• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 20 رای - 2.4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: کمک فوری
حالت موضوعی
Wink 
سلام به همگی
خسته نباشید
به کمک فوریتون برای جواب دادن به سوالهام نیاز دارم
1-من یه هاست لینوکس و یه دامنه خریدم حالا میخوام قالبی که با asp.netو Cssبراش طراحی کردم رو بهش اضافه کنم..
اما اصلا سر در نمیارم که باید چیکار کنم(اولین بارمه Big Grin ) باید به کدوم قسمتش فایلامو اضافه کنم؟
2-این نرم افزار cuteftpچه کاری انجام میده؟به چه دردی میخوره؟(باید فایلامو با این بذارم تو هاستم؟)
3- اگه بخوام برای دیتا بیسم از نسخه sql serverبه جای mysql که توی خود هاست هست استفاده کنم باید چیکار کنم؟

پاسخ
(11-15-2012، 10:27 PM)poupak نوشته: 1-من یه هاست لینوکس و یه دامنه خریدم حالا میخوام قالبی که با asp.netو Cssبراش طراحی کردم رو بهش اضافه کنم..
نگاه کنید بسته به برنامه نویسی:
ASP.NET ==>Windows
PHP ==> Linux

خوب شما هاست لینوکس گرفتین، باید php بنویسید، چون برای Asp.net نمیشه روی لینوکس اجراکرد. البته توسط پروژه مونو ماژولی رو برای آپاچی فراهم میکنه به اسم (mod_mono) که اجازه اجرای سایت های ASP.Net رو هم میده.

(11-15-2012، 10:27 PM)poupak نوشته: 2-این نرم افزار cuteftpچه کاری انجام میده؟به چه دردی میخوره؟(باید فایلامو با این بذارم تو هاستم؟)
باید یک یوزر ftp بسازین و ازطریق این نرم افزار به هاست متصل شده و عملیات انتقال فایل رو انجام بدین. چون سرعت ازطریق ftp بیشتره (پروتکلی برای انتقال فایل هستش ftp = file transfer protocol) از این برنامه ها استفاده میکنند
(11-15-2012، 10:27 PM)poupak نوشته: 3- اگه بخوام برای دیتا بیسم از نسخه sql serverبه جای mysql که توی خود هاست هست استفاده کنم باید چیکار کنم؟
باید به دنبال sql server نسخه لینوکسی بگر دین !!!! Big Grin Big Grin
ولی مایکروسافت ODBC Driver هاشو برای لینوکس هم ارائه داده، که میتونید از توی لینوکس به sql server کانکت بشین :
کد:
The Microsoft SQL Server ODBC Driver for Linux provides native connectivity from Linux to Microsoft SQL Server.  The 64 bit version of the Microsoft SQL Server ODBC Driver for Linux
provides robust data access to Microsoft SQL Server. It allows native C
and C++ applications to leverage the standard ODBC API and connect to
Microsoft SQL Server 2012. Microsoft SQL Server ODBC Driver for Linux
also comes with powerful tools - sqlcmd and bcp.

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=28160

و یا میتوانید از PostgreSQL استفاده کنید و دیتابیس تون رو پورت کنید.

الان بحث چیه؟ میخایید روی لینوکس ASP.Net بالا بیارین؟ یا میخایین وی ههاستی که خریدین کارهایی مانند طراحی سایت و غیره انجام بدین؟

اگر بحث طراحی سایت: پیشنهاد میکنم با php,mysql کارکنید که بی دردسرتره توی لینوکس
اگر بحث ASP.Net برروی لینوکس هست خوب تاپیک جدا بازکنید را مراحل توضیح داده بشه.(هرچند شرح کلی توی متن توضیحاتم موجود است)
معبودا مرا ببخش، بخاطر درهایی که کوبیدم ولی هیچکدام خانه تو نبود ...

پاسخ
یعنی کلا اون چبزایی که من کار میکردم به درد هاست ویندوزی میخوره؟(چه کاری کردم!!!!!!!! :-دی)
دستتون درد نکنه راهنمایی بزرگی بود
اگه دوباره به مشکل خوردم که مطمئنا بر میخورم میام همینجا میپرسم.

پاسخ
لطفا نام تایپک رو درست تایپ کنید.

کمکی فوریه سریع جواب بدین و ...

اجتناب کنید.

با سپاس
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ
(11-15-2012، 11:43 PM)Oep نوشته: الان بحث چیه؟ میخایید روی لینوکس ASP.Net بالا بیارین؟ یا میخایین وی ههاستی که خریدین کارهایی مانند طراحی سایت و غیره انجام بدین؟

اگر بحث طراحی سایت: پیشنهاد میکنم با php,mysql کارکنید که بی دردسرتره توی لینوکس
اگر بحث ASP.Net برروی لینوکس هست خوب تاپیک جدا بازکنید را مراحل توضیح داده بشه.(هرچند شرح کلی توی متن توضیحاتم موجود است)

الان بحث اینجاس که با توجه به وقت محدودی که من دارم نمیتونم برم سراغ php و اونو یاد بگیرمو پیاده سازی کنم.

باید ی کاری کنم که همون پوسته ای که با aspساختمو پیاده کنم.

برای دیتا بیسش فک نمیکنم مشکلی داشته باشم تقریبا ی خط مشی داره همه دیتا بیس ساختنا.

پاسخ
پس اگه اجازه بدین من تایپیک مراحل اضافه کردن سورس asp به هاست لینوکس رو میذارم شما اونجا توضیح بدید
با تشکر

پاسخ

پرش به انجمن:

Browsing: 1 مهمان