• 42 Vote(s) - 2.74 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزیره فی فی
#1
پوكت جاذبه هاي تفريحي طبيعي گردشگري فرهنگي فراواني دارد اين شهر آنقدر جذاب و ديدني است كه يك هفته هم براي ديدن آن كم است جزيره في في، جزاير جيمز باند، فانتزي شو ، سافاري هاي مختلف ،رافتينگ ،خيابان هاي پر تردد و مملو از فروشگاه و كافه و رستوران هاي زيبا و شيك ، معابد مختلف و ويوپوينت ها ،اكواريوم و باغ وحش و ... همه از جمله جاهايي است كه ارزش هزينه كردن را دارند.

جزيره في في يكي از جزاير زيبا و شگفتي آور تايلند است. براي كسب اطلاعات بيشتر با تور همراه باشيد. 

يكي از اهداف و جذاب ترين مقاصد گردشگري كه توجه عاشقان سفر را به خود جلب مي كند. تايلند و خاصه پوكت است قطعا بسياري از افرادي كه سفر هاي متعدد در طول سال دارند يا به اصطلاح كثيرالسفر هستند از نقاط مختلف دنيا سالانه به تايلند سفر ميكنند شايد مقصد بعدي سفر شماهم سفر به اين كشور باشد در اين مقاله قصد داريم جاذبه هاي گردشگري پوكت را به شما معرفي كنيم تا ضمن آشنايي بيشتر بتوانيم در جهت بهبود كيفيت سفر شما راه گشا باشيم. 
پوكت جاذبه هاي تفريحي طبيعي گردشگري فرهنگي فراواني دارد اين شهر آنقدر جذاب و ديدني است كه يك هفته هم براي ديدن آن كم است جزيره في في، جزاير جيمز باند، فانتزي شو ، سافاري هاي مختلف ،رافتينگ ،خيابان هاي پر تردد و مملو از فروشگاه و كافه و رستوران هاي زيبا و شيك ، معابد مختلف و ويوپوينت ها ،اكواريوم و باغ وحش و ... همه از جمله جاهايي است كه ارزش هزينه كردن را دارند.
جزيره في في : يك مجمع الجزاير كوچك است كه از شش جزيره تشكيل شده است و در جنوب شرقي پوكت قرار دارد و حدودا پنجاه كيلومتر با پوكت فاصله دارد في في يك مكان بسيار زيبا و ديدني است كه در عين زيبايي قابل رويت و دسترسي است شما ميتوانيد در آبهاي زيبا و زلال اين جزيره قايق سواري كنيد و از ديدن اين حجم وسيع از زيبايي لذت ببريد. 

براي رفتن به اين جزيره ميتوانيد تورهاي مربوط به جزيره في في را از ليدرهاي تور يا دفاتر گردشگري خريداري كنيد حدودا مبلغ 1500 بات، بابت اين تور پرداخت كنيد لازم به ذكر است قيمت هر بت معادل 135 تومان است كه البته تغيير پذير مي باشد ) ساعت حركت تورهاي اين جزيره حدود ساعت 8 صبح است و در واقع شما يك گشت روزانه داريد به اين صورت كه با وسيله نقيله مثل ون به بندر هاي مخصوص كه كشتي ها از آن جا عازم جزيره في في مي شوند حركت ميكنيد سپس از اين بنادر با قايق به جزاير في في حركت مي كنيد و عصرهنگام اين تور پايان مي پذيرد زيرا بهترين ساعتها براي ديدن جزيره في في صبح تا عصر مي باشد رفتن به اين جزيره با قايق هاي تند رو، حدود چهل دقيقه و با قايق هاي معمولي يك ساعت و نيم به طول مي انجامد نكته اين كه بهتر است قرص ضد تهوع به همراه داشته باشيد چون ممكن است در قايق دچار حالت تهوع شويد. همچنين حوله ،مايو ،كفش مناسب ، كرم ضد آفتاب از جمله وسايل مورد نياز شماست، مقداري پول هم همراه داشته باشيد تا اگر در طول مسير براي خدمات اضافه نياز به پول بيشتر بود بتوانيد از آنها بهره مند از لحظه شروع اين گشت جذاب لذت هاي شما با ديدن زيبا ترين مناظر خلقت آغاز مي شود در بين راه قايق ها توقفي خواهند داشت چرا كه تمايل بسياري از توريست ها براي شنا در آبهاي خوش رنگ و زلال آندامان باعث شده كه برگزار كنندگان اين آبتني را به عنوان بخشي از برنامه در طول مسير قرار دهند. 
مژده اينكه مي توانيد اسنوركينگ كنيد، اسنوركينگ يك نوع غواصي به وسيله لوله هايي است كه امكان تنفس را فراهم ميكند كه تجربه اي خاص را براي شما به همراه دارد ديدن جهان از زاويه اي ديگر آن هم از زير آب و لمس ماهيان زيبا و مرجان ها با انگشتان در هنگام اسنوركينگ نه تنها خالي از لطف نيست بلكه بسيار هيجان انگيز است پس از رسيدن به ساحل مايا بي؛ يك ساحل بسيار زيبا با شن هاي سفيد كه معناي اين كلمه هم همين است، مي توانيد گشتي در ساحل بزنيد و كلي سلفي و عكس بگيريد! جزيره ميمون ها هم از ديگر جاهاي ديدني اين مجموعه جزاير است كه شما را سرگرم ميكند ميمونهايي كه ميتوانيد با آنها بازي كنيد به آنها غذا بدهيد و بازيگوشي و شيرين كاري ها ي آنها را تماشا كنيد. 


تور شيراز ، تور تبريز ، تور قشم ، تور چابهار ، تور يزد ، ، تور ارمنستان تور گرجستان تور وان تور پوكت تور سامويي تور بانكوك تور پاتايا 

غاري وجود دارد به نام غار وايكينك ها كه ديدن آن از نزديك بخشي از اين گشت را تشكيل مي دهد.
نكته ديگر اينكه جت اسكي هايي در جزيره وجود دارد كه با پرداخت هزينه ميتوانيد از آنها استفاده كنيد احتمالا در اين تور ها از شما با نهار و نوشيدني پذيرايي مي شود در جزيره في في رستوران سرپوشيده وجود دارد نگران نباشيد براي مسلمانان غذا ها ي حلال وجود دارد.
عصر هنگام آماده بازگشت به پوكت باشيد چون توريست هاي مختلف در اين جزاير حضور دارند از دستبند هاي مخصوصي كه به شما داده شده خوب مراقبت كنيد تا براي بازگشت و شناسايي تورتان به مشكل نخوريد. 

فال حافظ

تعبير خواب

تفسير خواب روياي صادقه از ديدگاه اسلام يك علم الهي است و از هر كسي ساخته نيست. بلكه اولياي طراز الهي اين توانايي را دارا مي باشند. بي شك شما داستان يوسف پيامبر و توانايي وي در اين زمينه را شنيده ايد. حضرت يوسف در مقابل معبران بزرگ و نامدار مصر كه با تقلب توانسته بودند براي خود شهرتي به دست آوردند با تفسير خواب عزيز مصر خود را از زندان رهانيد و سپس به جايگاه عزيزي مصر رسيد. پیام صبح بخير

اما در حالت كلي به فرآيند معني دهي روياهايي كه افراد در خواب مي بينند گفته مي شود. از دوران باستان تاكنون اين موضوع مورد توجه همگان بوده است. در دوران معاصر مكاتب مختلف روانشناسي تئوري هاي متنوعي را در رابطه با معني و مفهوم رويا ارائه كرده اند.

زيگموند فرويد به عنوان يكي از برجسته ترين روانشناسان معاصر در كتاب خود به نام «تعبير خواب»، شيوه هايي را جهت تعبير رويا ارائه كرده است كه در روانشناسي تحليلي شيوه هاي تفسير رويا برگرفته از روش هايي است كه وي در اين كتاب ارائه داده است.

چهار قاعده كلي كه فرويد در روياها شناسايي كرده عبارتند از :

تراكم
تغيير مكان
ويژگي نمايشي
خاصيت كنايه آفريني و تمثيل سازي
در رابطه با قاعده اول فرويد بر اين باور است كه در خواب فشرده سازه صورت مي گيرد و خواسته هاي به صورت خلاصه ارائه مي شوند.

قاعده دوم كه انتقال و جابه جايي است بر اساس آن بار عاطفي و احساسي از هدف اصلي رويا به يك هدف غير واقعي منتقل مي شوند.

در قاعده سوم كه ويژگي نمايشي روياست مفاهيم انتزاعي و مجرد ذهني به صورت تصوير در خواهند آمد.

و آخرين قاعده چنين است كه تمامي ماهيت خواب به صورت تمثيلي در خواهد آمد. براي مثال سگ، مرده، دندان، پول و ... هر كدام معني و مفهوم خاص خود را دارند كه به كمك آن ها مي توان خواب را تعبير و تفسير كرد.

در اسلام موضوعي تحت عنوان روياي صادقه يا خواب خوب وجود دارد كه از ويژگي هاي آن مي توان گفت خواب با جزئيات كامل در خاطر شخص باقي مي ماند. كه اين ويژگي براي خواب بد و بي تعبير وجود ندارد.

مدل لباس عروس
انتخاب مدل لباس عروس جدید كه شما را در شب عروسيتان بهترين نشان دهد قطعا

نيازمند تحقيق و جستجوي فروان مي باشد. با توجه به گستردگي دنياي مد در قرن حاضر هر روزه با تغييرات رو به بهبود زيادي مواجه مي شويم. عروس هاي حال حاضر براي درخشيدن بيشتر در شب عروسيشان به نكات بسيار ريزي توجه مي كنند كه شايد در گذشته كمتر به ذهن كسي مي رسيد. براي اساني كار شما گلچيني از بهترين مدل هاي لباس عروس از بهترين ژورنال هاي روز دنيا جمع آوري كرده ايم. با اميد اينكه در شب عروستان بخاطر پيدا كردن مدلي مناسب رضايت كافي را از ما داشته باشيد.عكس عاشقانه


عكس های عاشقانه را همه دوست دارند، چون با ديدن آن ها احساس خوبي به آدم دست مي دهد. در بخش گالري تصاوير عاشقانه جديدترين عكس هاي عاشقانه و رمانتيك را به صورت روزانه براي شما قرار مي دهيم، تا هر روز بتوانيد عكس هاي عاشقانه زيبا و دلنشين را ملاحظه نماييد.

در اين بخش سايت تلاش كرده ايم تا عكس نوشته هاي عاشقانه زيبا تصوير هاي عاشقانه و غمگين رومانتيك با متن هاي خاص و جديد را براي به اشتراك گذاري در شبكه هاي اجتماعي و يا قرار دادن عكس پروفايل عاشقانهبراي شما عزيزان گردآوري نماييم.

عكس هاي عاشقانه دو نفره

تصاوير عاشقانه اي كه در بخش گالري تصاوير سايت قرار مي گيرد با موضوعات مختلف از جمله تصاوير غمگين و رومانتيك، عكس ازدواج، عكس دونفره، عكس عشقولانه، عكس رومانتيك و ... براي شما جمع آوري شده است.

براي اينكه تصاوير را با كيفيت مطلوب مشاهده نماييد بر روي هر تصوير كليك نماييد تا تصوير به صورت بزرگ براي شما نمايش داده شود.

اميدواريم اين تصاوير مورد توجه شما عزيزان قرار بگيرد

لباس کودک

مدل مانتو اسپرت جديد دخترانه
مدل مانتو زنانه جديد 2018 مدل مانتو زنانه جديد و شيك مدل مانتو زنانه جديد 97 انواع مدل مانتو زنانه و دخترانه مدل مانتو مجلسي و اسپرت زنانه جديد دخترانه . امروزه تنوع مدل مانتو مدل جديد مانتو دخترانه در بازار بسيار زياد مي باشد و با توجه به فصل مد و ترند مانتو هم تغير پيدا مي كند و مدل هاي جديدي به بازار مي آيد. به همين دليل مجموعه اي از مدل هاي مانتو زنانه جديد را همراه با مقالات زيبايي در زمينه سلامت ، سبك زندگي ، روانشناسي و… قرار ميدهيم.فال حافظ با تفسیر 

ايرانيان طبق رسوم قديمي خود در روزهاي عيد ملي يا مذهبي نظير نوروز بر سر سفره هفت سين، و يا شب يلدا، با كتاب حافظ فال مي گيرند. براي اين كار، يك نفر از بزرگان خانواده يا كسي كه بتواند شعر را به خوبي بخواند يا كسي كه ديگران معتقدند به اصطلاح خوب فال مي گيرد ابتدا نيت مي كند، يعني در دل آرزويي مي كند. سپس به طور تصادفي صفحه اي را از كتاب حافظ مي گشايد و با صداي بلند شروع به خواندن مي كند. كساني كه ايمان مذهبي داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحه اي مي خوانند و سپس كتاب حافظ را مي بوسند، آنگاه با ذكر اورادي آن را مي گشايند و فال خود را مي خوانند.

معني فال

فال در لغت به معناي طالع، بخت و نيز پيشگويي و عاقبت بيني است. كلمه اي عربي است و در پارسی يعني شگون، هم در معناي خوب و هم در معناي بد. فال تاروت گرفتن يعني اطلاعات از ناشناخته ها؛ و در عربي به فال خوب زدن، «تفأل» و به فال بد زدن «طيره» مي گويند. در پارسی، فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» گويند كه از دو كلمه «مرغ» و «آوا» تشكيل شده است. ايرانيان با آواز و جهت حركت پرندگان فال مي زده اند؛ مثلاً با ديدن عقاب به عقوبت و هدهد به هدايت پي مي برده اند.

چرا به حافظ شيرازي لسان الغيب مي گويند؟

دكتر محمد خالصي استاد گروه فلسفه دانشگاه شيراز در اين رابطه مي گويد : شعر حافظ مي‎آيد و همطراز متون مقدس قرار مي‎گيرد با آن مردم تفأل مي‎گيرند و به همين دليل است كه اگر رگه‎هاي پرمايه معنويت در اشعار خواجه نبود اين امكان پيش نمي‎آمد كه مردم از همان ابتدا يعني ابتداي فوت وارد اين عرصه شوند. از سوي ديگر حدودا اولين لقبي كه خواجه گرفته درسال 840 هجري 48 سال بعد از مرگش لسان الغيب است يعني زباني در غيب؛ در مقابل شهود در مقابل ماديات عالم معنويات مطرح است.

يكي ديگر از دلايل اشتهار او به لسان الغيبي فالهاي مناسب و پاسخهاي رندانه خواجه است كه عموما براي آگهي از عاقبت كار يا تسلي خاطر و يا رسيدن به آرزوهاي پنهاني از ديوان وي فال مي گرفته اند و به فراخور فهم و درك به معني يا پاسخي مناسب مي رسيده اند. تاثير عميق حافظ بر قلوب ايرانيان كه به صورت تفال از ديوان لسان الغيب متجلي شده رازي است كه تنها با بررسي پيوند لفظ و معني ميسر نيست، بلكه مي توان گفت در شعر حافظ خصوصيتي است كه توانسته است «احساس مبهمي از يك سعادت و اميد و انتظار و شهود مجهول را در ما برانگيزد».

دولتشاه سمرقندي نيز صد سال پس از وفات حافظ او را بدين سان معرفي مي كند: «ذكر محرم راز حضرت بي نياز، خواجه شيراز… سخن او از مشرب فقر چاشني دارد و اكابر او را لسان الغيب نام كرده اند.

پس از وفات حافظ، اهل ذوق و عرفان وي را به القاب ذيل خوانده و ستوده اند: بلبل شيراز، لسان الغيب ، خواجهٔ عرفان ، خواجهٔ شيراز، ترجمان الحقيقه، كاشف الحقايق ، ترجمان الاسرار، مجذوب سالك ، ترجمان اللسان ، و غيره .

برخي حافظ را «لسان‌الغيب» مي‌گويند يعني كسي كه از غيب سخن مي‌گويد ولي بر اساس بيتي از شعر حافظ خود وي معتقد است كه هيچ‌كس زبان غيب نيست:

ز سر غيب كس آگاه نيست قصه مخوان

كدام محرم دل ره در اين حرم دارد

روايت دروغين دفن و لسان الغيب شدن حافظ

اما در روايتي كه به وفور در فضاي مجازي ديده مي شود و حتي برخي از اصحاب هنر همچون پرويز پرستويي نيز به اين روايت اشاره مي كند ماجراي خاكسپاري حضرت حافظ است. در اين روايت آمده است :

ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﺧﺎﮐﺴﭙﺎﺭﯼ حافظ :بسيار جالبه – ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ﺣﺎﻓﻆ از دنيا مي رود ﺑﺮﺧﯽ ﻣﺮﺩﻡ ﮐﻮﭼﻪ ﻭ ﺑﺎﺯار ﺑﻪ ﻓﺘﻮﺍﯼ ﻣﻔﺘﯽ ﺷﻬﺮ ﺷﯿﺮﺍﺯ ﺑﻪ ﺧﯿﺎﺑﺎﻥ ﻣﯿ ﺮﯾﺰﻧﺪ ﻭ ﻣﺎﻧﻊ ﺩﻓﻦ ﺟﺴﺪ ﺷﺎﻋﺮ ﺩﺭ ﻣﺼﻼﯼ ﺷﻬﺮ ﻣﯽ ﺷﻮﻧد. به اﯾﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﮐﻪ ﺍﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺧﻮﺍﺭ ﻭ ﺑﯽ ﺩﯾﻦ ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺩﺭﺍﯾﻦ ﻣﺤﻞ ﺩﻓﻦ ﺷﻮﺩ .ﻓﺮﻫﯿﺨﺘﮕﺎﻥ ﻭ ﺍﻧﺪﯾﺸﻤﻨﺪﺍﻥ ﺷﻬﺮ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺑﻪ ﻣﺨﺎﻟﻔﺖ ﺑﺮمي ﺨﯿﺰﻧﺪ . ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﮕﻮ ﻣﮕﻮﯼ ﻭ ﺟﺮ ﻭ ﺑﺤﺚ ﺯﯾﺎﺩ ﯾﮏ ﻧﻔﺮ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻣﯿﺎﻥ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ مي ﺪﻫﺪ ﮐﻪ ﮐﺘﺎﺏ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﯿﺎﻭﺭﻧﺪ ﻭ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻓﺎﻝ ﺑﮕﯿﺮﻧﺪ ﻫﺮ ﭼﻪ ﺁﻣﺪ ﺑﺪﺍﻥ ﻋﻤﻞ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪ .ﮐﺘﺎﺏ ﺷﻌﺮ ﺭﺍ ﺩﺳﺖ ﮐﻮﺩﮐﯽ مي ﺪﻫﻨﺪ ﻭ ﺍﻭ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ مي كند ﻭ ﺍﯾﻦ ﻏﺰﻝ ﻧﻤﺎﯾﺎﻥ مي ﺸﻮﺩ :

عيب ﺭﻧﺪﺍﻥ ﻣﮑﻦ ﺍﯼ ﺯﺍﻫﺪ ﭘﺎﮐﯿﺰﻩ ﺳﺮﺷﺖ

ﮐﻪ ﮔﻨﺎﻩ ﺩﮔﺮﺍﻥ ﺑﺮ ﺗﻮ ﻧﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﻧﻮﺷﺖ

ﻣﻦ ﺍﮔﺮ ﻧﯿﮑﻢ ﻭ ﮔﺮ ﺑﺪ ﺗﻮ ﺑﺮﻭ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎﺵ

ﻫﺮ ﮐﺴﯽ ﺁﻥ ﺩِﺭﻭَﺩ ﻋﺎﻗﺒﺖ ﮐﺎﺭ ﮐﻪ ﮐﺸﺖ

ﻫﻤﻪ ﮐﺲ ﻃﺎﻟﺐ ﯾﺎﺭﻧﺪ ﭼﻪ ﻫﺸﯿﺎﺭ ﻭ ﭼﻪ ﻣﺴﺖ

ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﺧﺎﻧﻪ ﻋﺸﻖ ﺍﺳﺖ ﭼﻪ ﻣﺴﺠﺪ ﭼﻪ ﮐﻨﺸﺖ

ﻫﻤﻪ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺷﻌﺮ ﺣﯿﺮﺕ ﺯﺩﻩ مي ﺸﻮﻧﺪ ﻭ ﺳﺮﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﺰﯾﺮ ﻣﯽ ﺍﻓﮑﻨﻨﺪ . ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﺩﻓﻦ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﯽ ﭘﺬﯾﺮﺩ ﻭ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺯﻣﺎﻥ ﺣﺎﻓﻆ ” ﻟﺴﺎﻥ ﺍﻟﻐﯿﺐ ” ﻧﺎﻣﯿﺪﻩ ﺷﺪ.

اما اين روايت يك دروغ تاريخي است كه به نام ادوارد براون ذكر مي شود

۱- اين روايت از خاكسپاري حافظ كه متاسفانه به وفور در در فضاهاي مجازي تكرار و منتشر شده است، يك دروغ تاريخي تحريف شده مي باشد.

۲- اصل «داستان خاكسپاري حافظ » كه از قول ادوارد براون نقل شده است، از طريق لينك زير قابل دسترسي مي باشد.

اين روايت، محتوايي بسيار متفاوت با داستان ذكر شده در متن شايعه دارد كه بعنوان مثال از ميان آنها به ۳ اختلاف اشاره مي كنيم:

* در داستان تحريف شده،‌ حافظ را به دروغ بي دين و شراب خوار معرفي كرده اند.

* همچنين در داستان تحريف شده، تقابل و جدال بين مردم عادي با انديشمندان و فرهيخته گان، ساخته و پرداخته ذهن شايعه پرداز بوده است.

* از ديگر تحريفات صورت گرفته، حذف ابيات نقل شده در روايت براون و جايگزين كردن هدفمندِ سه بيت ديگر به منظور و قصد شبه افكني در شخصيت خواجه شيراز مي باشد.

۳- لازم به ذكر است كه حتي داستان نقل شده توسط ادوارد براون نيز به مقصود بيان حقيقتي تاريخي نبوده است و هيچ منبع و مرجع تاريخي براي اثبات آن وجود ندارد. نقل اين روايت توسط براون به اين دليل بوده كه وي قصد داشته تا به نوعي تمايل ايرانيان به فال حافظ را به نمايش گذارد.

شرايط گرفتن فال

ايرانيان معمولاً در جشنها، شاديها، اعياد و مناسبتهاي خاص و يا براي نيتهاي خاص و گرفتاري هاي شخصي به ديوان خواجه تفأل مي زنند.

نحوه آن نيز معمولاً با وضو و قرائت حمد و سوره و گرفتن ديوان در دست چپ و با حضور قلب، توسط دست راست باز مي شود و اولين غزلي كه از سمت راست صفحه مي آيد، البته از ابتداي غزل، مورد لحاظ قرار مي گيرد. اولين بيت غزل بعد نيز شاهد يا تأئيد كننده تفأل است. البته ناگفته نماند كه روشهاي متعدد ديگري براي اينكار وجود دارد كه هر كس براساس اعتقادات قلبي خويش عمل مي كند و هيچ روش مدوني ندارد.

درخصوص تفسير نيز به حالات و وضعيت روحي- رواني، احساسي، عاطفي و باورهاي صاحب فال بستگي دارد و به يقين هرگز نمي توان حكمي كلي صادر كرد؛ چرا كه همان طور كه گفتيم، كلام حافظ چند وجهي است. فال حافظ هيچ رابطه رياضي ندارد، بلكه سر و كارش با دلهاي مشتاق، مؤمن و روحاني مردم و خمير مايه اش روح پاك و ملكوتي حافظ است و آن را نمي توان نوعي طالع بيني دانست.

بعضي با استناد به مسائل علمي، فال را رد مي كنند.


مدل مانتو جدید اسپرت دخترانه
مدل مانتو زنانه جديد 2018 مدل مانتو زنانه جديد و شيك مدل مانتو زنانه جديد 97 انواع مدل مانتو زنانه و دخترانه مدل مانتو مجلسي و اسپرت زنانه جديد دخترانه . امروزه تنوع مدل مانتو در بازار بسيار زياد مي باشد و با توجه به فصل مد و ترند مانتو هم تغير پيدا مي كند و مدل هاي جديدي به بازار مي آيد. به همين دليل مجموعه اي از مدل هاي مانتو زنانه جديد را همراه با مقالات زيبايي در زمينه سلامت ، سبك زندگي ، روانشناسي و… قرار ميدهيم.

مدل هاي دخترانه شما را جوان تر و جذاب تر نشان مي دهد. سعي كنيد خيلي از مدل هاي سن دار و رنگ هاي تيره استفاده نكنيد. اگر اندام گلابي شكل داريد از مانتوهاي بادامن فون استفاده كنيد.اين مدل ها اندام شما را جذابتر نشان مي دهند.
مدل جديد مانتوهاي دخترانه مخصوص تابستان را در اين پيج ببينيد. مدل هاي جديد هميشه جلب توجه بيشتري دارند و با توجه به فشن روز طراحي مي شوند.
در انتخاب مدل مانتوهاي تابستاني جسور باشيد خلاف همه عمل كنيد نگران نباشيد مدل هاي جديد از استفاده كنيد تا فصل هيجاني و گرم تابستان را در تيپ خود نمايان كنيد. 
سعي كنيد براي تابستان از پارچه هاي نخي با رنگ روشن انتخاب كنيد. پارچه هاي با رنگ روشن انعكاس نور بيشتري از خود دارند و احساس گرماي كمتري در فصل گرم تابستان خواهيد داشت. مانتوهاي حرير با زير سارافوني در اين فصل از استقبال بشتري برخوردار است. 


سعي كنيد مدلي را انتخاب كنيد كه در عين پوشيدگي گرمي تابستان را بتوانيد تحمل كنيد. براي اين امر از پارچه هاي نخي و مدل هاي آزاد استفاده كنيد. رنگ هاي روشن احساس بهتري به شما مي دهد. سعي كنيد از پارچه هاي طرحدار سنتي استفاده كنيد تا هم نمادي از فرهنگ ايران عزيزمان را نشان دهيد هم از رنگ هاي جلوه بخشي كه در اين طرح ها وجود دارد براي زيباتر شدن مانتو استفاده كرده باشيد. سعي كنيد راحتي را در اولويت خود قرر دهيد. مدل هايي كه شما را در عذاب قرار دهد را قطعا استفاده نخواهيد كرد. 

در ست كردن رنگ ها به هارموني آنها توجه كنيد تا جلوه بيشتر رنگ روي مانتو باشد.
  Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)