• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 310 رای - 1.88 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: اموزش برنامه نویسی اندروید به همراه تمامی ابزارها
حالت موضوعی
(05-14-2015، 09:32 AM)Amin_Mansouri نوشته: درود
این زبان شبیه وی بی هست
اصن با ویژوال نمیشه برنامه اندروید نوشت !
ولی با بیسیک 4 اندروید
اره
ممنون
تبلت من اندرويد 4.2.2 هست واخرين ورژن يا ورژني كه بشه با اون روي تبلتم برنامه نويسي كنم چي هست /و از كجا گير بيارم ؟
ويندوز م هم 32 بيتي xp

من بيشتر نياز دارم كه بتونم با درگاه usb تبلت با ميكرو ارتباط برقرار كنم و دادها را بهم ارتباط بدم شما در اين موارد چي پيشنهاد ميدين
با تشكر Blush

پاسخ
سلام
من youwave نصب دارم ولي برنامه بعد از كامپايل توش ران واجرا نميشه بايد چه كار كنم ؟
اگه خواستم از كتابخانه اي استفاده كنم بايد كجا برم و تيك مربوطه را كجا بزنم .

Big Grin Big Grin

پاسخ
با سلام و خسته نباشید.کار بسیار کامل و عالی رو انجام دادید.فقط عکسهایی که برای مراحل نصب گذاشتید دیده نمیشه.

پاسخ
سلام
من يه ليست ويو درست كردم با توجه به آموزش هاي b4x وقتي متن خطوطم انگليسي يا چپ چينه مشكلي ندارم ولي وقتي فارسي مي نويسم با راست چين مي زنه بيرون و فقط دوحرف آخرش را نشان مي دهد چطور اندازه اش را فيكس كنم كه كل متن را نشان دهد
من براي ساخت گالري از Panel1.SetBackgroundImage(a استفاده كردم آيا براي زوم كردن بايد از imageview فقط استفاده كنم يا از همين پنل هم مي تونم
و براي زوم از چه دستور و كتابخانه اي بايد استفاده كنم
ممنون

پاسخ
با سلام و خسته نباشید
79 صفحه رو خوندم ولی فکر کنم جوابمو نتونستم پیدا کنم!

عارضم خدمت تون که بنده تو بيسيک4اندرويد مبتدي هستم
شروع کارم با ساخت يه کتاب (در واقع يه تفسير) هست
صفحه اول شو طراحي کردم که شامل : فهرست ، جستجو ، علاقه مندي ها ، درباره و بالاخره خروج.
واسه دکمه فهرست (کليک دکمه) يه اکتيويتي با يه لايوت ساختم که داخل لايوت يه ليست ويو گذاشتم
حالا ميخوام 114 سوره رو تو این لیست ویو نمايش بدم که وقتي مثلا روي گزينه "سوره فاتحه" کليک شد باز يه ليست ديگه مثلا بخش اول ، بخش دوم ، بخش سوم .... نشون داده بشه و وقتي روي بالفرض "بخش اول" کليک شد متن مربوط بهش نشون داده بشه!
سپاسگزار ميشم اين مراحل رو با کد توضيح بدين!
البته ميدونم زياده خواهيه ولي خب چاره اي ندارم سرچ زيادي انجام دادم ولي متاسفانه چون مبتدي هستم چندان به نتيجه اي نرسيدم!!!

پاسخ
درود
از نمونه سورس کدهای اماده داخل پکیج vip استفاده کنید.
برنامه ها با مثال هست
میتونی از لایوت استفاده کنی اما برنامه سنگین میشه !
میتونی از دیتابیس استفاده کنی
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ
با سلام خدمت اساتید
بنده اطلاعات دیتا بیس رو وارد بیسیک کردم و روی یک لیبل خوندمشون ولی با توجه به طولانی بودن متن هام باید اسکرول ویو بهش اضافه کنم ولی هر کاری میکنم جواب نمیده نمیدونم کجای کارم ایراد داره.اگه اساتید جواب بدن ممنون میشم

پاسخ
آقا واقعن سخته 80 صفحه رو خوندن
من میخوام یه برنامه بنویسم (خیلی مسخرس که بگم بنویسم)
6 تا دکمه
یکیش خروج
یکیش شامل چند دکمه که به چندتا لینک وصل باشن و اونا رو باز کنن
چهارتاش هم فقط یک عکس رو نشون بدن
البته سه تا از این عکسها ارتفاعشون بیشتر از طول گوشیه و نیاز به اسکرول دارن
لطفا راهنمایی کنید
یا سورس بدید یا بگید کجا رو مطالعه کنم . خلاصه یکاری کنید من از این مخمصه خارج بشم
خداییش C# راحت تره ولی سخت افزار من نمیزاره امولیتور بسازم خوبی بیسیک اینه به گوشی وصل میشه

پاسخ
سلام دوستان
میشه در مورد ساختن لیست علاقه مندی ها سورس بزارید؟
سرمشق های آب بابا یادمان رفت
رسم نوشتن با قلم ها یادمان رفت
شعر خدای مهربان را حفظ کردیم
اما خدای مهربان را یادمان رفت
----------------------------------------------------------
معرفت درّ گرانی است که به هر کس ندهند.

پاسخ