• 26 Vote(s) - 2.73 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوین تاک
#1
نوین تاک

در دنیایی که حس های پنجگانه انسان به شدت در تنش بوده و هریک به نحوی درگیر کاری هستند ، شاید تنها راه برقراری ارتباط با سایرین حس بینایی آن ها و قرار گرفتن در معرض دیدشان باشد . در همین رابطه در تبلیغات کمپانی های بزرگ با اینکه حس شنوایی نیز تحریک می شود (مثلاً با پخش تبلیغی آهنگین در رادیو یا اصوات ثبت شده به عنوان نوای یک برند) و یا اینکه با انتشار روایحی حس بویایی مخاطب متوجه تغییراتی می گردد (مثلاً استشمام بوی مواد غذایی پخته شده در کنار نمونه های خام و بسته بندی آن ها در یک فروشگاه ) ، اما باز هم در این میان تبلیغات میدانی که با چشم قابل دیدن است حرف اول این عرصه را می زنند .

در کنار تبلیغات تلوزیونی ، پخش تراکت ، عکس های دیجیتالی و بنرهای اینترنتی ، بیلبوردها و تابلوهای فیزیکی نیز در این میان نقش مهمی ایفا کرده و نظر مخاطبین بسیاری را به سوی خود جلب می نماید . در همین رابطه دستگاه بنر یا به عبارتی بهتر دستگاه چاپ بنر به عنوان چاپگر این پدیده ها ، همچون چشمه ای جوشان می توان همه محصولاتی که مجموعه های ریز و درشت اطرافمان به آن نیازمندش هستند را به آن ها هدیه کند ، لذا می توان این محصول را یکی از درگاه های اصلی ورود به دنیای تبلیغات نوین و تاثیرگذار دانست .

علاوه بر تبلیغات ، بنرهای محیط اطرافمان در کسوت زمینه های پیام رسانی به مخاطبی خاص نیز استفاده می گردند ؛ خیر مقدم به زوار کربلا یا حاجیان ، عرض تسلیت به خانواده یک فرد درگذشته ، بزرگداشت یک مناسبت ، تبریک تولد ، معرفی یک کاندید انتخاباتی ، ارائه سپاسی رسمی از یک فرد یا سازمان و ... از دیگر کاربرد های موقتی و محدود شده بنر می باشد . این در حالیست که این بنر ها می توانند در قالب مش نمای خارجی اتوبوس یا شیشه های شفاف ، استندهای نمایشگاهی ، فلکسی های سر در یک ملک تجاری ، منوی غذای یک غذاخوری و ده ها کاربرد دیگر خودنمایی کند .

بی تردید برای حصول این محصولات وجود دستگاهی مخصوص این کار لازم است ، دستگاهی که با توجه به قیمتی چند میلیون تومانی خود نمی تواند بواسطه فرد یا مجموعه ای ناشناس تامین گردد و از همین روی شناسایی عرضه کنندگان مطرح ، نامدار و خوش سابقه این حیطه سبب می شود تا تا با اتکا به تجربه و حسن نیت آن ها – مانند مجموعه نوین تاک یا NTJET.COM -  به ایده آل ترین گزینه با توجه به سطح نیاز و بودجه تخصیص داده شده به آن برسید .
  Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)