• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 310 رای - 1.88 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها
حالت موضوعی
میخوامت wolf

پاسخ
(09-06-2014، 02:50 AM)Thewolf نوشته: سلا م!!! دوستان هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم! خیلی مهمه!

چه طور میشه با Intent مخاطبین گوشی رو اجرا کرد و وقتی یکی رو انتخاب کنیم شماره به صورت Msgbox نمایش داده بشه!

خیلی گشتم فقط تونستم اینو پیدا کنم که البته میره تو مخاطبین ولی نمیدونم چه طور باید شماره رو تو Msgbox نمایش بدم!(از i.getdata هم استفاده کردم ولی جواب نداد یا شاید من بلد نبودم)

دوستان لطفا راهنمایی کنید.

کد:
Dim i as Intent
i.Initialize(i.ACTION_PICK, "")
i.SetType("vnd.android.cursor.dir/contact")
StartActivity(i)

سلام
منم خیلی وقت پیش دنبالش بودم زیاد، حتی همینجا هم مطرح کردم ولی با Intent ظاهرا فقط با همون کد میشه اجراش کرد ولی هیچ مقداری بر نمیگردونه من همه جوره تست کردم.
تنها راهی که میشه ازش استفاده کرد اینکه صفحه مخاطب هاتو خودت بسازی و بزاری انتخاب کنه.
البته اینایی که گفتم در حد اطلاعات من بود.
موفق باشید

پاسخ
[right]با سلام
من امروز می خواهم نحوه ساخت لیست علاقه مندی ها رو در b4a بگم.
[/right]
کار راحتی هست به همین دلیل رایگان گذاشتم.
[right]البته به صورت رایگان فکر نکنم جای دیگه ای این آموزش رایگاه باشه![/right]
دانلود[عکس: attachment.php?attachmentid=123256&d=1410261376]

پاسخ
سلام
من یه کلاس درست کردم که با قرار دادن اون تو برنامه هاتون میتونید جلوی ک‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پی غیر مجاز رو از نرم افزارتون بگیرید
به این صورت که هرجای برنامه که نیاز دارید اینو لود میکند و کاربر باید کد مورد نظرو وارد کنه که اون کدو در صورتی که مثلا هزینه رو پرداخت کرده باشه شما بهش میدید و از آنجایی که این کد متغیره و ثابت نیست اگر کاربر بعد از گرفتن کد از شما اونو روی گوشی دیگه ای کپی و نصب کنه بازهم کد جدید ازش میخواد و دوباره باید کدو از شما بگیره
این نرم افزار برای کسایی خوبه که حرفه ای ترند و نیاز به محافظت از کپی غیر مجاز نرم افزارشون دارند
کسی اگر خواست به من ایمیل برنید تا روش دریافت و هزینه شو براش توضیح بدم
asarehfar@gmail.com

پاسخ
سلام و خدا قوت خدمت آقای منصوری
آقا ما تازه وارد انجمن شدیم و بد جوری شیفته شدیم.
یه مشکل دارم در تاپیک اول عکس مربوط به تنظیمات نیست! یه کاریش نمی کنید؟
با تشکر

پاسخ
درود
از ابن مثاله استفاده کنید :
http://parsicoders.com/showthread.php?tid=3585
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ
سلام
چنتا سوال داشتم ممنون میشم اگه کسی ج بده

ی برنامه نوشتم ک کاربر باید چنتا عدد رو واسه حاسبه وارد کن، میخام تکست باکسم یکم شکل فانتزی تری داشته باشه از اونیکه خود برنامه میاره، میشه آیاا؟؟
سوال دیگه اینکه برنامه تو بعضی از گوشیا بهم میریزه از لحاظ و خوب نمایش نمیده بخاطر سایز صفحه، میشه کاری کرد خودش ریسایز کنه؟
مرسیییییییییی

پاسخ
سلا م و خسته نباشید!!!
آیا می توان از کدهای جاوا به صورت مستقیم در بیسیک4اندروید استفاده کرد؟
:::::::::::::::::::::::::   دیگه میرم ...   :::::::::::::::::::::::::

پاسخ
سلام
در خود نرم افزار خیر
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ
کسی نبود به ما یه جواب بده یعنیی؟؟؟!!!!

پاسخ