• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 27 رای - 2.44 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: گزارش گیری در وب
حالت موضوعی
سـلام دوستان
من یه برنامه تحت وب نوشتم که قرار روی شبکه محلی اجرا بشه یه قسمت مهم این برنامه گزارش ها و صدور قبض هست که تعداد رکوذها خیلی زیاده حداقل نهصد رکورد!که هر صفحه a4دو رکورد نمایش داده میشه!پیشنهاد شما برای تولید این نوع گزارش چیه؟

پاسخ
بستگی به نوع گزارشتون داره
بعضی از گرازش ها رو میشه با رسم نمودار هم ردیفش کرد با این توضیحات کم فک نکنم بهش کمک کرد Sad

پاسخ
حقیقتش قرار هرماه قبض صادر بشه!چیزی شبیه همین اب و گاز تلفن و... اینا!چی پیشنهاد میکنید؟

پاسخ
پس باید اطلاهات دقیق باشه فرت خروجی رو چی میگیری؟ HTML ؟ یا XML یا pdf هم میتونی بذاری؟

پاسخ
(07-14-2012، 07:12 PM)Pxt نوشته: پس باید اطلاهات دقیق باشه فرت خروجی رو چی میگیری؟ HTML ؟ یا XML یا pdf هم میتونی بذاری؟
شما چی پیشنهاد میکنید؟

پاسخ
اگر بتونی خوب و قالب بندی شده از HTML بهره ببری که از همه چیز جای کار بهتری داره
چون گاهی تو HTML میشه با یه تغییر رنگ نوشته کار 4 کلمه رو انجام داد و البته همراه با توضیحات

مثلا توی گزارش مینویسی رنگ خاسکتری کم رنگ یعنی وضیعت بد مثلا طوسی وضعیت متوسط و Bold یعنی وضعیت خوب برای پرینت های سیاه سفید ومثلا اینجوری مناسبه این جوری ، یا مثلا برای صعود و یا نزول میشه به سادگی یه عدد 3 با پس زمینه سبز نوشت تا سه واحد مثلا افزایش رو نشون بده والا وقتی ماهیت رکورد هات مشخص نشه نمیشه دقیق دونست با په شیوه های میشه گزارش رو جمع و جور تر کرد.

پاسخ
(07-14-2012، 08:37 PM)Pxt نوشته: اگر بتونی خوب و قالب بندی شده از HTML بهره ببری که از همه چیز جای کار بهتری داره

چون گاهی تو HTML میشه با یه تغییر رنگ نوشته کار 4 کلمه رو انجام داد و البته همراه با توضیحات

مثلا توی گزارش مینویسی رنگ خاسکتری کم رنگ یعنی وضیعت بد مثلا طوسی وضعیت متوسط و Bold یعنی وضعیت خوب برای پرینت های سیاه سفید ومثلا اینجوری مناسبه این جوری ، یا مثلا برای صعود و یا نزول میشه به سادگی یه عدد 3 با پس زمینه سبز نوشت تا سه واحد مثلا افزایش رو نشون بده والا وقتی ماهیت رکورد هات مشخص نشه نمیشه دقیق دونست با په شیوه های میشه گزارش رو جمع و جور تر کرد.
مشکل با اچ تی ام ال ندارم!میترسم تعداد زیاده موقع لود به مشکل بخوره!کریستال ریپورت میشه استفاده کنم؟
(کریستال ریپورت )

پاسخ
نترس داداش هیچی نمیشه
شما کوئری هات رو با HTML یه جا بفرست مشکلی پیش نمیاد درصد استفاده از سرور کم میشه

تو رنگین کمان نگاه کنی نمونه هاشو میبینی:

کد:
SELECT CONCAT('<a href=\"edit-post.php?post_id='
    ,`post_id`,'\" ><div id=\"ItemPl\" class=\"') AS 'part1',CONCAT('\" >',`post_id`,'- ',`post_title`
    ,'</div></a>') AS 'post' FROM  `rb_posts`
    WHERE `post_is_temp` = '0' AND `post_type` = '0'
    ORDER BY `post_id` DESC
    LIMIT $cc,30;

مثلا اینجا منو کوئری رو برای دریافت لیست نوشته اینجوری نوشتم بعد یکی از دستور های مهم هم LIMIT هست که باعث میشه مجزا هر چند روکورد چند رکورد با هم دریافت بشن

$cc شروع هست عدد بعدی که 30 هست تعداد هست

با کریستال ریپورت کار نکردم نمیدونم

پاسخ
(07-14-2012، 11:18 PM)Pxt نوشته: نترس داداش هیچی نمیشه
شما کوئری هات رو با HTML یه جا بفرست مشکلی پیش نمیاد درصد استفاده از سرور کم میشه

تو رنگین کمان نگاه کنی نمونه هاشو میبینی:

کد:
SELECT CONCAT('<a href=\"edit-post.php?post_id='
    ,`post_id`,'\" ><div id=\"ItemPl\" class=\"') AS 'part1',CONCAT('\" >',`post_id`,'- ',`post_title`
    ,'</div></a>') AS 'post' FROM  `rb_posts`
    WHERE `post_is_temp` = '0' AND `post_type` = '0'
    ORDER BY `post_id` DESC
    LIMIT $cc,30;

مثلا اینجا منو کوئری رو برای دریافت لیست نوشته اینجوری نوشتم بعد یکی از دستور های مهم هم LIMIT هست که باعث میشه مجزا هر چند روکورد چند رکورد با هم دریافت بشن

$cc شروع هست عدد بعدی که 30 هست تعداد هست

با کریستال ریپورت کار نکردم نمیدونم
ممنون داداش!دادا اگه گیرید ویو ایتفاده میکنم خودش این کار را انجام میده واسم!فقط یه مثله دیگه موقع چاپ میشه تنظیم کرد که چه سازی و کجای برگه چاپ بشه؟

پاسخ
ببخشید دیر شد من گرفتار بودم
100 البته با css میتونی هر کاری بکنی و مشکلی پیش نیادش
از تعیین موقعیت نوع فونت و سایز فونت
در خدمتیم

پاسخ

پرش به انجمن:

Browsing: 1 مهمان