• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 12 رای - 2.42 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: آموزش ساخت کتاب و برنامه پیامکی
حالت موضوعی
سلام دوستان .هرکی آموزش ساخت نرم افزار کتاب مثلا داستان یا نرم افزار پیامک چیزی میدونه اینجا بذاره .با تشکر

پاسخ
(07-10-2014، 07:46 PM)'bihamta66' نوشته: درود دوستان .هرکی آموزش ساخت نرم افزار کتاب مثلا داستان یا نرم افزار پیامک چیزی میدونه اینجا بذاره .با سپاس

سلا م!!! خسته نباشید!!! خوش اومدید به انجمن!!!

این سوال بارها و بارها در انجمن مطرح شده !!! می تونید در قسمت جستجوی سایت در بالای صفحه جستجو کنید و مطالب مورد نیاز را پیدا کنید !!!
لینک زیر هم میتونه کمکتون کنه:
http://parsicoders.com/showthread.php?tid=3460

موفق باشید !!!

:::::::::::::::::::::::::   دیگه میرم ...   :::::::::::::::::::::::::

پاسخ
من جستجو کردم .آموزش ساخت یک برنامه پیامکی  یا ساخت یک نرم افزار آموزشی نبود .اگه آدرسشو داری بذار. لینک بالا که گذاشتی ربطی به موضوع نداشت.لطفا چک کنید.

پاسخ
(07-12-2014، 08:56 AM)'bihamta66' نوشته: من جستجو کردم .آموزش ساخت یک برنامه پیامکی  یا ساخت یک نرم افزار آموزشی نبود .اگه آدرسشو داری بذار. لینک بالا که گذاشتی ربطی به موضوع نداشت.لطفا چک کنید.

ببخشید من چند روزه سرم خیلی شلوغه نشد بیام جواب بدم!!! ولی اون لینک که دادم روش ساخت کتاب با بیسیک ۴ اندروید هستش!!! نمی دونم چه طور میگید ربطی نداره!!!

:::::::::::::::::::::::::   دیگه میرم ...   :::::::::::::::::::::::::

پاسخ
مرسی پیدا کردم.فقط اگه میشه یه راهنمایی در مورد به اشتراک گذاری یک صفحه مثلا یه داستان رو بگین .آیا کتابخونه میخواد یا از طریق کدنویسی میشه. لطفا کامل بگین من هیچی از اشتراک گذاری نمیدونم. اگه لینک تو انجمن در موردش هست بذارین .مرسی

پاسخ