• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 179 رای - 1.77 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: روت کردن گوشی و حل مشکل وای فای sony xperia
حالت موضوعی
(05-25-2013، 12:26 AM)'asam' نوشته: سلااااااااااااااام.وخسته نباشید.تقریبا چند بار پیغام گذاشتم اما نتیجه نگرفتم.
گوشی اکسپریا جی داشتم و تقریبا 2ماهه خریدم ولی wi fi اون از کار افتاد
لطفا راهنمایی کنید.یک سایت رو از قبل معرفی کرده بودید اما چیزی بدست نیاوردم.ممنون میشم توضیح مفصلی اگه داشته باشید و اینجا بزارید تا بما کمکی بشه و خلاص بشیم از این دردسر بزرگ....

سلام
دوست عزیزم خوبی؟
من پیگیر کارتون بودم و بعد از درخواست های زیاد اموزش روت کردن و حل مشکل sony xperia j رو ارائه دادم.
کسانی که xperia j دارن به تایپک زیر مراجعه کنند :
حل مشکل wifi sony xperia j (حل مشکل وای فای xperia j
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ
سلام
من می خواستم برنامه های گوشی xperia j  رو روی مموری کارت نصب کنم.ممکن منو راهنمایی کنید که آیا حتما برای اینکار باید گوشیمو روت کنم یا راه دیگه ای هست؟

پاسخ
(06-29-2013، 05:36 PM)'ladylove' نوشته: درود
من می خواستم برنامه های گوشی xperia j  رو روی مموری کارت نصب کنم.ممکن منو راهنمایی کنید که آیا حتما برای اینکار باید گوشیمو روت کنم یا راه دیگه ای هست؟

سلام
خوبی؟
نه واسه انتقال به مموری اصلا نیازی به روت کردن نیست.
میتونی move کنی
مشکلی نیست
گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
سلام
من گوشی سونی اکسپریا ای دوآل دارم فقط تنها مشکلی که دارم اینه که گوشي من internal storage داره و رم خارجي sd card 
چون توي ستينگ قسمت storage تنظيم داره واسه move برنامه به sd اما ريخته ميشه توي internal storage نه توي رمي که خودم گذاشتم یا همون sd card واسه همین باعث میشه سرعت گوشیم کم بشه خواهش میکنم منو راهنمايي کنيد.

پاسخ
درود
اکسپریا ای دوآل  گوشی قوی نیست و وقتی شما برنامه  move کنید به sd card جا به جا میشه
معمولا توی فضای ممموی داخل 30 مگابایت خالی داشته باشید کافیه !
و انچنان ربطی به سرعت نداره البته میتنید از رام کاستوم استفاده کنید که بهتره
گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
خوب به sd card نوشته جا به جا میشه اما نمیره میره همون internal storage و اونجا رو پر میکنه .توی تنظیمان قسمت storageهم همین جوری نشون میده فضای اونجا رو پر میکنه الانم بیشتر از یک گیگ رو پر کرده اما کارت اس دیم خالیه نمیاد اونجا حتی وقتی کارت sdرو میارم بیرون و تو ریدر نگاه میکنم همه عکسها وفیلمها م نمیاد پس من چیکار کنم همش بیاد تو ارت اس دی؟فکرمو خیای مشغول کرده خواهش میکنم کمکم کنید ممنون

پاسخ
جواب این سوال بالای من چی شد؟نمیدونید بگید نمیدونیم منم منتظر نباشم

پاسخ
(07-01-2013، 03:12 PM)'mohajer347' نوشته: خوب به sd card نوشته جا به جا میشه اما نمیره میره همون internal storage و اونجا رو پر میکنه .توی تنظیمان قسمت storageهم همین جوری نشون میده فضای اونجا رو پر میکنه الانم بیشتر از یک گیگ رو پر کرده اما کارت اس دیم خالیه نمیاد اونجا حتی وقتی کارت sdرو میارم بیرون و تو ریدر نگاه میکنم همه عکسها وفیلمها م نمیاد پس من چیکار کنم همش بیاد تو ارت اس دی؟فکرمو خیای مشغول کرده خواهش میکنم کمکم کنید ممنون

اگر دیر جواب میدیهیم بخاطر اینه که متاسفانه مریضم وقتی بیام جواب همه رو میدم

شما فیلم ها و عکسهاتون مبریزد کجا؟
برنام moveکنی دیگه کاری ب حافظه داخلی نداره
یک بار مموریتو فرمت کن
و ریسیت بزن
یه برنامه سنگین نصب کن
بعد move کن ببین حافظه مموریت چقدر میره بالاتر

گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
man ye tabe fujitsu daram modele m532 wifiesh be moshkel khordam
version androidesh 4.0.3 mishe ye rahnami behem bokonid vase root kardanesh