می توانید از دفترچه راهنمای سیستم تهویه نیز ابعاد ....... هوا ا به دست آورید. به طور کلی برای اندازه گیری ....... هوا دو روش اسمی و اندازه گیری واقعی وجود دارد. برخی از انواع ....... هوا دارای اسم مشخصی هستند که خرید ....... هوا را بسیار آسان تر می نمایند. در روش دوم باید به صورت دقیق ....... هوا را اندازه گیری کرد در صورت نیاز، ضخامت ....... هوا نیز باید اندازه گیری شود، زیا در برخی موارد ضخامت در ....... هوا متغیر است. به طور کلی ضخامت در برخی از انواع ....... هوا از زیر یک اینچ تا حدود بیش 6 اینچ متفاوت است.

    بعد از تعیین اندازه های دقیق ....... هوا ، نوبت به انتخاب نوع ....... هوا می رسد. در واقع همانطور که قبلا نیز گفته شد، ....... هوا در انواع مختلف ....... هوا کاغذی ، ....... هوا هپا ، ....... هوا کربنی و غیره وجود دارد. برای خرید ....... هوا باید به نوع آن دقت کنید و در نهایت مناسب ترین ....... هوا را که برطرف کننده نیازهای شما است را با دقت انتخاب کنید. گاها ب استفاده از ابزارهای مخصوص می توان با توجه به وزن ....... هوا ، عملکرد آن را مشخص کرد. به علاوه توصیه می شود به نحوه پاکسازی،تمیز کردن و نگهداری ....... هوا نیز دقت نمایید.

    نقش ....... هوا در سوخت    ....... هوا در اتومبیل بسیار مهم و ضروری است. در واقع ....... هوا نقش اساسی را در خودرو ایفا می کند. به عبارت دیگر ....... هوا در اتومبیلها دارای عملکردی مشابه ریه در بدن انسان است. از این رو آلودگی ....... هوا و مسدود شدن آن می تواند به اصطلاح تنفس خودرو را با مشکل مواجه کند.

    ....... هوا تاثیر به سزایی در سوخت صحیح بنزین در اتومبیل دارد به گونه ای که در صورت مسدود بودن آن، هوا به دستی به سوخت نمی رسد از این رو سوخت بنزین کامل نخواهد بود این امر موجب می شود تا مصرف بنزین در اتومبیل افزایش پیدا کند. ....... هوا علاوه در بخش سیستم سوخت اتومبیل، در بخش کابین نیز کاربرد دارد.و موجب تصفیه هوای ورودی به کابین خودرو نیز می شود.
    با این وجود اصلی ترین نقش ....... هوا در اتومبیل، همان تصفیه هوای ورودی به سیستم احتراق و سوخت است. با اینکه قیمت ....... هوا در مقایسه با سایر قطعات اتومبیل بسیار کم و ارزان قیمت است اما عدم توجه به آن می تواند مشکلات عدیده و هزینه های گزافی را به دنبال داشته باشد.
    با توجه به این نقش و تاثیر ....... هوا در خودرو باید در نگهداری و تعویض آن دقت نمایید. در مقالات قبلی در مورد زمان مناسب تعویض
....... هوا اطلاعاتی را ارائه کرده ایم که شما عزیزان می توانید با مطالعه آن در زمان مناسب به تعویض ....... هوا در اتومبیل خود بپردازید تا از هزینه های ناشی از مسدود شدن ....... هوا جلوگیری نمایید.
    ....... هوای مورد استفاده در اتومبیل ها معمولا از نوع ....... هوا کاغذی است که دارای قیمت پایینی است و تعویض آن نیز کار نسبتا ساده ای است و شما می توانید بدون نیاز به کمک گرفتن از مکانیک، خودتان این کار را انجام دهید. با تمام این تفاسیر باید به ....... هوا در خودرو خود توجه ویژه ای داشته باشید. منبع:
....... هوا
  Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  اجاره لاستیک و قطعات خودرو برای قبولی در معاینه فنی//وانت نیسان آلاینده‌ترین خودرو youka 0 21 Yesterday، 03:26 PM
Last Post: youka
  ممنوعیت واردات خودرو بدون انتقال ارز+سند//همتی با مصوبه هیات وزیران مخالفت کرد youka 0 20 Yesterday، 03:04 PM
Last Post: youka
  نکاتی درباره خرید لوازم یدکی خودروهای آلمانی//شماره شاسی خودرو را با کد روی قطعات youka 0 21 Yesterday، 02:54 PM
Last Post: youka
  تا حدود دو ماه دیگر// اپلیکیشن اتحادیه تعمیرکاران خودرو رونمایی می‌شود youka 0 22 01-14-2019، 02:57 PM
Last Post: youka
  واکنش قطعه‌سازان به افزایش قیمت خودرو افزایش قیمت به تعدیل قیمت قطعات کمک نمیکند youka 0 29 01-14-2019، 01:45 PM
Last Post: youka
  صنعت خودرو در دست‌انداز پول و قطعه//فعالیت قطعه‌سازان کوچک در ماه‌های اخیر متوقف شد youka 0 25 01-13-2019، 02:14 PM
Last Post: youka
  در نشست خبری بومی‌سازی کاتالیست مطرح شد: مذاکره با دو خودروساز برای تامین کاتالیست youka 0 29 01-13-2019، 01:51 PM
Last Post: youka
  قیمت جدید انواع محصولات پارس خودرو اعلام شد youka 0 40 01-12-2019، 04:39 PM
Last Post: youka
  لزوم جلوگیری از خودتحریمی‌ها در صنعت خودرو و قطعه‌سازی کشور youka 0 40 01-12-2019، 03:48 PM
Last Post: youka
  وفاداری مشتریان به نمایندگی‌های خدمات پس از فروش خودرو در ایران youka 0 30 01-12-2019، 03:26 PM
Last Post: youka

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)