• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 1.92 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: پیام خطای No device found. Restarting ADB Server may solve this problem. Tools - Rest
حالت موضوعی
بنده از basic4android3.5 +sdk+jdk(پکیج 30 هزار تومانی) نصب کردم . سیستم عامل windows 8 enterprise 64bitاست. درضمن .net frame work 3.5 64bit را نصب کرده ام بعد از نصب پکیج کامل به همراه کتابخانه ها مسیر jdk و اندروید پلاتفورم به طور پیش فرض تعیین نشده نبود .لذا مسیر فوق را تنظیم نموده ام که مسیرها به شرح فوق می باشدC:\Program Files\Java\jdk1.7.0_45\bin\javac.exe , C:\Basic4Android\android-sdk-windows\platforms\android-19\android.jar ولی با خطای No device found.
Restarting ADB Server may solve this problem.
Tools - Restart ADB Server.
مواجه شدم و ADB را ریست کردم ولی مشکل حل نشد .در ضمن باکلیک کردن بر روی AVD manager.exe(در درایو c شاخه basic4android بعد از آن شاخه android-sdk-windows i) هیچ گونه محیطی برای تعریف ماشین اندروید مجازی باز نمی شود.در پایان از کلیه دوستانی خواهشمندم در صورت امکان یک راه حل مناسب برای اینجانب ارائه دهند

پاسخ
با سلام و عرض ادب ...

واسه تعریف ماشین مجازی لطفا دقت کنید درست اطلاعات رو وارد میکنید تو اون قسمت چون تا به حال چنین مشکلی ندیدم که ماشین مجازی بالا نیاد...
اون از اون ...
حالا
واسه اون خطا که گفتید ممکنه درایورهای گوشی رو نصب نکرده باشید یا اگه رو گوشی یا تبلت تست میکنید ممکنه مشکل از پر بودن حافظه باشه! اینو از تجربه خودم بدست آوردم که وقتی جایی واسه نصب برنامه وجود نداشته باشه خطای فوق رو میده! از گزینه ریستارت هم استفاده کنید وقتی فضا رو آزاد کردید مشکلتون حل میشه ...(فک کنم Smile

این تجربیات خودم بود دوستان اگه مطلبی دیگه هست بگن ما هم یاد بگیریم (:

موفق باشید ...
:::::::::::::::::::::::::   دیگه میرم ...   :::::::::::::::::::::::::

پاسخ
توی تنظیمات با مشکل مواجه شدید.
یا از نسخه جاوا مربوطه استفاده نکردید.
شمارم بهتون دادم پکیج vip پشتیبانی تماسی داریم.
لطفا از ویندوز نسخه 64 بیت با پکیج مربوطه استفاده کنید در صورت مشکل تماس بگیرید و یا دسترسی از راه دور بدید مشکل رو حل میکنم.
پیروز باشید
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ
(10-08-2014، 08:20 AM)Amin_Mansouri نوشته: توی تنظیمات با مشکل مواجه شدید.
یا از نسخه جاوا مربوطه استفاده نکردید.
شمارم بهتون دادم پکیج vip پشتیبانی تماسی داریم.
لطفا از ویندوز نسخه 64 بیت با پکیج مربوطه استفاده کنید در صورت مشکل تماس بگیرید و یا دسترسی از راه دور بدید مشکل رو حل میکنم.
پیروز باشید

آقا مشکل حل شد.بنده یک پکیج SDK دیگری نصب کردم و فایلهای platform ,plaform tools ,build tools,extra پکیج 680 مگابایتی کنار اون قرار دادم و مسیر اون را توی configuration path تعریف کردم

پاسخ