• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت


امتیاز موضوع:
  • 35 رای - 3.03 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: دانلود از مارکت آمازون برای اندروید
حالت موضوعی
#1
حدود یک ماهی میشه که شرکت آمازون یک فروشگاه آنلاین برای نرم افزارهای سیستم عامل اندروید افتتاح کرده. هر چند این فروشگاه به اندازه فروشگاه اندروید مارکت گوگل نرم افزار نداره، و به اندازه اون هم همه گیر نیست، اما با توجه به عظمت شرکت آمازون، و تخصص آن در فروشگاه های آنلاین، و محتوای متنوعی که این شرکت ارائه میکنه، و توجه روز افزون این شرکت به تبلت ها؛ میشه امیدوار بود که این فروشگاه به زودی به عنوان رقیبی برای اندروید مارکت شرکت گوگل تبدیل بشه، و مانعی بر سر راه انحصار طلبی تدریجی گوگل در بازار اندروید بشه. در حال حاضر، آمازون هر روز یک نرم افزار تجاری را به طور رایگان در اختیار کاربرانش قرار میده، که همین خودش تبلیغ خوبی برای این سرویس هست.

مارکت آمازون از دو طریق وب سای و همچنین از طریق نرم افزار اختصاصی این شرکت در دسترس هست. کاربر میتونه از طریق وب سایت آمازون یا نرم افزار مارکت آمازون لیست نرم افزارها را مرور کنه، و نرم افزار دلخواه اش را خریداری کنه. در این حالت، نرم افزار مربوطه به لیست آنلاین نرم افزارهای کاربر در سایت آمازون افزوده میشه، و کاربر میتونه از طریق نرم افزار مارکت آمازون بر روی دستگاه اندروید خود، نرم افزار های خود را دانلود کرده و بر روی دستگاه نصب کنه. مارکت فعلی امکان جستجو در لیست نرم افزارها، مشاهده دسته بندی نرم افزار، مشاهده صد نرم افزار رایگان و تجاری برتر، ایجاد Wish List، و ارائه لیست نرم افزارهای پیشنهادی بر اساس علایق شما را فراهم میکنه. البته متاسفانه نرم افزار مارکت آمازون که بر روی دستگاه نصب میشه، امکان شناسایی نرم افزارهای نصب شده فعلی را نداره، و اگر بخواید نسخه جدیدی از یکی از نرم افزارهای فعلی تان را نصب کنید، آمازون قبل از نصب نسخه جدید، نسخه قبلی را حذف میکنه، اما بعد از اینکه یک بار نرم افزار مربوطه با مارکت آمازون نصب شد، دفعات بعد، می تونید بدون مشکل آن نرم افزار را توسط مارکت آمازون آپدیت کنید.

محدودیت فعلی دانلود

بزرگترین مشکل فعلی مارکت آمازون برای اندروید، محدود کردن کاربران آن به کاربران آمریکایی هست؛ یعنی فعلا به طور رسمی، مارکت آمازون فقط به کاربرانی که در آمریکا زندگی می کنند، سرویس ارائه میکنه، و کاربرانی که قصد دانلود از سایر نقاط جهان را داشته باشند، قادر نخواهند بود که از این مارکت دانلود کنند. در این حالت، برای ما کاربران ایرانی اندروید، فرق خاصی بین مارکت گوگل و آمازون وجود نخواهد داشت؛ در هر دو حالت، امکان دانلود نرم افزار برای ما فراهم نیست.

اما برخلاف گوگل، شرکت آمازون کنترل خاصی بر روی دستگاه های اندروید فروخته شده نداره، و به اندازه گوگل هم محدودیت برای کاربران ایجاد نمیکنه. در واقع دانلود نرم افزار مارکت آمازون برای اندروید توسط هر کاربری حتی ایرانی امکان پذیر هست، و ثبت نام در سایت آمازون هم آزاد هست؛ اما در هنگام دانلود، آمازون از شما میخواد که اطلاعات مربوط به بخش ۱-Click Purchase را در خصوصیات کاربری خودتان وارد کنید. این اطلاعات شامل آدرس شما، و اطلاعات کارت اعتباری شما میشه، و اگر اطلاعات معتبری برای کارت اعتباری وارد نکنید، یا آدرس شما خارج از ایالات متحده آمریکا باشه، امکان دانلود برای شما فراهم نخواهد شد.چگونگی دور زدن محدودیت دانلود

همانطور که گفتم، آمازون به اطلاعات معتبر یک کارت اعتباری، و یک آدرس معتبر در داخل آمریکا نیاز داره، تا به شما اجازه دانلود بده. خب اگر یک کارت اعتباری معتبر آمریکایی داشته باشید، مشکلی نیست؛ می تونید هم نرم افزارهای رایگان و هم نرم افزارهای تجاری را از مارکت آمازون دانلود کنید. اما اگر کارت اعتباری آمریکایی نداشته باشید، چطور؟

در واقع شرکت آمازون فقط اعتبار کارت اعتباری را با بررسی الگوی اعداد به کار رفته در شماره کارت اعتباری بررسی میکنه، و اگر شما الگویی از اعداد را به عنوان شماره کارت اعتباری وارد کنید که مشابه یکی از الگوهای استفاده شده توسط شرکت های معتبر کارت اعتباری باشه، آمازون شماره کارت اعتباری شما را قبول میکنه. البته این به معنی آن نیست که با همچین شماره کارت اعتباری می تونید از آمازون خرید کنید، بلکه در زمان خرید یک محصول تجاری، صحت اطلاعات کارت اعتباری شما بررسی میشه، و در اون صورت، شماره جعلی شما جواب نخواهد داد، اما این بررسی فقط برای دانلود نرم افزارهای تجاری صورت میگیره، پس اگر بخواید نرم افزارهای رایگان را دانلود کنید، با همین شماره کارت جعلی هم می تونید این کار را انجام بدید. البته دقت داشته باشید که اگر آمازون متوجه استفاده از شماره کارت جعلی بشه، حساب آمازون شما مسدود خواهد شد!

نرم افزارها و سایت هایی هستند که می تونند برای شما شماره های کارت اعتباری به ظاهر صحیح تولید کنند، یکی از این سایت ها، سایت fakenamegenerator.com هست، که میتونه برای شما نام، آدرس، شماره تلفن، و شماره کارت اعتباری به ظاهر معتبر، ولی در واقع جعلی تولید کنه. دقت داشته باشید که سئولیت استفاده از اینگونه ابزارها با خودتان خواهد بود.

بعد از به دست آوردن یک شماره کارت اعتباری و آدرس، می تونید با این نام و آدرس در سایت آمازون ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام در سایت آمازون، به صفحه مربوط به Appstore for Android برید، و در گوشه بالا سمت راست، در کادر Get Sarted، آدرس ایمیل خود را وارد کنید. و بر روی دکمه Go کلیک کنید. با این کار، لینک دانلود Appstore برای شما ایمیل میشه، و می تونید از طریق اون لینک، فایل apk مربوطه را دریافت، و در دستگاه خودتان نصب کنید.

بعد از نصب برنامه در دستگاه اندریود خود، به سایت آمازون برگردید؛ و به صفحه Your Account برید، و در بخش Settings، گزینه ۱-Click Settings را انتخاب کنید. در این صفحه، از شما اطلاعات کارت اعتباری، آدرس، و تلفن شما درخواست میشه. اطلاعات کارت اعتباری که از طریق سایت fakenamegenerator به دست آوردید را در فیلدهای مربوطه وارد کنید. آدرس خود، شامل کشور، ایالت، شهر، و نام خیابان، را در فیلدهای مربوطه وارد کنید. اگر پس از ثبت آدرس، آمازون از آدرس وارد شده برای خیابان ایراد گرفت، می تونید یک آدرس واقعی در همان شهر را به راحتی با جستجو برای نام آن شهر پیدا کنید، مثلا سایت های مشاور املاک متعددی وجود دارند که آدرس خانه ها و ویلاهای آماده فروش یا کرایه را درج می کنند، یا شرکت های مختلف حاضر در شهر، آدرس خود را در سایت شان درج می کنند. پس می توانید به راحتی یک آدرس معتبر در داخل شهر و ایالت مورد نظر پیدا کنید. اگر آمازون به شما پیشنهاد داد که شاید ZIP Code وارد شده، اشتباه باشه، و منظور شما فلان آدرس هست، همان آدرس پیشنهادی آمازون را قبول کنید. شماره تلفن جعلی که در مرحله قبل به دست آوردید را هم در کادر مربوط به شماره تلفن وارد کنید، فقط دقت کنید که حتما در ابتدای شماره تلفن، عبارت ۱+ که کد تلفن کشور آمریکا هست، را قید کنید، وگرنه امکان دانلود برای شما فراهم نخواهد شد!

با ذخیره کردن تنظیمات بالا، می توانید در دستگاه اندروید خود برنامه Appstore را اجرا کرده، و در سایت آمازون لاگین کنید، و لیست نرم افزارها را مرور کنید. هر نرم افزاری رایگانی که مایل به دانلود آن هستید را انتخاب کرده، و گزینه Get app را کلیک کنید. با این کار، فرایند دریافت آن فایل شروع خواهد شد. ابتدا آمازون یک فاکتور خرید برای شما ایمیل می کند، و سپس دانلود نرم افزار بر روی دستگاه شروع خواهد شد. بعد از اتمام دانلود، نرم افزار بر روی دستگاه شما نصب می شود.دانلود با استفاده از کارت اعتباری معتبر غیر آمریکایی

اگر یک کارت اعتباری معتبر، ولی غیر آمریکایی دارید، و قصد خرید محصولات تجاری از مارکت آمازون برای اندروید را دارید، در این مرحله می توانید اطلاعات کارت اعتباری واقعی خودتان را در تنظیمات حساب کاربری خودتان وارد کنید، و از طریق آن به خرید بپردازید؛ چون ظاهرا بررسی آمریکایی بودن آدرس شما فقط یک بار انجام میشه، و تغییر آدرس و شماره کارت اعتباری در مراحل بعدی، تاثیری بر امکان دانلود یا خرید شما نخواهد داشت.

نویسنده :
علی کشاورز
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg
 
پاسخ
  


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  روت کردن اندروید 4 و حل مشکل وای فای (بصورت خیلی اسان) Amin_Mansouri 143 270,551 06-13-2016، 11:18 PM
آخرین ارسال: devilerfan
  دانلود kingroot Version: 4.9.2 Amin_Mansouri 0 2,042 06-05-2016، 07:48 AM
آخرین ارسال: Amin_Mansouri
  دانلود رام رسمی 4.4.4 نوت 8 Amin_Mansouri 0 5,155 07-15-2015، 10:23 PM
آخرین ارسال: Amin_Mansouri
  دانلود رام اندروید 5 برای گلکسی نوت 8 GT-N5100 Amin_Mansouri 0 24,483 07-15-2015، 03:00 PM
آخرین ارسال: Amin_Mansouri
  رام 4.1.2 جلی بین برای گوشی های سونی اریکسون arc و ارک اس Amin_Mansouri 38 45,836 05-02-2015، 08:58 PM
آخرین ارسال: Amin_Mansouri
  دانلود کاستوم رام سونی اریکسون x10 (اندروید 4.1.2 Amin_Mansouri 9 19,442 01-23-2015، 03:03 PM
آخرین ارسال: Amin_Mansouri
  آموزش روت گوشی های اندروید با ورژن اندروید 2.3 Amin_Mansouri 17 34,959 07-31-2014، 06:59 AM
آخرین ارسال: Amin_Mansouri
  دانلود اخرین نسخه رام کاستوم سونی اریکسون ارک و ارک اس Amin_Mansouri 10 14,468 09-20-2013، 07:17 PM
آخرین ارسال: frmesk13
  یک تبلت حرفه ای از Samsung galaxy tab 2 p3100 با اندروید 4.2.2 سفارشی بسازید ! Amin_Mansouri 6 13,005 08-28-2013، 08:01 PM
آخرین ارسال: Amin_Mansouri
  اپدیت 6.2.A.1.100 برای گوشی های سونی Amin_Mansouri 0 5,431 07-12-2013، 05:48 PM
آخرین ارسال: Amin_Mansouri

پرش به انجمن:


Browsing: 1 مهمان