• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 31 رای - 2.81 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: دلایل اجرا نشدن بازی های xbox 360
حالت موضوعی
درود
خیلی از دوستان پرسیدن چرا بازی xbox من اجرا نمیشه و حتی بعضی ها به اشتباه فکر کردن لنز دستگاهشون خراب شده است.
در ایران هیچ بازی ارجینالی نیست بازی ارجینال بازی هست که بابتش چیزی بالا 60 هزار تومان پول پرداخت کنید و بدون نیاز به پچ بازی اجرا شود.
دلایل اجرا نشدن بازی از لحاظ امنیتی :
1.بعضی از بازی ها باید به روش burner max رایت شوند مثل froza motor sport وقتی بازی به روش burner max رایت نشود و یا همان رایت کامل در وسط بازی با پیغام های خطا برخورد میکنید یکی از دلایل رایت نشدن به وسیله burner max هست.
رایت به روش burner max چیز خیلی اسانی هست متاسفانه بعضی از فروشگاه های انلاین و یا دزدان اینترنتی نوشتن ما توی فریم ور دستگاه دستکاری کردیم و هزاران کار دیگه و با مبلغ بسیار گرانی بازی ها رو میفورشند.
قول فروشندگان رو نخرید هیچ کار خاصی که فکر میکنید انجام نمیدهند.
2.بازی های کپی معمولا همگی پچ شدن قبل از خرید بازی باید بدانید دستگاه شما LT+2 هست یا lt+3 و وقتی سراغ فروشنده میرید در صورتی که دستگاه شما lt +3 هست حتمی ذکر میکنید دستگاه من lt +3 هست و باید بازی پچ شده باشد (توجه کنید بازی های lt 2 ) روی lt+3 اجرا نمیشن (البته بعضی ها هم اجرا میشن و بعضی ها هم به روش هاریزن)
3. بازی های lt+3 روی هارد کپی کنید حتی بازی شما و دستگاه شما مچ باشنید با lt +3 با مشکل مواجه میشید بازی های lt +3 مثل بتمن و جنون سرعت رو حتما بدون کپی روی دستگاه باید اجرا کنید !
مسائل متفرقه :
1. بد رایت کردن دی وی دی
2.لکه روی دی وی دی (هیچ گاه انگشت های شما روی دی وی اثابت نکنه لکه انگشت باعث میشه لنز xbox شما به سختی دی وی دی رو بخواند و بعضی موقع ها هم به کلا مشکل بر میخورید.
نکته :
بهتر هست از دی وی دی ها بازی ها بصورت خوب نگه داری کنید و حتما روی هارد نصب کنید با اینکار سرعت بارگذاری بیشتر خواهد شد و همچنین عمر لنز دستگاه شما بیشتر شده
و نکته اخر ضعیف شدن لنز دستگاه هست بهتر هست چند بازی تست کنید اگر دیدید بازی ها دیگه هم مشکل دارید برای تعویض لنز دستگاه اقدام نمایید.
بدرود
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ
سلام دوست عزیز
من چند وقته که یه کنسول ایکس باکس 360 گرفتم و بازی اوریجینال روش اجرا میشه. ولی الان سه تا بازی خریدم و هیچ کدوم اجرا نمیشه. دستگاه رو از ایران نخریدم و اصلا نمیدونم این lt+3 و غیره چی هست. الان نمیدونم باید چیکار کنم. مرسی

پاسخ