• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 310 رای - 1.88 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها
حالت موضوعی
من تو این 1 ماه تمام 73 صفحه رو خوندم ...خیلی از سوال های بچه ها بی جواب بود.انشاله اگر کسی جواب سوال منو میدونه بگه
کسی میدونه چطور تو اکسل میتونم سرچ داشته باشم؟
چطور میشه درصورت لزوم اندازه ردیف رو اضافه کرد؟

این سوال رو تو سایت اصلی هم پرسیدم...ولی جناب ارل سوالمو پاک کرد و پیام خصوصی فرستاده که فقط به افراد لایسنس دار جواب میدم!!!!

پاسخ
سلام چطوری میتونم یک متن رو که کاربر توی ادیت تکست وارد میکنه روی یک عکس بچسبونم و اون عکس رو در حافظه و در پوشه ایی که خودم میخوام ذخیرش کنم لطفا، خواهشا اگر کسی بلده جواب بده.
با تشکر

پاسخ
(07-23-2014، 01:40 PM)'mohada' نوشته: با درود
می خواستم بپرسم چگونه یک آهنگ رو می شود به عنوان زنگ گوشی درآورد؟
با سپاس.

سلا م !!!!!!!!!!! خسته نباشید !!!!!!!!!!!!!

شما می تونید از کتابخانه Phone استفاده کنید. RingtoneManager و MediaPlayer می تونه بهتون کمک کنه واسه پخش رینگ گوشی اما برای ست کردن یک آهنگ به عنوان زنگ گوشی می تونید با استفاده از همون RM که گفتم و با دستور SetDefault;) یک آهنگ رو واسه زنگ گوشی ست کنید.

کد:
Dim r As RingtoneManager Dim u As String
u = r.AddToMediaStore(File.DirRootExternal, "bounce.mp3", "Bounce!", True, True, True, True)
r.SetDefault(r.TYPE_RINGTONE, u)

اگه بازم مشکلی بود در در خدمتیم ...
موفق باشید !!!!!!!!!!!!!

:::::::::::::::::::::::::   دیگه میرم ...   :::::::::::::::::::::::::

پاسخ
من هنوز اون سوال قبل که البته یه خواهشه دارم حالا یه سوال هم اضافه شده.
اول اون خواهشم که توروخدا یکی که میتونه اون کتاب خانه rdc(remote database connectoro) بگیره اینجا بذاره تا بشه دیتابیسو تو اینترنت وصل کرد.
دوم هم اینکه چطور میشه برای کلیدای خود گوشی (اون سه تا کلید پایین) کار خاصی تعریف کرد, مثلا اینکه وقتی back رو میزنی یه راست نیاد بیرون و قبلش سوال کنه واسه خارج شدن یا اکتیویتی قبلو لود کنه اینی که توش هستیمو فینیش کنه.
پیشاپیش مرسی مخصوصا از ولف.

پاسخ
(07-30-2014، 08:10 PM)'jeqele' نوشته: من هنوز اون سوال قبل که البته یه خواهشه دارم حالا یه سوال هم اضافه شده.
اول اون خواهشم که توروخدا یکی که میتونه اون کتاب خانه rdc(remote database connectoro) بگیره اینجا بذاره تا بشه دیتابیسو تو اینترنت وصل کرد.
دوم هم اینکه چطور میشه برای کلیدای خود گوشی (اون سه تا کلید پایین) کار خاصی تعریف کرد, مثلا اینکه وقتی back رو میزنی یه راست نیاد بیرون و قبلش سوال کنه واسه خارج شدن یا اکتیویتی قبلو لود کنه اینی که توش هستیمو فینیش کنه.
پیشاپیش سپاسگزارم مخصوصا از ولف.

سلا م!!! خسته نباشید !!!!!!!
دوست گلم شما واسه این که کلیدی رو تشخیص بدی که فشرده شده باید از ساب Activity_Keypress استفاده کنی!!! کدهات باید تو اون ساب باشه!!! حالا واسه تشخیص کلید فشرده شده باید از یه دستور شرطی و KeyCode استفاده کنی!!! کد زیر وقتی کلید برگشت رو می زنی واسه خارج شدن سوال میکنه که اگه جواب منفی بود خارج نمیشه !!! فکر کنم کد زیر واضح تر منظورم رو برسونه ...

کد:
Sub Activity_KeyPress (KeyCode As Int) As Boolean
If KeyCode = KeyCodes.KEYCODE_BACK Then
QueEx = Msgbox2("Exit?","Exit","Yes","No","",Null)
If QueEx = DialogResponse.POSITIVE Then
Return False
End If
End If
Return True
End Sub

اگه مشکلی بود در خدمتم ... موفق باشید ...

:::::::::::::::::::::::::   دیگه میرم ...   :::::::::::::::::::::::::

پاسخ
درود دوستان 
[align=right]من می خوام یه دیکشنری درست کنم ، دیتابیسم رو از نوع SQL است و شامل 100.000 لغت با معنیشه ودارای خاصیت  SearchView  است
[align=right]اما سرعتش خیلی پاینه ، هر بار که برنامه رو باز می کنی یه مدت طول میکشه دیتاها رو لود کنه 
دوستان راهنمایی کردن که 10 یا 20 آیتم رو در هر بار با دستور Limit لود کنم  که موفق نشدم
[align=right]اگه کسی راه حلی سراغ داره سپاسگزار میشم یا اینکه سورس کد دیکشنری رو داشته باشه 

پاسخ
(04-08-2012، 09:41 PM)'ebrahimi.shz' نوشته: درود من یک buttom درست کردم میخام وقتی روش کلیک میشه از برنامه خارج بشه چه کدی بهش بدم

Exit application

پاسخ
دوستان سلام موقع اجرای یه پروژه این خطا رو میده

http://www.upload7.ir/imgs/2014-08/93348...105448.png

پاسخ
دوستان خواهشن جواب بدین

پاسخ
سلام

میشه یک کد دقیق بدین که برنامه تو هر گوشی ای پشتیبانی بشه ؟

پاسخ