• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 10 رای - 2.1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: بدست اوردن لیست درایوهای موجود بر روی سیستم
حالت موضوعی
سلام
پیام خصوصی تون را دیدم و نظرم را اعلام کردم !
آدرس ایمیلتون همون "ستاره های آسمون تنهای" است ؟ و بعدش @ yahoo بزنم ؟

پاسخ
(01-10-2012، 03:49 PM)پنام نوشته: سلام
پیام خصوصی تون را دیدم و نظرم را اعلام کردم !
آدرس ایمیلتون همون "ستاره های آسمون تنهای" است ؟ و بعدش @ yahoo بزنم ؟

سلام
اره
درسته
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ
ارسال شد .

پاسخ
توضیحات طراحی :
خود شکل ظاهری برنامه بصورت انگشتر که نماد انگشتر خلافت حضرت مهدی (عجه الله تعالی فرجه الشریف)است و به رنگ سبز که وقتی موس را روی آن ببریم از خود نور سبز می دهد!!!
داخل انگشتر قسمت بالا ، دایره به رنگ قرمز که وقتی موس را روی آن ببریم نور قرمز می دهد، که نماد پرچم امام حسین که در واقع اشاره به این دارد که راه مهدی همان ادامه راه حسین است (راه مهدی درون مایه اش همان راه حسین است) .
که با فشار دان دکمه قرمز بالا ، برنامه اتوران بلاکر فعال می شود .
پایین باز یک دکمه قرمز است که کلمه سایت نوشته شده که وقتی فشار داده شود به سایت موعود که یک سایت تخصصی مهدویت و مهدی شناسی (البته قسمت انگیلیسی)است وارد می شود
دکمه زرد که با فشار دادن آن صفحه تنظیمات و خود محیط اصلی برنامه باز می شود. (البته بماند که دکمه زرد هم معانی دارد واسه خودش) !

حالا زمانی که می خواهد کاربر از این برنامه استفاده کند کافی است که روی قسمت نگین سبز رنگ فشار دهد آنموقع خود برنامه اتوماتیک فلش را شناسایی کرده و پس از پاک کردن ویروسهایش اتوماتیک فلش را باز می کند .

" که در واقع با زدن روی انگشتر ، در واقع دارد نا خودآگاه با حضرت مهدی بیعت میکند"(نماد بیعت کردن با امام زمان است)

عزیزم من وقتی مطالب داخل سایت شما را می دیدم یه جایی دیدم که می خواهید برای جهانی کردن نام خلیج فارس عزیز یک ویروس و یا کرم بنویسید:
حالا این نظر منه ؛ که اینکارا بجای جواب مثبت ؛ نتیجه معکوس می دهد و برای کشورمون بدنامی میارد . ولی بجاش می توانید یک برنامه بسیار کاربردی و محبوب بسازین که همه مردم دنیا از آن استفاده کنند و نامش را بزارین "خلیج فارس" و به این صورت نامش را نتنها جهانی میکنید بلکه ماندگار هم خواهید کرد.

این برنامه ای که من طراحی کرده ام در واقع برای جهانی کردن و ایجاد تلنگر و حس کنجکاوی برای مردم غرب در مورد حضرت مهدی (عج) است تا این برنامه یک بهانه ای باشد برای رسیدن به هدف اصلی !!
حالا شاید بپرسد چه نیازی به نمادگرایی است که شما در ساخت برنامتون از آن استفاده کردید ؟

پاسخش اینه که وقتی اونا برای نشر اکاذیب و توهماتشون و ابراز اردت به شیطان و اعتقاد به شیطان و شیطان پرستی شون از انواع و اقسام نماد ها استفاده می کنند ، چرا ما وقتی وجود نازنینی مثل مولا صاحب الزمان را که پدر همه خوبی های جهان هستند را داریم برای ابراز ارادت و اعتقادمان و انتشار آن به همه جهان از نمادهای مثبت ایشان (حضرت مهدی) استفاده نکنیم ؟!!!

"در واقع این یک بستر سازی روانی و جنگ نرم متقابل نرم افزاری است و استفاده از ابزار برای نشر اعتقادات صحیح و مثبت"

برای مثال در نرم افزار مترجم بابیلون ، منظورشون همان اشاره به یکی از آرمان شهر های قدیمی شیطان پرستان ، همان شهر "بابِل" که در تلفظ انگلیسی میشه بابیلون.

برای درک کامل منظور من می توانید مستند شیطان پرستی کار موسسه موعود که با همکاری استاد علی رفیعی یا همان استاد علی اکبر رائقی پور را منتشر کرده که در مورد فراماسونی و شیطان پرستی و صهیونیست است بخرید و نگاه کنید .
مطمئناً خیلی براتون مفید خواهد بود.
از این که مطالب حقیر را با نگاه های قشنگتون نوازش و همراهی کردین بینهایت سپاس گذارم.

پاسخ
سلام
نظر من اینه مسائل دینی رو وارد بحث نرم افزار ها نکنیم حجم برنامه هم که گفتید خیلی زیاده !
واسه پروژه که تو پیغام خصوصی گفتید سر وقت چک میکنم و همینجا اپلود میکنم
گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
اگه یه لطفی کنین دستور سوال قبلیم را هم بنویسین که ازتون ممنون میشم چون مردم اینقدر دستور اشتباهی (خودم تلاش کردم بنویسم)نوشتم!
................................................................................​..............
(سوال قبلی) : آقا امین اصلا اینهارو بگذاریم کنار شما فقط یه لطفی کنید این قسمت را برام کمک کنید .

من دستور فارسیش رو براتون می نویسم شما معادل وی بی را لطفاً بنویسید :
................................................................................​​............................

وفتی فرم اجرا شد (لود شد)
اگر درایو H از نوع USB بود، دستورات زیر اجرا شن:
.
.
.
اگر درایو I از نوع Usb بود دستورات زیر اجرا بشن:
.
.
.

اگه ممکنه کدی که می نویسین عین شرایط بالا را داشته باشه و باز هم اگه لطف کنین جلوی هر خطش راهنمایش را هم بنویسید.

باز هم از همه تلاشهاتون ممنونم

پاسخ
سلام
اینم کدی که خواستید :
کد:
Private Declare Function GetDriveType Lib "kernel32.dll" Alias "GetDriveTypeA" _
(ByVal nDrive As String) As Long ' tavasot in api mitonim vaziat driveha ro be dast biarim

Const DRIVE_CDROM = 5 ' inja tarif mikonim mesalan agar drive h az noa cd rom bod addad 5 ro khoroji bede

Const DRIVE_FIXED = 3

Const DRIVE_RAMDISK = 6

Const DRIVE_REMOTE = 4

Const DRIVE_REMOVABLE = 2 ' FLASH DISK

Private Sub Form_Load()
If GetDriveType("h:") = 2 Then 'agar DRIVE AZ noa usb bod dastor zIR EJRA BESHE
MsgBox "detect usb"
Else ' ELSE: AGAR DRIVE H AZ NOA USB NABOD DASTOR ZIR EJRA NASHE
MsgBox ("DRIVE AZ NOA USB NIST")
End If
If GetDriveType("i:") = 2 Then 'agar DRIVE  i aZ noa usb bod dastor zIR EJRA BESHE
MsgBox "detect usb"

End Sub
گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
(01-13-2012، 11:44 AM)Secret نوشته: سلام
اینم کدی که خواستید :
کد:
Private Declare Function GetDriveType Lib "kernel32.dll" Alias "GetDriveTypeA" _
(ByVal nDrive As String) As Long ' tavasot in api mitonim vaziat driveha ro be dast biarim

Const DRIVE_CDROM = 5 ' inja tarif mikonim mesalan agar drive h az noa cd rom bod addad 5 ro khoroji bede

Const DRIVE_FIXED = 3

Const DRIVE_RAMDISK = 6

Const DRIVE_REMOTE = 4

Const DRIVE_REMOVABLE = 2 ' FLASH DISK

Private Sub Form_Load()
If GetDriveType("h:") = 2 Then 'agar DRIVE AZ noa usb bod dastor zIR EJRA BESHE
MsgBox "detect usb"
End If
If GetDriveType("i:") = 2 Then 'agar DRIVE  i aZ noa usb bod dastor zIR EJRA BESHE
MsgBox "detect usb"

End Sub

خیلی لطف کردی ،دستت درد نکنه امتحان می کنم.
بازم ازتون ممنونم.

پاسخ
سلام و هزاران سلام
درود و هزاران درود
به داداش خودم جناب آقای امین خان منصوری عزیز دلم .

خدا تو را حفظ کنه واقعاً خیلی آقایی. دستورتون کار کرد.
اجرت با امام حسین و امام زمان.

ایشالله به حق اربعین ، زیارت امام حسین و دیدن ظهور و زیارت امام مهدی را قسمتت کنه !

خیلی خیلی خیلی لطف کردی و خوشحالم کردی.

پاسخ