• 33 Vote(s) - 2.61 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محله چینی ها در بانکوک
#1
https://bisungasht.com/items/items/1767/tub/Bangkok_Chinatown_11111111_bisungasht_560.jpg"/>
 
محله چینی ها در بانکوک (Bangkok Chinatown) از جمله متفاوت‌ترین محله‌ها و مناطق شهر تایلند است. این محله در خیابان یائوارت بانکوک واقع شده و روزانه میزبان مردم محلی و توریست‌های زیادی است.
بانکوک یکی از متفاوت‌ترین شهرهای سرتاسر آسیا و حتی دنیا است، چرا که تنوعی از ملیت‌ها و فرهنگ‌های مختلف را در خود جای داده است. علاوه بر این که در تمامی روزهای سال، توریست‌هایی از کشورهای مختلف در این شهر حضور دارند، برخی کشورها نیز دارای محله های خاص مربوط به خود هستند! به عنوان نمونه‌ای معروف می‌توان به محله چینی ها در بانکوک اشاره کرد.سرزنده بودن محله چینی ها در بانکوک زندگی به شدت در محله چینی های بانکوک جاری است، به طوری که با رفتن به آن طی هر ساعت از شبانه روز حتی نیمه‌های شب، افرادی را در آن حاضر خواهید دید که در حال خرید از مغازه‌های واقع در آن هستند یا در رستوران‌های چینی، چیزی تناول می‌کنند. با تاریک شدن هوا، به جای کاهش تعداد افراد ترددکننده از محله چینی ها در بانکوک تعداد آن‌ها افزایش پیدا می‌کنند، چرا که همگان این منطقه را به خاطر زیبایی چراغانی‌های آن می‌شناسند و می‌دانند برای تماشای این منظره زیبا باید در تاریکی شب به آن جا رفت.
برای افرادی که از سر و کله زدن با بناهای تاریخی حین سفرهای خارجی خود همچون تور بانکوک خسته شده و به دنبالی منطقه‌ای خاص و متفاوت می‌گردند، رفتن به محله چینی ها در بانکوک شدیدا پیشنهاد می‌شود. طی روز، در سرتاسر خیابان افراد دست‌فروشی را خواهید دید که اجناسشان را به قیمت‌هایی پایین به فروش می‌رسانند. اگر در زمان برگزاری فستیوال‌های تقویم چینی و مخصوصا سال نوی آن‌ها به پایتخت تایلند سفر کنید، مسافر خوش‌ شانسی هستید، چرا که برنامه‌های بسیار متفاوت و خاصی را در این محله نظاره‌گر خواهید بود. طی چنین رویدادهایی، به خوبی خواهید توانست بدون نیاز به سفر به شهرهای چین، با آداب و رسوم مردم این کشور آشنا شوید.
خیابان‌های در بر دارنده محله چینی ها جزو قدیمی‌ترین قسمت‌های پایتخت تایلند بوده و فروشگاه‌های متعددی را در خود جای داده‌اند، به همین دلیل گشت و گذار در آن‌ها حتی برای مردم محلی نیز جذابیت خاصی دارد. با وجود تعدد فروشگاه‌ها و جاذبه‌های گردشگری این منطقه، هیچ چیز به اندازه رستوران‌های چینی دارای اهمیت نیست! مردم محلی و توریست‌های زیادی همه روزه به شوق خوردن غذاهای چینی، تا محله چینی ها در بانکوک سینه‌خیز می‌روند!
به منظور دسترسی به محله چینی ها می‌توانید از راه زیرزمینی یا از راه آبی استفاده کنید. در صورت استفاده از مترو، می‌بایست در ایستگاه هوا لامپونگ پیاده شده و چند دقیقه‌ای پیاده‌روی داشته باشید. در صورت استفاده از مسیر آبی، باید به منطقه سیلوم بروید. با انتخاب روش دوم، انتظارتان برای چشیدن غذاهای چینی را بسیار لذت‌بخش‌تر و خاطره‌انگیزتر خواهید کرد!
هر چه پیش از رفتن به مجله چینی ها، بیشتر در سایر نقاط پایتخت تایلند گشت و گذار کرده باشید، بهتر تفاوت این محله در مقایسه با دیگر نقاط شهر را درک خواهید کرد. اگر فردی چشمان شما را بسته و بعد از بردن به محله چینی ها در بانکوک ناگهان باز کند، بدون شک تصور خواهید کرد در یکی از شهرهای کشور چین قرار دارید! ته رنگ همه چیز در اینجا قرمز است و در سرتاسر خیابان فانوس‌هایی تزیینی، شبیه به نمونه‌های به کار رفته در جای جای شهرهای چین، 
[url=https://bisungasht.com/dubai/tour/]تور دبی[/url]، [url=https://bisungasht.com/baku/tour/]تور باکو[/url] ،  [url=https://bisungasht.com/tbilisi/tour/]تور تفلیس[/url] ، [url=https://bisungasht.com/istanbul/tour/]تور استانبول[/url] ، [url=https://bisungasht.com/dubai/tour/]تور لحظه آخری دبی[/url] ، [url=https://bisungasht.com/baku/tour/]تور لحظه آخری باکو[/url] ، [url=https://bisungasht.com/tbilisi/tour/]تور لحظه آخری تفلیس[/url] ، [url=https://bisungasht.com/istanbul/tour/]تور لحظه آخری استانبول[/url] ، [url=https://bisungasht.com/dubai/tour/]تور ارزان دبی[/url] ، [url=https://bisungasht.com/baku/tour/]تور ارزان باکو[/url] ،  [url=https://bisungasht.com/tbilisi/tour/]تور ارزان تفلیس[/url] ، [url=https://bisungasht.com/istanbul/tour/]تور ارزان استانبول[/url] ، [size][[/size][size]url=https://bisungasht.com/dubai/tour[/size][size]/]تور دبی با کشتی[/[/size][size]url[/size][size]]، [/size][url=https://bisungasht.com/dubai/tour/]تور دریایی دبی[/url]، [url=https://bisungasht.com/dubai/tour/]تور دبی دریایی[/url]، [url=https://bisungasht.com/Kuala%20Lumpur/tour/]تور ترکیبی کوالالامپور سنگاپور[/url]،  url=https://bisungasht.com/Kuala%20Lumpur/tour/]تور ترکیبی کوالالامپور لنکاوی[/url]، [url=https://bisungasht.com/Kuala%20Lumpur/tour/]تور کوالالامپور[/url]، [url=https://bisungasht.com/Bangkok/tour/]تور بانکوک[/url]، [url=https://bisungasht.com/tbilisi/tour/]تور ترکیبی تفلیس باتومی[/urlurl=https://bisungasht.com/Kuala%20Lumpur/tour/]تور ترکیبی کوالالامپور پنانگ[/url]،  url=https://bisungasht.com/Bangkok/tour/]تور ترکیبی بانکوک پاتایا[/url]، [url=https://bisungasht.com/Bangkok/tour/]تور ترکیبی بانکوک پوکت[/url]، 
دیده می‌شود. .. تور دبی ، تور باکو ،  تور استانبول ، تور تفلیس ، تور لحظه آخری دبی ، تور لحظه آخری باکو ، تور لحظه آخری استانبول ، تور لحظه آخری تفلیس ، تور ارزان دبی ، تور ارزان باکو ، تور ارزان استانبول ، تور ارزان تفلیس ،   تور کوالالامپور ، تور ترکیبی کوالالامپور سنگاپور ، تور ترکیبی کوالالامپور لنکاوی ، تور ترکیبی تفلیس باتومی ، تور ترکیبی کوالالامپور پنانگ ، تور ترکیبی بانکوک پاتایا ، تور ترکیبی بانکوک پوکت ، تور بانکوک ، تور دریایی دبی ، تور دبی با کشتی ، تور دبی دریایی  از آن جایی که کشور چین، از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را تولید می‌کند، با رفتن به این منطقه در تایلند، فرصت خرید اقلام مختلفی را خواهید داشت، اجناسی که شاید در سایر قسمت‌های شهر حتی مراکز خرید بزرگ آن همچون بازار آخر هفته چاتوچاک بانکوک و مرکز خرید آسیاتک ریور فرانت بانکوک پیدا نکرده‌اید.در بنایی مذهبی که در همین محله واقع شده است، تالابی وحشت‌آور شامل چند کروکودیل وجود دارد. گفته می‌شود آن‌ها تاکنون تعدادی از مردم را زنده زنده خورده‌اند. در صورت علاقه شدید به ماجراجویی، بد نیست با پرس و جو این تالاب را نیز پیدا کنید، اما احتیاط را در این مسیر سر لوحه خود قرار دهید تا سفر رویایی‌تان به اتفاقی ناگوار ختم نشود.
جذابیت محله چینی ها در تایلند خارج از وصف است و با رفتن به آن جا، همینطور متحیر به اطراف خیره شده و دوست دارید سر تا ته خیابان‌های آن مخصوصا خیابان یائوارت را چندین مرتبه طی کنید. با وجود این شگفتی‌ها، هیچ چیزی به اندازه خوردن غذاهای خاص و متفاوت چینی در اینجا لذت‌بخش نیست، به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم در صورت فراهم بودن شرایط، طی سفر کوتاه خود به تایلند، یکی از وعده‌های روزانه خود را در یکی از رستوران‌های محله چینی ها سرو کنید
 https://bisungasht.com/items/items/1767/tub/Bangkok_Chinatown_11111_bisungasht_560.jpg"/>
 
 
  Reply


Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  با سرمایه‌گذاری 2هزار و200درهمی چینی‌ها// نخستین کارخانه تایر سبک و سنگین ابوظبی youka 0 373 01-26-2019، 04:05 PM
Last Post: youka
  تشکیل کمیسیون برای بررسی وضعیت بازار، برای لوازم یدکی وارداتی چینی استاندارد تقلبی م youka 0 431 12-19-2018، 03:50 PM
Last Post: youka
  باتری چینی و تکنولوژی پایین علت خرابی ریموت خودرو youka 0 432 12-04-2018، 03:07 PM
Last Post: youka
  مشکل پس‌زنی دود کاتالیست‌های چینی ، کاتالیست استوک استفاده نکنید youka 0 452 12-02-2018، 03:02 PM
Last Post: youka

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1017 - Can't find file: './pxramin_parsii/mybb_threadviews.MYI' (errno: 2 "No such file or directory")
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('14547')