• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 28 رای - 2.61 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: با سیاهی و پف زیر چشم چه کنیم؟؟؟!!
حالت موضوعی
(04-10-2012، 12:44 PM)poupak نوشته: ببخشين!
ماكه اصلا قهوه و چايي نميخوريمو خوابمونم به مقدار كافيه و الكليم نيستيمو اصلانم نمك مصرف نميكنيم
دليل سياهي زير چشممون چي ميتونه باشه؟

بی پولی یا عاشقی
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ
به خاطر خود**ارض**ا**یی هم می تونه باشه.
زندگی شهد گل است زنبور روزگار میمکدش....

پاسخ
(04-10-2012، 12:47 PM)Amin_Mansouri نوشته:
(04-10-2012، 12:44 PM)poupak نوشته: ببخشين!
ماكه اصلا قهوه و چايي نميخوريمو خوابمونم به مقدار كافيه و الكليم نيستيمو اصلانم نمك مصرف نميكنيم
دليل سياهي زير چشممون چي ميتونه باشه؟

بی پولی یا عاشقی
اره فكر كنم به دليل همين دوميه
البته يكمم از لاغريهBig Grin

پاسخ
خودارضایی ربط نداره البته تا اونجایی که من میدونم ... اینجوری میگن ولی حقاق علمی رو باید در نظر گرفت
باید حرف زورو نشنوم کر شم فقط -- تو نه رفیق ریگی نیست به کفشم نترس

نه ، نه من تروریست نیستم -- من رو کاغذ می بازم ولی تئوری نیستم

باید دردای دلمو و تو دلم چال کنم -- تا چشمای من یه روزی  یهویی خیس  شن

پاسخ
اقا هست امتحان شده است
ثابت شدهBig Grin

این شاید بدردتون بخوره
ابتدا مواردی رو اشاره می کنم که اگر کامل رعایت کنید سیاهی چشم شما کاهش می یابد(البته اگر ناشی از علت های دیگری نباشد)

یک>>هر صبح بعد از بیدارشدن صورت خود را با آب سرد بشوید این کار باعث تحریک مویرک ها و خونی رسانی به دور چشم می شود
دو>> پوست خیار: روزانه خیاری را پوست بکنید و پوست آن را بصورت پهن دور چشم های خود قرار دهید بطوری که چشمانتان را بپوشاند...روزانه چندین بار این کار را تکرار کنید
سه>> خوردن چای و مایعات را فراموش نکنید....می توانید بعد از خوردن چای کیسه ای آن را در حالت نیمه گرم در روی قسمت های کبود چشم بگذارید زیرا چای دارای مقادیر زیادی تاتن است که پوست را بازتر و ورم را می خواباند
چهار>>کمتر در معرض دود سیگار قرار بگیرید..سیگار نکشید..روزانه به مقدار مناسب میوه و سبزی مصرف کنید..آب بنوشید.. و اسفناج که دارای آنتی اکسیدان هست نیز داروی مناسبی است
پنچ>> کمتر از 8 ساعت در روز نخوابید...خوابتان بجا و مناسب باشد
....
در خصوص اینکه گفتید چرا چشم برخی در اثر خودارضایی سیاه نمی شود چند دلیل علمی وجود دارد:

1»» فقر آهن: چشم های افرادی بیشتر در اثر خودارضایی سیاه می شود که فقر آهن دارند و آب و میوه کمتری مصرف می کنند

2»»بیمارهای دیگر از جمله کبد و کلیه: "هر گردی، گردو نیست" این مثل واقعا درست هست چون هر سیاهی چشمی به دلیل خودارضایی ایجاد نمی شود و ممکن است فرد مشکل کبدی یا کلیوی داشته باشد.
زندگی شهد گل است زنبور روزگار میمکدش....

پاسخ
(04-10-2012، 11:26 PM)Kei armin نوشته: خودارضایی ربط نداره البته تا اونجایی که من میدونم ... اینجوری میگن ولی حقاق علمی رو باید در نظر گرفت

70 درصدش بخاطر خود ارضایی هست
له قول میثم ثابت شده Big Grin
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ