• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 2.22 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: مدارک لازم برای ترخیص خودرو از پارکینگ
حالت موضوعی
مدارک لازم برای ترخیص خودرو از پارکینگ
ترخیص خودرو از پارکینگ
ادعاي خسارت خودرو

سوال های هست که در ذهن شما کاربر گرامی هست و فکر کنم ماشین شما توسط جرثقیل یا یادک کشی های ناجی انتقال داده شده است به پارکینگ !

چند مدت پیش در میدان اطلسی شیراز ماشینم پارک کردم برم گوشی بخرم , واقعا فاصلش با پارکینگ دوره خلاصه رفتم پایین دیدم ماشین نیست , خداییش کار کسی هم نداشت دوبله هم نبود.
مامور کد 107 پارکینگ وکیل با اینکه مامور راهنما رانندگی هم جریمه کرده بود دیگه خلاصه انتقالش داد به پارکینگ ( سریع دیدم تا ماشین نیست یک تاکسی گرفتم که زودی به ماشین برسم, اما متاسفانه داخل پارکینگ بود , در صورتی که زودی برسید وظیفشه که ماشینو بهتون بده ! )

خلاصه ماشین بردن پارکینک و برای ترخیض ماشینتون از پارکینک باید مدارک زیر رو داشته باشید.
مدارک لازم برای ترخیص خودرو از پارکینگ :
1.کارت سبز
2.کارت خودرو
3.بیمه نامه
4.گواهینامه
5.کارت ملی
6.شناسنامه
7.پوشه
8.پرداخت خلافی توسط پلیس +10 (اینترنتی پرداخت نکنید )
مدارک کاملا به همراه داشته باشید از هر کدوم یک کپی بزنید که دنبال کپی نباشید.

مراجعه کنید به راهور (راهنما رانندگی ) شهرتون

خلاصه بعدش میفرستنت حسابداری (پول پارکینگ و جرثقیل هم ازت میگیرن )

بعد دیگه نامه ازادی رو میزنن میبرنت پارکینگ و ماشین رو ازاد کنید.

حتما قبل از آزادی ماشین رو خوب بررسی کنید که بهش اسیب زده نباشن !

ادعاي خسارت خودرو ( اسیب به ماشین در پارکینگ )

وقتی که ماشینو ازاد کردم که بیام بیرون دیدم به ماشین اسیب زدن ( زنگ زدم سریع به 110 ) ماموران زحمت کش نیرو انتظامی سریعا اومدن و یک گزارش نوشتن که به ماشین من اسیب وارد شده است !

بعد گفتن باید به بنیاد تعاون ناجا مراجعه کنید ( هیچ جا دیگه جز اینجا مراجعه نکنید فقط بنیاد تعاون ناجا )

در شیراز ( در خیابان کشن ) بود پس از مراجعه و ارائه گزارش نوشته شده گفتن باید ماشینو ببرم کارشناسی !

خلاصه گفتن باید بری پلیس راهور (خیابان شهناز )رفتیم اونجا یک کارشناس بود گفتن ماشینو بیار داخل یعنی دقیقا 10 صبح اونجا بودم تا 2.30 کارم طول کشید تا ماشین بررسی کنند.

خیلی طولش داد بگذریم ماشین بررسی میکنند و یک نامه محرمانه بهتون میده که دوباره باید بری بنیاد تعاون !
دوباره اونجا یک نامه بهت میزنن که میگن باید بری ( شرکت ناجی ) (شرکت ناجی در شیراز بلوار ایثار بلوار راضی هست.

جالبه یک تابلو هم ندارن در بلوار راضی (یک اموزشگاه ناجی هست کنار اموزشگاه ناجیه دقیقا بدون هیچ تابلویی ! )

خلاصه به اونجا مراجعه کردم و در اخر دو خانوم بودن که یک شماره موبایل مامور رو دادن

پس از بررسی رسیدیم در اخر به شماره مامور یدک کش که به ماشینم اسیب زد.

چقدر زیبا شد ! خخخ زنگ زدم  راننده یدک کش گفت ماشینو بیار تا ببینم کار منه یا نه ...

بیخیال شدم رفتم 197 شکایت کردم

پس از بررسی زنگ زدن به رییس بنیاد تعاون شیراز که ادم بسیار خوبی بود.

و در اخر ما بیخیال خسارت خودرو شدیم...

موفق و سربلند باشید
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ