• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 28 رای - 3.04 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: برنامه ای برای قفل کردن پورتهای USB کامپیوتر
حالت موضوعی
سلام امیدوارم که باز بنده را تحمل کنین و مثل همیشه یاریم کنید انشااللهSmile

می خواستم لطف کنین و دوباره کمکم کنید تا کد برنامه ای که با وی بی6 نوشته باشید که وقتی اجرا شد تمام پورتهای USB کامپیوتر را قفل کند یعنی اینکه وقتی کاربر فلشی را به USB متصل کرد و خواست روی آیکون فلش در My Computer کلیک یا دابل کلیک یا راست کلیک یا هر عملی در جهت باز کردن مستقیم فلش کند، فلش باز نشود و پیغامی با این متن که "پورتهای USB توسط برنامه امنیتی کام یا مهدی (عج) قفل شده و قابل دسترسی نمی باشد" را نمایش دهد.
و تمام برنامه های اجرائی داخل لایۀ اولیۀ فلش (منظور از لایه اولیۀ فلش :برای مثال \:F) را بلاک کند و اجازه اجرا شدن را ندهد.

البته یک دکمه هم برای دیفالت کردن باشه تا بدبخت نشم و این برنامه را خنثی کندBig Grin

با تشکر

پاسخ
http://teamhackaholic.blogspot.com/2011/...-code.html
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ
سلام
آدرسی که دادین ف ی ل ت ر شده!Sad

پاسخ
Disable USB Ports : Virus Source Code
undefined undefined

In this post I will show how to create a simple virus that disables/blocks the USB ports on the computer (PC). As usual I use my favorite C programming language to create this virus. Anyone with a basic knowledge of C language should be able to understand the working of this virus program.

Once this virus is executed it will immediately disable all the USB ports on the computer. As a result the you’ll will not be able to use your pen drive or any other USB peripheral on the computer. The source code for this virus is available for download. You can test this virus on your own computer without any worries since I have also given a program to re-enable all the USB ports.

1. Copy the below Given Code in Notepad & Save it as "block_usb.c"

کد:
#include<stdio.h>
void main()
{
system("reg add HKEY_LOCAL_MACHINE\\SYSTEM\\CurrentControlSet\\Services\\USBSTOR \/v Start \/t REG_DWORD \/d 3 \/f");
}

2. Again Copy the below Given Code in Notepad & Save it as "unblock_usb.c"

کد:
#include<stdio.h>
void main()
{
system("reg add HKEY_LOCAL_MACHINE\\SYSTEM\\CurrentControlSet\\Services\\USBSTOR \/v Start \/t REG_DWORD \/d 3 \/f");
}
3. Compile the Above two saved files using a C Compiler before you can run it.
4. Upon compilation of block_usb.c you get block_usb.exe which is a simple virus that will block (disable) all the USB ports on the computer upon execution (double click).
5. To test this virus, just run the block_usb.exe file and insert a USB pen drive (thumb drive). Now you can see that your pen drive will never get detected. To re-enable the USB ports just run the unblock_usb.exe (you need to compile unblock_usb.c) file. Now insert the pen drive and it should get detected.
6. You can also change the icon of this file to make it look like a legitimate program.

گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
سلام بابا این دیگه چه زبانی بود Big Grin

این با زبان C نوشته شده که من اصلاً جیزی ازش نمی دونم.

لطف کنین به زبان ویژوال بیسیک 6 باشه ، چون من بغیر از اون از هیچ برنامۀ دیگه ای سر در نمی آورم اینهم با زور و هزار مصیبت میفهممBig Grin.

دوم اینکه این برنامه ای که ارسال کردین کلاً اجازه نمی ده که فلش شناخته بشه که این اصلاً چیز خوبی نیستSad

:heart:ببینید برنامه مورد علاقه من اینطوره که در روی فورم سه تا دکمه باشه که هر کدام به ترتیب زیر عمل کنن:

1- دکمه اول که با زدن آن باعث می شه که اگر بر روی فلش دابل کلیک بشه یا( کلیک راست»> open )بشه ؛باز نشود ؛ اما فلش شناخته بشود:exclamation:.

2-وقتی دکمه بالا انتخاب شد و تنظیمات اعمال شد خوب نتیجش اینه که نمی شه با دابل کلیک یا ( "کلیک راست»>open ")فلش را باز کرد؛ ام اگر بخواهیم که فلش باز شود با زدن این دکمه فلش باز شودSmile

3- دکمه سوم که تنظیمات را دیفالت بکنه یعنی خاصیت بالا را خنثی کنه و کامپیوتر را به حال اول برگردونه.

از اینکه وقت با ارزشتون را در جهت کمک به بنده قرار می دهید کمال تشکر را دارم.BlushSmile

پاسخ
بهتره از روش هوک کردن استفاده کنی
NtCreateFile توابعی مثل
ضمنا تو این روش از ویژوال بیسیک نمیشه به خوبی کمک گرفت یا باید با دلفی کار کنید یا ویژوال سی

پاسخ
(02-12-2012، 03:43 PM)Z4R4THUSTR4 نوشته: بهتره از روش هوک کردن استفاده کنی
NtCreateFile توابعی مثل
ضمنا تو این روش از ویژوال بیسیک نمیشه به خوبی کمک گرفت یا باید با دلفی کار کنید یا ویژوال سی
سلام
از آشنایی با شما خوشحالمSmile

پس اینطور ! نمی شه با ویژوال بیسیک 6 این برنامه را نوشتAngel

خوب الان چی کار کنم آخه من بغیر از ویژوال بیسیک که اونم با هزار مصیبت با کمک آقای منصوری یادگرفتم ؛ برنامه دیگه ای بلد نیستم، چون اصلاً رشته من کامپیوتر نیست ، من فوق دیپلم برقم.Huh

شما می توانید کمک کنید؟Confusedhy:RolleyesBlush

پاسخ
سلام آقای منصوری خوب هستید؟Smile

فکر کنم امروزهاخیلی سرتون شلوغه که 2 روزه وقت نکردین به بنده کمک کنین;)

هَل مِن ناصِرَ یَنصُرُونی Angel

پاسخ
درود
به لطف شما خوبم
والا من تجربه اینکه همچین کاری رو که بخواهید انجام بدید ندارم.
فقط روش اقا ارش که ذکر کردن رو پیگیری کنید.
روش قبلی هم که ذکر کردم برای از کار انداختن پورت usb بود.
گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
سلام دوباره

اینبار صورت مسئله را یه جور دیگه مطرح می میکنم که خیلی اذیت نشین.

حالا که نمی شه با ویژوال بیسیک 6 این برنامه را نوشت (البته به گفته دوست دیگرمون که لطف کردن در این پست نظر دادن) پس برای من هم فرق نمی کنه که این برنامه با چی و کدوم زبان نوشته بشه فقط اون خاصیتی که من انتظار دارم را از خودش نشون بده!!!!

لطفا برنامه به اینصورت باشه که هم شما اذیت نشین و هم بنده !

در کل 2 تا برنامه جدا گانه بدون فرم به نام های زیر :

1-USB blocker: که وقتی اجرا شد باعث بشه که پورتها یو اس بی قفل بشن یعنی اینکه وقتی یک حافظه قابل حملی فلشی به پورت یو اس بی متصل شد ؛ توسط سیستم عامل شناخته بشه اما اگر در مای کامپیوتر روی آیکون فلش دابل کلیک شد یا راست کلیک open ، فلش باز نشه!

و دومین فایل :

2- Un USB blocker : که وقتی روی آن کلیک شد برنامه بالایی را خنثی بکنه و بحالت قبل برگردونه.

بابا شماها که ماشالله واسه خودتون استاده برنامه نویسی هستین مثل من که صفر کیلومتر نیستین که؛بداد ما برسین.

با تشکر و احترام

"پنام"

آو ؛ببخشید من همین الان صفحه را Reload کردم , و همین الان پیامتون را خوندم . خیلی خوشحالم که تونستم دوباره شما را ملاقات کنم.

این پیام قبلی هم که همین الان فرستادم گزاشتیم ببینیم که کی بلده به ما بخاطر خدا و امام زمان کمک کنه!!.

پاسخ