• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 25 رای - 2.8 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: امنیت
حالت موضوعی
چطوری میشه که نزارم برناممو هک کنن؟

پاسخ
شما مبحث بسیار بزرگ و پیچیده ای رو پیش کشیدین با یک سئوال ساده.

همین جوری الکی نیستش. راهای زیادی برای حفظ برنامه هست ولی هیچ وقت امنیت 100% حاصل نمیشه. ساده ترین راه استفاده از پکر هستش.کد کردن رشته های برنامه و استفاده از Thread هم میتونه موثر باشه. شما چیکار کردین و چی بلدین ؟
باید حرف زورو نشنوم کر شم فقط -- تو نه رفیق ریگی نیست به کفشم نترس

نه ، نه من تروریست نیستم -- من رو کاغذ می بازم ولی تئوری نیستم

باید دردای دلمو و تو دلم چال کنم -- تا چشمای من یه روزی  یهویی خیس  شن

پاسخ
(08-20-2012، 03:44 PM)a.adhami نوشته: چطوری میشه که نزارم برناممو هک کنن؟
منظورتون از برنامه چیه؟وب یا ویندوز؟هرکدام روش های خاص خودش را داره ولی یادت باشه امنیت100% نداریم Big Grin

پاسخ
منظورم از برنامه ای هست که تو ویژال بیسیک میسازیمه

پاسخ
(08-21-2012، 12:08 PM)a.adhami نوشته: منظورم از برنامه ای هست که تو ویژال بیسیک میسازیمه
منظورتون برنامه ویندوزی هست دریگه درسته؟میشه بگید دقیقا چی لازم داری؟شماره سریال میخوای بزرای یا میخای از کرک شدن جلو گیری کنی؟چون این بحث خیلی گسترده هست باید دقیق اطلاعات بدی تا بشه کمک کنیم rose

پاسخ
کرک نشه!

پاسخ
خوب برای کرک نشدن :
اگر برنامه نویسیتون خوب هست خودتون از تکنیک های ANtiDebugging و AntiDumping و تکنیک های دیگر متناسب به نیازتون استفاده کنید.
اگرهم برنامه نویسی تون در حد پیاده سازی این تکنیک ها نیست راحت می تونید از پکرها و پروتکتورها بهمراه تنظیمات در سطح high level و همچنین با خوندن help برنامه تا حد خیلی زیادی جلوی اینکار رو بگیرید. البته بستگی به برنامه تون داره اگر ارزش داشته باشه کرک وقت بذاره کرک کنه، حتما اینکار رو انجام میده (و یا اینکه دیگه کرک افتاده باشه روی دنده لج و گیر داده باشه که باید برنامه تو کرک کنه Smile)

اول از همه سیاست ها و مکانیزم های امنیتی رو که میخواهید داشته باشید در نظر بگیرید و دقیق بدونید که میخواهید چه کار کنید سپس روش ها و تکنیک های برنامه نویسی مشخص خواهد شد.
معبودا مرا ببخش، بخاطر درهایی که کوبیدم ولی هیچکدام خانه تو نبود ...

پاسخ
(08-21-2012، 02:02 PM)a.adhami نوشته: کرک نشه!
اگه میخوای کرک نشه اصلا بیخیال شو ننویسش!

پاسخ

پرش به انجمن:

Browsing: 1 مهمان