• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 2.75 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: نقد و بررسی بازی Silent Hill: Downpour
حالت موضوعی
به نقل از فروم پارسی کدرز در این هسفته میخواهیم بازی ترسناک Silent Hill Downpour رو مورد نقد و بررسی قرار بدهم.
دوستان نسخه بازی برای xbox ps3 pc موجود هست و من بازی رو بر روی 360 xbox بازی کردم , بازی بود که هر کسی میخواست بازی رو به اتمام برسونه چیزی حدود چندین ماه بازی میکرد و کلافه میشد.
نسخه اولیه بازی وقتی که بچه بودم روی پلی استیشن 1 بازی میکردم که تنوع و حالت ترسناک و فکری داشت اون موقع اینترنت نداشتیم و کسی واقعا بازی silent hill رو به اتمام میرسوند ادم باهوشی بود !

و بعد از چندین ماه موفق شدم به پایان برسونمش حالا میخوام از تجربه و گرافیک بازی Xbox و بازی Silent Hill: Downpour سخن بگویم.

[عکس: Silent_Hill_Downpour_Cover1.jpeg]

گرافیک بازی بسیار عالی بود اما بخاطر مقدار مصرف رمش در xbox بسیار زیاد از دی وی دی رام استفاده میکد و بعضی موقع ها تاخیر بارگذاری دیتا رو شاهد بودم.
وقتی بازی و کپی کردم روی هارد xbox مشکلم خیلی کمتر شد xbox که رم 1 گیگابایت داره تاجبم روی پلی استیشن 3 silent hill چطوری میخوان اجرا کنه چون بازی مقدار رم زیادی استفاده میکرد !

گرافیک بازی عالی طراحی شده بازی دارای انیمیشن های بسیار خوبی هست اول بازی شما در داخل زندان هستید و دوباره وارد توهمات خود میشید یک ادم رو میکشید و از خواب بیدار میشید !
شما یک زندانی هستید که با اتوبوس شما رو به مقصد تایین شده ای میبرند و یک پلیس خانوم هم میشه یکی از اعضای بازی این مهم در هنگام حرکت راننده کنترل خود رو از دست میدهند و پرت میشن توی یک دره !
حالا شما باید فرار کنید در هنگام فرار با همان پلیس خانومه رو به رو میشید , در کنار جایی مانند کوه هستید وقتی پلیسه میاد به شما برسه پاش لیز میخوره و میخواد سقوط کنه
در اینجا از شما سوال پرسیده میشه ایا میخواهید بهش کمک کنید یا نه ؟ من جواب بله رو دادم تا رسیدم کمکش کنم سقوط کرد !
من فکر کردم شخصیت بازی حذف شده ولی در وسط های بازی باز خانوم پلیس رو مشاهده میکنید !

[عکس: Silent_Hill_Downpour-515x289.jpg]

کلا بیشتر بازی که من حدود 6 الی 7 ساعت بازی کردم از ابجکت های تکراری استفاده شدن !
مثلا در شهر شخصیت خون اشام مرد ها همه یک چهره هستن زن ها همه یک چهره !
از چکش میله اهنی میله چوبی , شیشه , و کلت و ... میتونید استفاده کنید .
اسلحه هاش نشانه گیریش افتضاحه جالبه به سر طرف تیر میزنم هیچ افکتی نداره و هیچ اثری هم نداره !
بازی بسیار گیج کننده ساختنش همش چیزهای تخیلی میبینید مثلا در قسمتی از بازی یک چیز مثل توده سیاه به دنبال شما میاد و باید فرار کنید این توده سیاه اگر داخلش گیر کنید جانتون رو از دست میدید !
توی بازی فقط میتونید دفاع کنید مشت بزنید و با وسلیه خودتون طرف رو بزنید !
ولی سعی به خودشون ندادن که افکت های بیشتری مثل استفاده از پا افکت های رزمی و ... ندادن بسیار ساده ساختنش
بازی بسیار فکری طراحی شده و بعضی جا من پسوورد 7 رقمی میدیم ! راهنمایی هم نداشتم توی 3 ساعت بازی 4 بار به همچین پسوورد های برخورد کردم !
خوب کسی نیست بگه این جور پسورد ها که از 1 تا 9 هست چندین رقم میشه و چقدر طول میکشه ؟
کدوم ادم بیکاریه که بشینه این پسوورد ها رو باز کنه
اینقدر پسوورد گذاشته که ادم احساس میکنه میخواد به روش حدس زدن کلمه یک سایت رو هک کنه !
من چند تا از پسوورد ها رو با 1000 دردسر از اینترنت پیدا کردم و استفاده کردم چند تا از الگوریتم های رمز هم خودم پیدا کردم و باز کردم.
مثلا یکی از پسوورد ها 3 تا ساعت بود باید این عقربه ها ساعت همه در یک زمان قرار میگرفتند تا درب باز بشه ! خودم با بدختی درب هم باز کردم
بازم رفتم جلوتر دیدم وای بازم پسوورده پسوورد های که حتی پیدا کردنشون به ماه ها زمان نیاز دارند !
خوب واسه شرکت konami متاسفم ! منم سازنده بودم میتونستم 100 تا پسوورد بزارم اینم بدون راهنما !
به هر حال بازی همچین واسم جذاب نبود داستان زیبایی هم نداشت همیشه این بازی ها چیزی جز هدر وقت ندارن
کسی هم خواست سیو بازی رو براش اپلود میکنم
احساس میکنم شرکت konami فقط به فکر پول تو جیبیشون بوده :-)
بدرود
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ
والا من کلا" از ژانز ترسناک چیزی ندیدم چون اکثرا مزخرفن. بازی مثل DarkSiders هم معما داره ولی نه اینکه بیاد اینجوری بازی رو خراب کنه !
درکل بدونین که بازی که می خواد با ترس و درجه سختی فوق العاده بالا پلیر جذب کنه بازی نیست. بازی مثل همین DarkSiders یا Batman حقیقتا" عنوان های شاخین که از ترس برای جذب پلیر استفاده نمی کنن بلکه از داستان ، گیم پلی و ... استفاده میکنن که موفق هم هستن.
هیچوقت از بازی هایی مثل سایلنت هیل خوشم نیومد ...
باید حرف زورو نشنوم کر شم فقط -- تو نه رفیق ریگی نیست به کفشم نترس

نه ، نه من تروریست نیستم -- من رو کاغذ می بازم ولی تئوری نیستم

باید دردای دلمو و تو دلم چال کنم -- تا چشمای من یه روزی  یهویی خیس  شن

پاسخ
salam dadash password in trane chie miduni passwordesh chie?

پاسخ
(03-30-2012، 07:35 PM)aloneman_98 نوشته: salam dadash password in trane chie miduni passwordesh chie?

سلام
لطفا فارسی تایپ کنید

پسورد
abdc هست
موفق باشید
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ
مرسی داداش ولی رمزت اشتباه بود انقدر زدم تا درستشو پیدا کردم دزستش اینه abdc

پاسخ
ببخشید
اشتباه تایپ کردم