• 36 Vote(s) - 2.53 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی سایت شرکت خدمات کامپیوتری تهران
#1
طراحی سایت شرکت خدمات کامپیوتری تهران  طراحی سایت شرکت خدمات کامپیوتری تهران طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران شرکت های طراحی سایت خدمات کامپیوتری ارائه دهنده ی انواع خدمات نرم افزاری و سخت افزاری هستند که عبارت است از عیب یابی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری در طراحی سایت ارتقا و تعمیر سخت افزارهای معیوب نصب انواع ویندوزها نصب انواع نرم افزارهای کاربردی و تخصصی نصب و بروزرسانی درایورها در طراحی سایت نصب انواع آنتی ویروس ها و ویروس زدایی سیستم ها در طراحی سایت طراحی سایت اختصاصی شرکت خدمات کامپیوتری تهرانشرکت طراحی سایت نونگار با بیش از18 سال سابقه ی تخصصی در زمینه ی طراحی سایت یکی از شرکت های حرفه ای و متخصص در زمینه ی طراحی سایت شرکت خدمات کامپیوتری تهران است که می توانید در این زمینه با اعتماد کامل طراحی سایت شرکت خدمات کامپیوتری تهران خود را به تیم طراحی شرکت طراحی سایت نونگار بسپارید. برخی از امکانات و ویژگی های مهم در طراحی سایت شرکت خدمات کامپیوتری در تهران عبارتند از:• امکان معرفی خدمات ارائه دهنده و معرفی سرویس های مختف فنی دفتر خدمات کامپیوتری در طراحی سایت شرکت خدمات کامپیوتری تهران• امکان درج مقالات علمی فنی کامیپوتری در زمینه ی کامپیوتر، قطعات کامپیوتری، سخت افزار نرم افزار و ... در طراحی سایت شرکت خدمات کامپیوتری تهران• امکان معرفی پروژه های شبکه ای، نرم افزاری و پیاده سازی انواع سیستم ها در طراحی سایت شرکت خدمات کامپیوتری تهران• امکان نمایش مکان پروژه ها در نقشه ی گوگل در طراحی سایت شرکت خدمات کامپیوتری تهران• امکان ارتباط مدیریت با اعضای سایت و ارسال انواع خبرنامه ها، اطلاع رسانی ها و دعوت ها به اعضا در طراحی سایت شرکت خدمات کامپیوتری تهران
  Reply
#2
گاهی ممکن است شما قصد ساختار شکنی داشته باشید و قالب سایت خود را در صفحات مختلف به شکلی متفاوت طراحی کنید. قبل از اینکه دست به این کار بزنید؛ باید بررسی شود که آیا این حرکت ساختار شکنانه ی من متعارف است یا خیر؟ آیا این موضوع باب میل کاربران سایت من خواهد بود یا خیر؟ پاسخ به این سوالات می تواند شما را در انتخاب حرکت بعدی خود کمک کند.
اگر کمی در زمینه ی طراحی سایت حرفه ای تجربه کسب کرده باشید. این موضوع را می دانید که کاربران از هر تغییری استقبال نمی کنند. در نتیجه نباید سرخود هر تغییری که باب میلتان بود را در در قالب سایت پیاده کنید.
برای مثال بعضی از سایت ها (به خصوص در طراحی فروشگاه اینترنتی) از چندین الگوریتم متفاوت برای طراحی قالب صفحات سایت استفاده می کنند. نتیجه ی این کار ظاهر متفاوت صفحات مختلف وب سایت می شود. در نتیجه کاربر نیز وقتی می بیند صفحه ی خرید به یک شکل می باشد و صفحه ی نهایی کردن خرید دارای ظاهری کاملاً متفاوت است؛ اعتماد خود را از دست می دهد و احتمال کمی دارد که خرید خود را نهایی کند.
۵- تقلید ممنوع
بسیاری از کارفرمایان دوست دارند که وب سایتی شبیه به رقبا داشته باشند. این یک اشتباه رایج است که فقط یک طراح سایت حرفه ای می تواند مشتری خود را از این اشتباه آگاه کند. وقتی شما چه از نظر عنوان و چه از نظر ظاهر سایتی شبیه به رقبا برای کارفرمایتان طراحی می کنید؛ ورودی های سایتتان به هیچ عنوان به شما و به آن کسب و کار اعتماد نخواهند کرد. این موضوع در ذهن آن ها به عنوان تقلب ثبت خواهد شد و بعد از آن عوض کردن ذهنیت آن ها کار بسیار سختی خواهد بود.
اگر کمی دقت کرده باشید همه ی کسب و کار های شناخته شده از طریق ایده ی جدیدی که مطرح کردند به موفقیت رسیدند. هیچ کسب و کاری از طریق کپی کردن از دیگران به جایی نرسیده است. در نتیجه پیشنهاد فردا دیجیتال به شما این است که به عنوان یک طراح سایت حرفه ای هرگز سمت کپی کاری نروید؛ تا در آینده ی کاریتان حرفه ای بودن شما زیر سوال نرود.
۶- هدفتان جلب رضایت کاربر باشد؛ نه جلب رضایت گوگل
یکی دیگر از اشتباهاتی که امروزه از سوی طراحان وب سایت رخ می دهد این است که فکر می کنند طراحی سایت حرفه ای به معنای طراحی یک سایت گوگل پسند است. در صورتی که این تفکر کاملاً غلط می باشد. هنگامی که سایت مورد نظرتان را طراحی می کنید طبیعی است که تمامی اصول سئو را در کد های خود رعایت کنید. اما این که هدف اصلی شما جلب رضایت ربات های گوگل باشد؛ به هیچ وجه رویه ی درستی نخواهد بود. شاید ورودی های سایتتان بیشتر شود؛ ولی وقتی هدفتان جلب رضایت کاربران نباشد؛ قادر نخواهید بود ورودی های سایتتان را نگه دارید.
به دنبال این اتفاق بانس ریت سایت شما بالا رفته و نمره ی منفی از گوگل دریافت خواهید کرد. علاوه بر آن ربات های گوگل پس از مدتی به اشتباه شما پی می برند و در نتیجه موفقیت موقت شما را به یک باره به باد می دهند.
  Reply
#3
امروزه طراحی سایت با وردپرس محبوبیت زیادی پیدا کرده است.
اما فکر می کنید که این محبوبیت از کجا نشأت گرفته؟
یکی از دلایل مهمی که وردپرس را به جایگاه کنونی اش بین برنامه نویسان رسانده؛ عدم انحصار آن است.
همانطور که در مقاله ی “تاریخچه ی وردپرس” اشاره کردیم در سال ۲۰۱۰ و پس از اعتراض گسترده ی برنامه نویسان این CMS در اختیار انجمن وردپرس قرار گرفت.
این موضوع در کنار متن باز بودن؛ باعث شد برنامه نویسان احساس راحتی بیشتری نسبت به وردپرس داشته باشند و آن هایی که به دنبال طراحی سایت ارزان هستند به این CMS روی بیاورند.
  Reply
#4
طراحی سایت ارزان و سریع با کمترین هزینه پکیجی کامل از جمله: دامنه + هاست + سایت + درج محتوا و ... را یکجا داشته باشید. 
با چند کلیک ساده، در کمتر از یک ساعت سایت خود را تحویل بگیرید.
  Reply
#5
پرورش و نگهداری از آزالیای خانگی و تلاش برای دوباره گل دادن آن به زمان و دقت زیادی نیاز دارد اما شکوفه‌های زیبا و گل‌های رنگارنگش به طور یقین خستگی را از یادتان خواهد برد! اگر طرفدار پرورش و نگهداری گیاهان سبز و گیاهان گل‌دار هستید، می‌توانید سری به فروشگاه روبان طلایی زده و گیاه مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید. با خرید اینترنتی گل‌ و گیاه، طراوت و شادابی را به محل کار زندگی‌تان هدیه دهید. حالا دیگر فقط کافیست منتظر ارسال گل زیبایتان باشید.
  Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  معرفی سایت سبز مشاور و مقایسه با سایت های سنجش و دانشگاه آزاد ramin77 0 1,828 08-29-2018، 08:15 PM
Last Post: ramin77
  افزایش رتبه سایت leylon 0 1,541 07-24-2017، 01:10 PM
Last Post: leylon
  پشتیبانی سایت shahriar123 0 1,487 07-19-2017، 03:09 PM
Last Post: shahriar123
  سئو سایت shahriar123 0 2,613 07-19-2017، 03:00 PM
Last Post: shahriar123
  نام شرکت ها Thewolf 0 2,369 07-11-2012، 08:50 PM
Last Post: Thewolf

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1017 - Can't find file: './pxramin_parsii/mybb_threadviews.MYI' (errno: 2 "No such file or directory")
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('14071')